|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Porodnišnica Ljubljana
7.4.2006 21:10:44   
Anonimen
Ali mi lahko katera pove, kakšne sobe imajo v porodnišnici Ljubljana in kako je z obiski?

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 21.8.2008 22:50:26 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PORODNIŠNICA LJUBLJANA
7.4.2006 21:56:03   
pilotgirl
Lahko pogledaš tle na ringaraji pod porodnišnice,al pa greš na spletno stran revije mama,kjer maš opis vse slovenskih porodnišnic.www.mama.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PORODNIŠNICA LJUBLJANA
7.4.2006 22:39:56   
fricka
Sobe so čisto solidne. Obiski so pa dovolj dolgo, meni so že kar presedal. Potrebuješ čas zase in za dojenčka, da se odpočiješ.

(odgovor članu pilotgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PORODNIŠNICA LJUBLJANA
7.4.2006 22:46:23   
sazi
V sobah so po 3 mamice z otročki, kopalnico in WC pa si delijo še z eno sobo.
Obiski so vsak dan od 15ih do 18ih. Čisto dovolj dolgo, včasih celo preveč...

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PORODNIŠNICA LJUBLJANA
7.4.2006 23:18:46   
loreti
Sobe so uredu nimam kj rečt. Glede obiskov pa men ni bilo všeč. Moja punčka je večinoma skoz spala ampak res skoz tko, da je blo men kr mal dolgčas. Odvisn kakšn tip človeka si. Men ni blo všeč glede obiskov in tud osebje mi glih ni bil kj prida. Se preveč trudjo z dojenjm in sm mela kr občutk, da so me prov silile skoz na tri ure, mislm da otrok sam pove kdaj je lačn. Drugač nimam nč proti dojenju sm dojila a vseeno kar je preveč je pa preveč. Mi je blo v drugo lepše v drugi porodnišnici.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PORODNIŠNICA LJUBLJANA
8.4.2006 0:05:53   
KODA
Jaz sem v obeh nosečnostih ležala 4 tedne pred porodom na E oddelku.user posted image user posted image
Sestre so zelo lepo skrbele za nas.
Na  oddelku,po porodu ,sem se pa obakrat morala skregat zaradi dojenja.user posted image

< Sporočilo je popravil KODA -- 8.4.2006 0:07:48 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu loreti)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PORODNIŠNICA LJUBLJANA
8.4.2006 1:16:28   
sezam
Jaz sem tud občutila ful razliko med oddelki - na E oddelku (tam sem bila 1,5 dni) so ful prijazne sestre user posted image . Po porodu pa sem bila na D oddelku, pa ni bilo te prijaznosti. Tko da odvisno kje pristaneš.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PORODNIŠNICA LJUBLJANA
8.4.2006 10:09:07   
jasnica
Jaz sem bila tudi en dan na E oddelku- full prijazni vsi!
Po porodu sem šla pa na D in sem bila čisto razočarana.

Obiski- men bi pasalo da bi bil lahko očka več zraven, mi je bilo grozno dolgčas! Nisem pa prenesla ker jih je po 10 na enkrat k eni prišlo in je bil cel kraval v sobi. Všeč mi je da pridejo starši in mož/ fant, drugi pa mislim da v porodnišnico ne spadajo -moje mnenje!


_____________________________

Rebeka je najlepše kar se mi je zgodilo v življenju!

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PORODNIŠNICA LJUBLJANA
8.4.2006 10:10:21   
jasnica
Ja pa s tem dojenjem težijo za vsako ceno. Če ne gre pač ne gre!

_____________________________

Rebeka je najlepše kar se mi je zgodilo v življenju!

(odgovor članu jasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PORODNIŠNICA LJUBLJANA
8.4.2006 15:43:12   
Anonimen
Hvala vam za odgovore. Meni bojo obiski pasali, ker sem iz Celja in bom kar dolgo ležala (2 meseca).

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 21.8.2008 22:51:25 >

(odgovor članu jasnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PORODNIŠNICA LJUBLJANA
10.4.2006 14:11:52   
puncica
Tudi jaz sem bila s sobo zadovljna, sicer sva bile le dve noter ampak obiske bi pa tudi jaz raje imela dlje, no vsaj ati bi lahko bil več pri mamici in svojem novorojenčku. K meni je itak sam on prihajal, pa zadnji dan še moji starši, druge pa nisem želela, bi tud mene motil če bi bil cel kraval ob postelji.
Zmotilo me je predvsem to da je ati prišel ob pol treh pa ga varnostniki niso gor spustil, no tist receptor al kaj je in je moral čakat do trehuser posted image , ko se začnejo obiski, to me je motil.
Sestre so bile prijazne, no vsaj do mene, soseda je imela mal težav, ker je imela nedonošenčka pa ni znal jest pa cuzat, no dojil se ni, pa tud če mu je dala flaško je sam v ustih držal, ni znal potegnt bogi revček, pa je prosila ponoči za dodatek ko se je tako jokal pa ni še bilo glih 3 ure mim, pa je sestra sam odvrnila da ga bo dobila ko bo tri ure mim, otrok se ji je pa jokal.

Ja no bila sem pa tam samo tri dni, tako da ne vem kako bi bilo drugače, težav z dojenjem nisem imela večjih, tako da ja na B oddelku sem bila zadovloljna.

Upam da boš tudi ti.



_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: PORODNIŠNICA LJUBLJANA
21.8.2008 16:11:36   
M1987
Jaz bi sam to dodala... Prijateljica je rodila in mož ni utegnil priti na obisk, v času obiska, ker je šel v tujino v službo in mu niso dovolili, da ji onese samo darilo zanjo in za sinka, ker ju potem ne bo videl. To se mi zdi skrajno ne fer in se mi zdi, da bi morali imeti očetje več pravice do obiska. Saj je oče, ni kar nekdo... To je res tumač user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: PORODNIŠNICA LJUBLJANA
15.4.2009 12:16:03   
ninasiki
a mi lahko katera pove kako je z materinsko šolo v ljubljanski porodnišnici če sploh je in koliko je potrebno plačati za prisotnost očeta v porodni sobi

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: PORODNIŠNICA LJUBLJANA
15.4.2009 12:27:29   
Sanikaa
Tretji dan ko so moje cimre odhajale domov po viziti (mi2 sva ostala še tri dni)..mož ni vedel pa se je zmenil za dopust. S cimrinim možem je prišel gor po viziti in bil z mano cel dan. Nobeden mu ni prigovarjal ,ko je enkrat bil gor pri meni.  Pomenilo mi je več kot karkoli, ker tretji dan je psihično zelo težek zaradi mleka in mali je bil kot marsovček ovit v lučko zaradi zlatenice. Punce omejite si obiske na najpomembnejše ljudi, zaradi miru v sobi..ostali bodo itak prišli na vrsto doma! Mobitel itak ima vsaka in lahko klepetaš do mile volje.
lp

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: PORODNIŠNICA LJUBLJANA
15.4.2009 20:00:49   
Cveta28
IZVIRNO SPOROČILO: ninasiki
a mi lahko katera pove kako je z materinsko šolo v ljubljanski porodnišnici če sploh je in koliko je potrebno plačati za prisotnost očeta v porodni sobi


Vsi potrebni podatki se nahajajo v Zgibanki za starše na naslednji povezavi: http://www3.kclj.si/index.php?m=5&s=2&odd=0&o=1
Partner ob porodu mora imeti opravljen del MŠ, ki zajema drugo in tretjo porodno dobo ali hitri tečaj za može.Po tečaju lahko dvigne potrdilo o prisotnosti ob porodu, ki stane 16,69€ z DDV.

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: PORODNIŠNICA LJUBLJANA
15.4.2009 20:16:26   
Anonimen
Sobe so različno velike ... al so za 2 al pa za 3 mamice z dojenčki. Pa če je gužva, v tisto sobo za 3 uturijo šeeno posteljo. No jaz sem bila v gužvi tam, samo sem bila HB v sobi za 2 in ni bilo prostora za šeeno posteljo. Glede čistoče nimam pripomb sploh, ker je ful čisto. Edina stvar, ki mi je šla v sobi res na živce je bila tista fluorestenčne nočna lučka nad posteljo, ki razsvetli celo sobo ... tak da mi je koj drugi dan moj prinesel od doma eno majhno nočno lučko, ki ni motila cimre in nobenega otročka. HB sem imela tudi fine cimre in k nobeni niso hodili obiski v trumah ... so hodili, ampak so bili tam po 15 minut in so šli. Glede dolžine obiskov bi meni pasalo, da bi bil očka otroka lahko dlje časa tam.
Drugače pa vse pohvale za E oddelek, kjer sem preživela 4 dni. B oddelek, kjer sva bili pa 5 dni, si pa vsaj z moje strani ne zasluži pretiranih pohval (razen izjem) ... in ja, skos tumbajo s tem dojenjem, da bi pa katera si vzela čas in pokazala in kaj razložila, to pa ne ... odgovor na mojo prošnjo je bil: "Ja gospa, saj je vaš otrok, ga boste že podojila ..." user posted image

(odgovor članu Cveta28)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: PORODNIŠNICA LJUBLJANA
18.4.2009 0:04:29   
Najaa
Čist odvisno je verjetno od človeka do človeka. Ene pišete, kako ste bile razočarane z D oddelkom. Jaz sem bila na vseh odd., razen na B, pa sem bila z D najbolj zadovoljna. Res pa je, da bolj ko kompliciraš, bolj so tečni, ker tega ne marajo. Konec koncev, če je vse ok, si tam 3 dni in greš domov. Ta kratek čas se pa res da preživet. Jaz sem bila tam dlje časa, ker je bila hčerka na intenzivni in moraš rečt, da so bili vsi super.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: PORODNIŠNICA LJUBLJANA
19.5.2009 15:49:20   
giotti
A katera ve, če imajo v Ljubljani tudi možnost, da si sam v sobi, seveda razumem, da je to treba doplačati? Ampak ali sploh imajo takšne sobe?
Hvala.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
23.5.2009 21:48:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu giotti)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: PORODNIŠNICA LJUBLJANA
23.5.2009 22:01:05   
Neža7
Mene so iz Celje do peljali v LJ, ker sem dobivala popadke pri 30.t user posted image

Jaz sem bila na D oddelek 1 mes in sem bila zelo zadovoljna. V sobi kje sem bivala so bile 4 postelje, vendar redko je bilo polno in večkrat sem bila sama (ker je bila za user posted image  z nosečniška sladkorna ali ta prva sladkorno) S puncami sem se zelo razumela in tudi z sestrimi. Je res, da ste 2 na D oddelek kar so kar stroge ali bi lahko rekla nesramne, vendar vsi drugi so bili super.
Potem sem bila 5 dni na B oddelek in tudi isto mislim. Malo je res bilo vroče za znoret v sobi za 3 + še obiski sred poletje vendar sva s svojo pužiko preživele user posted image

Ko sem rodila prek CR je tudi mož prinesel dobrote za D oddelek, ker so res lepo pazila name. user posted image  
Sestre so me imele rade, ker sem bila tiha in naredila kje so mi rekle user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: PORODNIŠNICA LJUBLJANA
23.5.2009 22:15:36   
Neža7
A ja! na D oddelek so obiski vsak dan med 15. in 18.ure.

Da, moj je bil tam vsak dan cel mesec celih 3 ure user posted image

Za B oddelek se ne spominjam, ker sem bila že ponosna mamica user posted image   

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: PORODNIŠNICA LJUBLJANA
23.5.2009 22:18:02   
Neža7
Meni se meša user posted image  Bila sem 1 mes v E oddelek in ne D user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: PORODNIŠNICA LJUBLJANA
19.7.2009 17:29:16   
semke
mi lohk gdo pove če očka mora imeti opravljeno to šolo za starše da bi bil zravn poroda v Ljubljanski porodnišnici...tnx user posted image user posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: PORODNIŠNICA LJUBLJANA
19.7.2009 21:19:51   
anci banci
kakor je meni znano mora imeti očka opravljeno šolo za starše če želi biti pri porodu in še plača cca 16 eur za potrdilo, ki ga mora oddati preden se gre v porodno ... vsaj tako je bilo pri meni

kar se tiče pa osebja v lj.porodnišnici imam pa same pohvale, bila na E oddelku-super sestre in doktorji, babca in porodničar odlično, B -oddelek tudi super sestre...

(odgovor članu semke)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: PORODNIŠNICA LJUBLJANA
23.7.2009 9:25:49   
Zofy
Jaz pa ne vem več v katerem oddelku sem bila. Se mi zdi, da v D.
Imela sem pa 2 medicinska brata - a je to D oddelek?
Jaz sem bila zelo zadovoljna, edino glavna medicinska sestra je bila malo preveč stroga za moje pojme. Me je kar napi***, ko je vidla, da sede dojim.


_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?