|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomoč mamic otrok z pp
15.10.2007 8:40:29   
Špelca21
Pozdravljene!

Upam, da ne bo zamere z vaše strani aprak ne vem kam naj se obrnem. Sem študentka predšolske vzgoje in moram narediti seminarsko nalogo na podlagi tega, da moram "opisati" (se opravičujem za izraz- ne vem kateri bi bil najbolj primeren) otroka z PP, kakšno diagnozo ima in njegovo življenje v vrtcu. Če bi mi bila mogoče katera pripravljena pomagat z nekaj podatki jo lepo prosim, če mi sporoči na zs.


Že v naprej se vam zahvaljujem za morebitno sodelovanje.

Veliko sončka, Špela



P.S. Moderatorje bi porsila, če lahko temo pustijo gor vsaj kakšen teden ali pa 14 dni. Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomoč mamic otrok z pp
15.10.2007 11:07:28   
Marina 1
Pozdravljeni.
Sem mamica otroka z pp in če vam lahko kakorkoli pomagam se mi lahko javite na zs.


LP Marina

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomoč mamic otrok z pp
16.10.2007 20:56:31   
nezka1
Sem mamica 32 mesecev starega sina, ki je otrok s PP. Obiskuje redno skupino vrtca in ima dodeljeno spremljevalko. Če rabiš kakšno informacijo, mi lahko pišeš na moj e-mail!

LP, Nežka

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomoč mamic otrok z pp
17.10.2007 8:12:03   
Špelca21
Najlepše se zahvaljujem vsem, ki ste se odzvale moji prošnji in mi bile pripravljene pomagati.

Lepo se imejte in veliko sončka vam želim

Špela



(odgovor članu nezka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomoč mamic otrok z pp
28.10.2007 7:35:37   
Špelca21
Še enkrat hvala vsem za odziv in za pomoč. Seminarska je že skoraj user posted image   napisana.

Lepo se imejte na to deževno nedeljo



(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Od hiše do hiše, od vrat do vrat ...
Včasih se mi zdi, kot da je tudi pust postal instanten. Hitro po kostum v najbližjo trgovino, malo naokrog po sladkarije...
Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?