|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomoč
6.6.2007 20:13:11   
karin.
Kaj je treba narediti, ko se v avtu DSC noče izklopiti? Ni važno kako vozim, skos opozarja in piskauser posted image

_____________________________

Hope in Elyse + hiperaktivni Nik = Moji srčki
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomoč
7.6.2007 8:12:39   
puncica
Kaj je DSC?user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu karin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomoč
7.6.2007 10:30:15   
Nixxon
DSC kot Dynamic Stability Control, kontrola stabilnosti avtomobila? Kaj voziš, BMW? Ta kratica bi ustrezala tej firmi.

Bodi vesela da se prižiga, ko se več ne bo se začni bati. user posted image Sistem, ko se lučka prižiga, opozarja da v tistem trenutku računalnik popravlja smer avtomobila, ker bi ti v nasprotnem primeru zdrsnil. Pomaga ti s tem da odvzema/dodaja plin in zavira posamezna kolesa, da ga obdrži v smeri.

Zelo je odvisno od vremenskih razmer (dež, sneg, led,...) ter kvalitete asfalta (BTC v LJ je obup, sam sem tudi že imel manjšo nesrečo, ker asfalt tako drsi, pravtako Rutar&LecLerc (predvsem uvoz na avtocesto v smeri proti primorski),...). Jaz sem že pogosto tam popravljal avto, ker mi je ga postavilo pošrek.


Tako da ne skrbi, lučka samo opozarja da v tem momentu sistem tvojo vožnjo popravlja. Če ga bi pa res rada izklopila, maš pa na sredinski konzoli gumb DSC kateri, če tipko na hitro pritisneš, sistem delno IZKLOPI, če pa držiš dlje pa zadevo izklopi v celoti. V obeh teh primerih bo potem tista lučka v armaturi neprekinjenno gorela. Takrat sistem ni aktiven in se lahko zanašaš samo še nase. That's when safety ends and fun begins. user posted image



Aja, če ta avto ni BMW, potem ni sigurno da je vse tako kot sem napisal, vsekakor pa, če to je sistem za nadzor stabilnosti vozila, ni nič narobe če včasih lučka utripne.

< Sporočilo je popravil Nixxon -- 7.6.2007 10:31:49 >

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomoč
7.6.2007 14:04:21   
karin.
Zdej je že ok. Se je pa lučka skos prižigala pa piskalo je, tudi ko je bil avto še na mestu, ko še nisem pelala. Nek stik je bil krivuser posted image Res dober sistem da ti živci grejouser posted image  Se pa ni dalo izključit.

< Sporočilo je popravil karin. -- 7.6.2007 14:05:19 >


_____________________________

Hope in Elyse + hiperaktivni Nik = Moji srčki

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomoč
8.6.2007 11:59:49   
Nixxon
Pol pa ni bil BMW, tistim se da vsem izklopit. user posted image

(odgovor članu karin.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomoč
10.6.2007 15:24:39   
karin.
user posted image  če vse neki crkne in zašteka je ta BMW pravo user posted image  še fičo bi bil bolšiuser posted image

_____________________________

Hope in Elyse + hiperaktivni Nik = Moji srčki

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomoč
15.6.2007 12:03:57   
Nixxon
To pa je res. Ampak na veliko žalost so skoraj vsi avti dandanašnji tako sestavljeni, tako da so loterija, neglede na to kaj kupiš.

Bomo vidl če bo tanov Fičo kej bolš. user posted image

(odgovor članu karin.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?