|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Porodnišnica Jesenice - DA ali NE ? Prosim za...
15.10.2004 11:30:51   
Teda
Hojla !
Sem iz Ljubljane in kmalu bo čas, da naš tretji otroček pride na svet. V zadnjem času sem slišala kar nekaj pohval na račun Jeseniške bolnice. Baje so tam zelo prijazni ginekologi (najbolj omenjeni je dr. Sredanovič (upam, da sem si ga prav zapomnila)). Ima katera kakšne izkušnje z njihovimi ginekologi? V Ljubljano pa ne grem, saj sem bila na zadnjem pregledu tam izredno razočarana zaradi njihovega odnosa.

Hvala za mnenja in ;) vikend vsem skupaj
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Porodnišnica Jesenice - DA ali NE ? Prosim za...
15.10.2004 11:49:41   
ZARA
jst sem rodila na Jes. in bla zelo zadovoljna z prijaznim osebjem in zdravniki (so tud izjeme)ampak te sem ignorirala...brez problema...drgac smo vse dobil tam od vlozkov do plenick za detke,en cel kup enih probic za detke-kozmetika,kopalni plascek,ma full...mal se se pozanimej,ne vem kako je zdej :zmeden:??
Teda a imas namen rodit z EA??

papa :rozica:

(odgovor članu Teda)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Porodnišnica Jesenice - DA ali NE ? Prosim za...
15.10.2004 12:29:16   
Teda
Napovedan mi je CR, tako da bom EA verjetno kar izpustila.

Hvala za mnenje.

(odgovor članu Teda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Porodnišnica Jesenice - DA ali NE ? Prosim za...
15.10.2004 19:32:02   
ZARA
No jst sm imela CR in so zelo lepo poskrbeli zame...prvi dan je mal hudo ampak se da zdrzat,tko da odlocit se moras definitivno sama...pomoje ne bos razocarana...jst sm dobila vse za kar sem prosila ampak sem kooooooooomaj cakala da bom doma...

papa :muca: Zara

(odgovor članu Teda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Porodnišnica Jesenice - DA ali NE ? Prosim za...
18.10.2004 10:54:26   
Karina&Laura
Živio,

sem iz gorenjske in sem rodila pred slabimi dvemi meseci na jesenicah, bila sem zelo zadovoljna, čeprav sem slišala dosti negativnih reči čez to bolnico.
Sicer mislim da lahko povsod naletiš na slabe in dobre zdravnike in ssestre in na kak čuden dan, vendar jaz sem bila zadovoljna, pa tudi mislim da tu ni toliko porodov kot v LJ in si lahko malo več časa posvetijo vsaki porodnici oz. nosečnici.

LP

(odgovor članu Teda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Porodnišnica Jesenice - DA ali NE ? Prosim za...
18.10.2004 19:05:47   
Pupica
Se ti lahko še zgodi, da dobiš kakšno fajn cimro a ne Karina?:)-:)-:)-:)-
Jaz sem bila zelo zadovoljna z vsem9nebesa
:muca:

(odgovor članu Teda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Porodnišnica Jesenice - DA ali NE ? Prosim za...
19.10.2004 14:48:44   
Karina&Laura
:):) Res je Pupica lahko po naklučju še fajn cimro dobiš potem je bivanje v bolnici še tolk lepše.


(odgovor članu Teda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Porodnišnica Jesenice - DA ali NE ? Prosim za...
21.10.2004 20:28:39   
barby*
cao!Sem barbyna tetica.Sem se cist tafrisna.Letos julija sem namrec ze drugic rodila na Jesenicah.Prvic sem rodila pred sedmimi leti.Porod je trajal 13 ur .Zamenale sta se dve babice in razen tega,da sta mi delale ctg,si z menoj nista zelele delati prevec dela. V tretji izmeni pa je na mojo sreco bila babica kateri sem se danes hvalezna,saj sem z njeno pomocjo rodila ze po eni uri .Lahko mi verjamete,da sem po taksni iskusnji s strahom pricakovala drugi porod.Na moje veliko veselje,sem v porodnem bloku naletela ravno na babico Eriko,kateri gre zahvala za ,tokrat,lepe spomine na porod,saj sem ze po dobrih treh urah pestovala mojega soncka,ceprav mi je ginekolog ob sprejemu napovedal,da bo trajalo precej dlje. Hocem povedati,da so se raymere ocitno po parih letih spremenile,ali pa sem imela le sreco,da sem jaz naletela na babico z srcem.:bravo:

(odgovor članu Teda)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Porodnišnica Jesenice - DA ali NE ? Prosim za...
23.10.2004 0:47:41   
LaLi
DA! Osebno imam zelo pozitivne izkušnje.
Vseeno pa moraš biti, ne glede na to kje boš rodila, pripravljena tudi na morebitno slabo.

(odgovor članu Teda)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Porodnišnica Jesenice - DA ali NE ? Prosim za...
27.10.2004 21:06:17   
Tiana
Osebje v porodni sobi ODLIČINi!

ostalo... samo po sebi

(odgovor članu Teda)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Porodnišnica Jesenice - DA ali NE ? Prosim za...
27.10.2004 21:31:17   
NinaŠ
Če še ni prepozno da bi kaj pripomogla k tvoji odločitvi... Jaz sem imela zelo pozitivno izkušnjo in drugič grem prav gotovo spet na Jesenice. LP

(odgovor članu Teda)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Porodnišnica Jesenice - DA ali NE ? Prosim za...
18.11.2004 20:34:50   
kepica
Jaz sem rodila na Jesenicah pred 7 meseci z EA. Vse pohvale!:bravo: Bolje po moje že ne bi moglo biti.Res dobiš čisto vse,za kar prosiš.Voziček s spalnimi srajcami,vložki,brisačami in vsem, kar rabiš, je kar na hodniku,tako da lahko vzameš kolikor hočeš in kadarkoli. Mene so precej boleli tudi šivi in sem dobila tablete,kadar sem prosila zanje. Še recept so mi dali zanje, ko sem šla domov.Tudi sestre in babice zelo pomagajo.Kadarkoli jih pokličeš, ti z veseljem pomagajo in so polne nasvetov, samo vprašat jih moraš.

V glavnem naslednjič ne bom razmišljala, kje bom rodila in kako.Tudi EA je bila čudovita izkušnja.Brez bolečin in brez stranskih učinkov,Nejc pa je dobil čisto desetko.:sloncek:

LP

(odgovor članu Teda)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?