|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomagajte!
4.9.2007 23:39:17   
_Beky_
Zivjo punce spet sami problemi in negotovost je ali niuser posted image .user posted image Bi morala dobit 31.8. torej mi zamuja,vceraj ko mi je zamujala tri dni se je pojavil nenavadni glavobol---bolelo me je ozadaj od sredine glave do vratu tak obcutek je bil kod,da bi mi negdo nekaj zabijal v glavo ko sem se sklonila(kaj pobrala)je bilo se huje.Glavobol se je stopnjeval,vrtelo se mi je ter mi bilo slabo zato sem se sinoci odlocila oditi na urgenco kajti ni mi pomagal niti LEKADOL.No pridem na urgenco izmerijo mi pritisk in ugotovijo da je malo previsok zdravnica mi ponudi inekcijo proti glavobolu,vendar ji povem, da mi pac zamujauser posted image zato se odloci da nebi  bilo dobro da mi da inekcijo,svetuje mi naj vzamem rajsi se en lekadol.Odpravim se v lekarno ter takoj uzamem test--PREGNANCY test CASSETTE od proizvajalca Romed,ker pac v dezurni niso meli drugega pridem domu ga takoj naredim v navodilu pise,da na kapljam 5 kapljic,to sem tudi naredila vendar se ni po petih minutah nic pokazalo zato sem se enkrat prebrala navodilo in je pisalo,da v taki situaciji v cim krajsnem roku  nakapam se 5 kaplic in sem,v okencu se je malo razlilo na kar sem sla vprasat v lekarno in mi je farmacevtka rekla da sem dala prevec urina not ampak da pa ona vidi da so 2  crtice in da sem po njenem noseca zdaj pa nevem je to mozno da sem zaradi tega mela tak glavobol naj se povem da nimam nobenih nosecniskih znakov edin ta glavobol sem vam probala uslikat test ampak se vse blesci tako da nebi cisto nic vidle zdaj vas vprasam za vase mnenje bila bi vam hvalezna za kakrsen koli odgovor rada vas mam!!!!user posted image

< Sporočilo je popravil bonnie_ -- 5.9.2007 9:56:08 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POMAGAJTE!!!
4.9.2007 23:47:08   
Marogica
Najaprej kupi še en test, da vidiš, če si res noseča ali ne. Kaj pa se glavobola tiče, pa ne vem. Možno je, da je ta pritisk kaj povezan z morebitno nosečnostjo, lahko pa, da sploh nima veze s tem. Naredi test, da boš vsaj pri eni stvari sigurna.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POMAGAJTE!!!
5.9.2007 8:19:56   
natasarobi
naredi še en test, tako kot ti je marogica že napisala!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POMAGAJTE!!!
5.9.2007 8:47:54   
vita80
No Beky je kaj novega? Si srečka nosečka? Me tu gor smo že mal radovedne, kajne punce?

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POMAGAJTE!!!
5.9.2007 8:58:32   
mojamura







mene je na začetku druge nosečnosti tako bolela glava da sem mislila da mam mi9greno....groza

tako da ja, lahko imaš glavobol zaradiuser posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POMAGAJTE!!!
5.9.2007 9:07:26   
martin6
živjo!
user posted image user posted image user posted image !! Beky ta glavobol spada k nosečnosti. Saj veš to so hormnske spremembe, ki se sedaj dogajajo. Ene imajo slabost, druge so zaspane, ti pa imaš glavobol. Tudi jaz sem ga imela v drugi nosečnosti. Takrat ko te bo bolela glava se uleži v temo in daj si kakšen obkladek.


(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POMAGAJTE!!!
5.9.2007 9:12:50   
*sanela*
Res je nosečnost in glavobol sta povezana. Pod možgani je hipofiza, ki izloča hormone, ob povečanem delovanju hipofize ( nosečnost ) zna bolet glava.

(odgovor članu martin6)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POMAGAJTE!!!
5.9.2007 9:14:21   
Grlica
Tudi mene je pri prvi nosečnosti zelo bolela glava. Od bolečin mi je bilo slabo.
Tudi pri drugi (zdaj sem še sveža nosečka) me je preden je test pokazal user posted image bolela glava. Sem že mislila da bo pritekla user posted image pa se je izkazalo da sem user posted image .
Le naredi test, ali še bolje...pojdi na odvzem, krvi...je bolj siguno in ni drago.

Držim pesti!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: POMAGAJTE!!!
5.9.2007 20:06:43   
_Beky_
Zivjo punce nic se nevem,sem kupla test vendar ga nisem se naredila zato ker je po moje najbolj da bi ga naredila jutri zjutraj,da bom ziher glava me nic vec ne boli le na WC grem veckrat,joj punce kako me je strah da bi se zopet izkazalo da nisemuser posted image ,pomoje da bi me pobralouser posted image ,ker sama spadam med tiste ki celo premozenje zapravijo za te user posted image teste mislec da zdej pa je sigurn tko da se kar bojim ta test narest ker bi radaa se kar mela ta obcutek da semuser posted image .Ampak kaj morem ga bom morala jutr zjutrej narest ,kar je sigurno je sigurno!Jutri vam sporocim svoj rezultat prosim navijajte za mene.Pa hvala vam za vse vase nasvete!Rada vas imam!!user posted image

(odgovor članu Grlica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: POMAGAJTE!!!
5.9.2007 22:56:46   
Anonimen
di me te imamo rade in držimo pesti zauser posted image user posted image user posted image ! DRŽI SE in nam sporoči!

(odgovor članu _Beky_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: POMAGAJTE!!!
6.9.2007 14:22:06   
ritka
Beky..... prosim čim prej sporoči kako in kaj s teboj..... imam zelo podobne simptome kot ti.

Tudi mene je zadnja dva tedna grozno bolela glava. Noben lekadol ni pomagal. Zjutraj in proti večeru mi je bilo čisto rahlo slabo, včeraj in danes že kar celi  dan. Tudi trebuh imam malo napet, me pa moti samo to da me zizike nič ne bolijo. Sem včeraj naredila test pa mi je pokazal negativno! Mogoče sem ga prehitro naredila ........ bom počakala še malo da NE dobim M...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: POMAGAJTE!!!
6.9.2007 14:28:39   
Lupita
Alo Beky, hitro pridelaj dobro novičko! Veš kaj, po mojem, da prov si noseča, ker ti zamuja že 6 dni in znaki so kar ta pravi!

Držimo pesti!!!

(odgovor članu ritka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: POMAGAJTE!!!
6.9.2007 16:09:20   
sonchek
user posted image ...me čakamo???

in močno držimo pesti....

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Lupita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: POMAGAJTE!!!
6.9.2007 19:52:40   
mihi78
Beky, držim pesti, da jutri zagledaš user posted image ali user posted image , črtice, pluse, samo, da bo!user posted image

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: POMAGAJTE!!!
6.9.2007 19:53:49   
Sulfinija
Beky,tudi jaz sem ena izmed tistih,ki me ful matra firbec,ali si delala test?Poročaj,poročaj in to čimprej.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: POMAGAJTE!!!
6.9.2007 22:22:20   
_Beky_
Zivjo punce na zalost vas moram razocarati test je negativenuser posted image user posted image user posted image ze cel dan mi je hudo tako da racunalnika sploh nisem prizgala kaj sele da bi kaj napisala se vam opravicujem ker nisem prej sporocila!!!Se en test imam tako da ga bom jutri naredila nevem kaj mi je vendar mi ne gre iz glave da je pa ta test zdaj negativen ne gre mi v glavo da nisemuser posted image .Tista user posted image pa se kar zamuja in zamuja ter me zelo muci,da jo se kar nimam po moje da me bo pobralo od razmisljanja,sej veste kako je to,take teste nebi smeli prodajat da kar pozitivno pokazejo pol pa se izkaze da ni nic od tega no se enega jutri naredim pa vam sporocim se enkrat rezultat hvala vam vsem za podporo pa zelim vam velikuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: POMAGAJTE!!!
6.9.2007 22:43:49   
martin6
Beky, jutri probaj še enkrat. A drugače imaš rednouser posted image .

< Sporočilo je popravil martin6 -- 6.9.2007 22:45:02 >

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: POMAGAJTE!!!
6.9.2007 22:55:00   
_Beky_
zivjo martin6 do zadnja 2 mseca sem imela user posted image zelo redno na 30 dni,ja test bom pa se enkrat jutri naredila najbolj pa me moti da imam ginekologa sele 24.11. in do takrat se mi bo zmesalo ali ti kaj ves ce bi me sprejeli ce bi sla prej povedat kaj se  mi dogaja ker to je zdaj prvi obisk pri tem gin.saj sem prejsnega zamenjala in so mi dali sele ta datumuser posted image hvala za odgovor!!user posted image

(odgovor članu martin6)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: POMAGAJTE!!!
6.9.2007 22:56:40   
Lupita
Beky ti testi so res kr neki - dostikrat zamočijo, zato pa dajo to bedasto cifro 99% točen, ker se itak ne da izmerit!
ž
Žal mi je, ampak veš kaj - raven hormona se baje spreminja in še konec veselja. Jutri še enkrat ali pa še bolj čez 2 dni, pa boš vedela! Sicer pa M še nimaš, ne?! user posted image

(odgovor članu martin6)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: POMAGAJTE!!!
6.9.2007 22:57:20   
bušika
Kako je pa kaj z tvojimi prsmi?
Meni so takoj ko sem zanosila otrdele in bolele na dotik!!

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: POMAGAJTE!!!
6.9.2007 22:57:45   
Lupita
in NI še konec veselja - to sem hotela povedat, samo malo mi že misli prehitevajo

Drži se in ne obupaj!!!

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lupita)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: POMAGAJTE!!!
6.9.2007 23:01:57   
_Beky_
Res vam hvala punce za vse vase besede se ze pocutim bolje ne user posted image se nimam prsi pa imam po moje malo bolj obcutljive drugace pa nobenih znakov da bo kej prislo zato me pa vse tako motiuser posted image user posted image Rada vas imam!!!

(odgovor članu Lupita)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: POMAGAJTE!!!
7.9.2007 10:01:27   
Anonimen
Beky, kako si, kaj je novega?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _Beky_)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pomagajte!
7.9.2007 21:36:01   
_Beky_
PUNCEuser posted image user posted image user posted image mene bo kap test je pokazaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kaj naj si mislim zdajuser posted image Pomagajte je to sploh lahko mogoceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pomagajte!
7.9.2007 22:15:02   
taša33
ČESTITKE BEKY, PLUS JE PLUSEKuser posted image . če te ne prepriča ga pa ponovi čez dva dni, osebno mislim, da ne bo sprememb.

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?