|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ponosna...
21.6.2010 20:16:13   
diva 4
 ...sem na svojo prvošolko , saj jo je šola povabila na izlet ( za nagrado) , kot eno izmed dveh najboljših učencev iz razreda.Danes sem kar 5cm višja user posted image .Sicer pa šola pelje na izlet iz vsakega razreda (od 1-9 )po dva najboljša učenca. Bravo naši otroci user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ponosna...
21.6.2010 20:19:44   
trezika
Iskrene čestitke!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ponosna...
21.6.2010 21:32:15   
uwaga
Čestitam!!

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ponosna...
21.6.2010 22:26:43   
alejna
pridna user posted image user posted image user posted image cestitam!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ponosna...
22.6.2010 16:13:19   
pelin
Čestitke user posted image ...shrani te občutke in veselje za trenutke, ko bo padel tudi kakšen cvek ali pa kaj podobnegauser posted image ali pa ko ti bo dvigoval pritisk kakšen totalno pubertetniški komentar od tvoje pikice...
Malo za šalo malo zares ...vendar  iz lastnih izkušenj,  ...  Res, da cvekov še ni...je pa pubertetniških komentarjev za izvozuser posted image


< Sporočilo je popravil pelin -- 22.6.2010 16:18:47 >

(odgovor članu alejna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ponosna...
22.6.2010 16:20:04   
diva 4
Hvala , hvala. Saj danes smo že trdno na realnih tlehuser posted image . Je pa res lepo za slišat , ko tako pohvalijo tvojega otroka.Čez leto dni pa gre še sin v šolo , tam bo pa kar težko delo user posted image .Sta že po karakterju zeloooooooo različna.Hči totalni perfekcionist, sine pa flegmatik in samo po lininiji najmanjšega odpora .

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ponosna...
22.6.2010 16:20:32   
ZARA
Daj Bog, da bom kdaj lahko napisala kaj takega na forum, hehe. Čestitam.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ponosna...
22.6.2010 17:59:49   
Anonimen
Fino. In kaj pravi bejbika na to?

(odgovor članu diva 4)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ponosna...
22.6.2010 20:28:23   
diva 4
Je zelo skromna in nič kaj dosti ne komentira. Smo pa mi zato malo bolj "cirkusa" delali . Sem pa malo prej govorila z mamico od sošolca , ki je bil tudi izbran za ta izlet in tudi pravi , da je včeraj kar za 5cm zraslauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?