|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomoč za Bambi!
5.9.2005 8:54:27   
Anonimen
Morala sem si izbrati novo ime, ker se nisem mogla prijaviti s starim, ker nimam več istega emaila in tako sem sedaj Bambika...... ja, pa en kup težav imam, zato prosim za pomoč.

Rada bi si dodala tudi slikico, pa si ne znam...... pa tisti koledarček, ki šteje dni do.... tudi ne znam..... saj vem, da sem smotana, ampak pomagajte mi..... Ja pa še album bi si rada dala gor, pa sploh ne vem kako, pa kje je tisti album, ki sem ga imela prej

LP Bambi
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pomoč za Bambi!
5.9.2005 9:09:36   
anadejka
čau Bambi,kokr vem si slikce še ne morš dat gor,k jim neki ne dela,bo mal kasneje,tist trakec-odštevalnik si daš gor v "nastavitvah" pod "podpis" in sicer ne tistega prvega ampak drugega...PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode
Tvoj albumček je pa tam kot prej,na levi strani poglej...moji albumi.

LPA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pomoč za Bambi!
5.9.2005 11:11:35   
neni
Oh!
Sem se kar precej ustrašila, veš. Nehaj s takimi!
Koga brigajo slikce, sam da je tvoja pikica pridna in lepo brca.
Lepo jo pobožaj, uf sem se ustrašila.

Neni

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pomoč za Bambi!
5.9.2005 11:29:45   
biba77
Tocno tako, neni!

Bambi, od zdaj naprej lepse naslove, prosim!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pomoč za Bambi!
5.9.2005 11:42:26   
Anonimen
Ja, porčičana kaj pa je narobe s tem naslovom????? Kaj pa če bi zbirala kaj lepega za mojo bebiko

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pomoč za Bambi!
5.9.2005 11:50:09   
baguSka
bambika svojega albuma nimaš več, lahko pa greš brez problemov pogledat pod tvoj prejšnji nik in ga boš našla - obrni se na RR, če obstaja možnost da ti ga prenesejo
če pa hočeš naložit nove fotke pa greš v moj album na levi strani (pdb kot prej) in naložiš oz. ustvariš nov album in naložiš nove fotke (a ni blo prej isto?)
za slikco bo baje treba še neki časa počakat
koledarčka pa jst ne uporablam tko da pojma nimam

WB

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pomoč za Bambi!
5.9.2005 13:19:15   
vesnaRR
Bambika oglasi se mi na privat ali na mail pomoc@ringaraja.net da uredimo star nick.

Lp, Vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pomoč za Bambi!
5.9.2005 15:53:05   
bambi
Uspelo je in sedaj sem zopet Bambi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Pomoč za Bambi!
5.9.2005 16:15:17   
Anonimen
Juhej, Bambi je nazaj!!


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?