|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomoč pri izračunu cikla
7.2.2008 11:53:20   
ajat
 

Caw punce.
Ker imam zelo neredne M in mi po mojih izračunih ta mesec zopet zamuja, (več lahko prebereš januarja je ni bilo) bi vas prosila, če je katera tako dobra in mi zna izračunati vsaj približno dolžino mojega cikla. Ker bom na podlagi tega lažje vedela kdaj imam ovulacijo. S partnerejm namreč od aprila, delava na tem, da bi zanosila.

Imam še eno vprašanje. Ker moje user posted image  ni že toliko časa in, ker sem v tem času naredila že 2 testa,ki sta žal pokazala samo eno črtico. Me zanima kdaj naj pokličem G. Ali naj počakam, da se prikaže user posted image  pa potem pokličem pa se naročim, ali naj to storim pred M. KEr je tako nepredvidljiva me je strah, da pride ravno na dan pregleda.

Spodaj vam prilagam še legendo, da boste vedele kaj tile znaki sploh pomenijo. Nevem pa če vam bodo kej koristili pri izračunu.
O - močna M
X - šibka M
/ - komaj opazna M


Hvala in lep dan




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomoč pri izračunu cikla
7.2.2008 12:00:22   
ajat
ŠE enkrat jaz.
Ker nisem mogla prilepiti sem excelove datoteke, sem jo prekopirala in dala v album. Tam se pa lepo vidi.

Še enkrat hvala za pomoč

(odgovor članu ajat)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomoč pri izračunu cikla
7.2.2008 12:10:27   
Anonimen
ajat, mogoče bi zate prišel v poštev program Menkol - menstrualni koledar, ki ga najdeš tukaj.

(odgovor članu ajat)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomoč pri izračunu cikla
7.2.2008 12:17:14   
žigolino
Na Njena.si imaš če se registriraš tam v svojem profilu koledar kjer si uzračunaš svoj cikel,plodne in neplodne dneve.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomoč pri izračunu cikla
7.2.2008 12:25:18   
Rosi*
Ajat, tvoj cikel je precej kompliciran.

Jaz sem naredila tako kot pri sebi. Napisala sem si vse dolžine cikla (edino, ko imaš dvakrat označeno samo eno /, tisto nisem upoštevala) najkrajši in najdaljši cikel črtala in izračunala pri ostalih povprečje, pa pride 28 dni. Če pa sem upoštevala najdaljši in najkrajši cikel pa sem dobila slabih 30 dni.
Samo meni cikli nihajo od 25 - 30 dni, pa še to jih je veliko 27,28 dni, tak da ni problem, pri tebi so pa ornk kratki, pa spet dolgi... user posted image

Si probala z merjenjem temperature ali pa z lističi za ugotavljanje ovulacije? Da veš vsaj približno kdaj jo imaš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomoč pri izračunu cikla
7.2.2008 12:41:03   
ajat
Ojla
Hvala
Mencol sem že poiskusila, ampak, mi je vleikokrat napisalo, da moj cikel ni točen, obiši ginekologa. To mi kej dosti ni pomagalo.
Rosi* -- HVALA HVALA HVALA HVALA

Sej bom počakala še ta teden, ki prihaja potem pa bom poklicala G in se naročila na pregled.

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomoč pri izračunu cikla
7.2.2008 13:43:49   
*talcy*
pozdravljena...septembra sem imela abrazijo in od tistikrat imam tudi jaz zelo neredne user posted image  .... januarja sva se odločla delat nazaj na user posted image  pa nama je ratalo ... user posted image  pa sva takoj po končani user posted image  in vsake dva dni redno .. dva dni nazaj pa sem plusek zagledala tako da provaj na tak način.... veliko uspeha...

(odgovor članu ajat)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomoč pri izračunu cikla
7.2.2008 13:47:47   
Rosi*
*talcy* vajina ideja na 2 dni je super. Tako ziher ne sfališ. No midva sma ta mesec komaj začela delati na tem, pa čeprav točno vem, kdaj mam ovulacijo sma tudi na 2 dni pridno user posted image , čez 14 dni bomo pa videli, če uspešno. user posted image

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pomoč pri izračunu cikla
7.2.2008 13:52:07   
*talcy*
....a ne da je super? če se je primlo pa je že ane?..men se je zdela ta tehnika najbolj ok brez kake temperature merit,brez O testov in .... bila sem pa živčna ko hudič tko da sem lahk vesela da je ratalo user posted image user posted image user posted image ..

rosi* veliko sreče ..da se bi primlo čimprej

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pomoč pri izračunu cikla
7.2.2008 13:56:12   
Rosi*
*talcy* hvala.

Veš tudi jaz sem zivcna, ta mesec se mi vleče da več ne vem kaj naj. user posted image  Pa je komaj prvi mesec poskušanja.

Čeprav midva sma lani poleti hotela začet konkretno delat. Samo sem pol jaz spet mela napad (utrip srca čez 220 na min) pa nama niso priporočali. user posted image  No decembra pa mi je dal kardiolog zeleno luč. user posted image  Zdaj bomo pa tak dolgo delali da bo vsaj en, želima si pa vsaj tri. No moj že spreminja številko na 5.

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pomoč pri izračunu cikla
7.2.2008 14:40:54   
žigolino
pa sva takoj po končani in vsake dva dni redno .. dva dni nazaj pa sem plusek zagledala tako da provaj na tak način.... veliko uspeha...

Tudi midva sva imela to tehniko pri drugemuser posted image .Pa je tudi uspelo.

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pomoč pri izračunu cikla
8.2.2008 8:57:39   
LunaLuna
Morda bo tole malo smešno, ampak mene res zanima, ali je potrebno vsaka dva dni večkrat na dan imeti spolni odnos, če želim zanositi ali je dovolj enkrat.
Meni namreč kar nekaj ljudi govori, da morava 3x na dan, vsak dan in pol se kar nekaj smejijo zraven.

Hvala za odgovor in lep pozdrav.

(odgovor članu ajat)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pomoč pri izračunu cikla
8.2.2008 9:23:24   
Rubin.
Mislim da je 1x dnevno dovolj, če pa imata željo po več pa: go for it user posted image .

(odgovor članu LunaLuna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pomoč pri izračunu cikla
8.2.2008 10:38:57   
Rosi*
Tudi 1× na dva dni je ok, če hočeš meti bebo. V takem primeru ne moreta zgrešiti O. user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pomoč pri izračunu cikla
8.2.2008 10:42:34   
*Mišika*
Ja se strinjam z Rosi, če user posted image  vsaki drugi dan, ne moreta zgrešiti O. Ker za moje pojme je računanje glede plodnih dni brez veze oz. čim manj kompliciraš bolje je.

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pomoč pri izračunu cikla
8.2.2008 10:52:50   
valentina2006
Tud sama sem mela pred user posted image  full neredne user posted image ... To računanje in vse me je spravljalo v obup user posted image . Pol sem kupila O teste in nič user posted image , O nikol ni pokazal user posted image . Pol sem že obupala in čakala na pregled pri G.... in glej ga zlomka, ravno takrat zagledam user posted image user posted image  user posted image ...

user posted image ...... za vse.....

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu ajat)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pomoč pri izračunu cikla
8.2.2008 11:06:05   
*talcy*
lunaluna....ma nee 3x na vsake dva dni pa ne ... dovolj je enkrat več pa ne .... moška semenčica v tebi  preživijo do 4-5 dni....tako da če danes user posted image  in imaš ovulacijo čez 3 dni je ravno tako možnost zanositve... user posted image
ti kar daj na vsake dva dni 1x in bo . pr men je delovalo user posted image

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pomoč pri izračunu cikla
8.2.2008 12:14:21   
ajat
Ojla
Vidim, da ste kar malo zašle iz mojega računanja, ampak mogoče je kateri vseeno kej pomagalo.
Midva z mojim sva tudi user posted image na vsaka dva dni. REs niti enkrat nisva preskočila. In to vse od 1.1. pa tja do 22.¸1. potem pa se je začelo.
23. sem naredila prvi test - je bil negativen, sem si rekla, ok je verjetno prehitro
2.2. sem naredila drugi test - ki je tudi bil negativen,

Torej nosečnosti ni. Ampak moje user posted image  tudi ne. Čeprav se mi vsak dan dozdeva, da jo bom vsak hip dobila. Joški me bolijo že ene dva tedna. Amapk sem brala, da te ob nosečnosti bolijo ob stani. Mene pa nenormalno bolijo bradavičke. Obstaja mogoče ena mini mini možnost, da sta testa, ki sem jih delala (baby chack mini) bila slabša in zato nista pokazala črtice?
Doma imam še CB, ampak glede na dva negativna mi ga je škoda naredit. Odločila sem se, da bom v ponedeljek poklicala ginekologinjo in se naročila na pregled. Mogoče pa vseeno ne bi bilo slabo, da bi pred pregledom poskusila še s CB?

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pomoč pri izračunu cikla
8.2.2008 14:09:19   
LunaLuna
Pri meni se sedaj dogaja nekaj podobnega. user posted image mi zamiuja 2 dni. Ni dosti, ampak, ker sva bila kar pridna ta mesec, sploh v času plodnih dni, bi lahko bilo kaj veselega. Tudi ovulacijske teste sem naredila in sva takrat celo vsak dan. No in ker moja user posted image pač zamuja, sem naredila že dva testa in ni nič. Bom videla. Veliko upanja nimam več, ker se tudi počutim ne čisto nič drugače.
Uporabljala pa sem CB test in Baby chack mini. user posted image

Ah,bo že. Ko bo.
Lep pozdrav.

(odgovor članu ajat)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pomoč pri izračunu cikla
8.2.2008 18:45:34   
neyka7
Ajat a ti bi user posted image  tudi morala dobit 2.2.? Če je tako potem sva že dveuser posted image . Pri meni je bil test tudi negativen, user posted image  pa ni od nikjer. Upam,da je tudi ne bo.

Srečno vsem, da čimprej zagledamo user posted image .

(odgovor članu LunaLuna)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?