|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Porodnišnica Postojna
15.2.2011 10:44:09   
Muca Živc
Pozdravljene,

Zanima me ali soprog pri porodu v Porodnišnici Postojna potrebuje potrdilo, da se je udeležil tečaja v materinski šoli?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Porodnišnica Postojna
15.2.2011 11:06:22   
sunny24
Ne, moj ni nič nrabil. Edino 17 evrov smo plačala da je bil zravn.

(odgovor članu Muca Živc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Porodnišnica Postojna
15.2.2011 15:13:45   
pizmek
V materinski šoli so rekli, da v PO očetje ne potrebujejo potrdila in da so lahko zraven. Plačaš 17 evrov za "oblačilo", ki ga mora obvezno imeti, to pa je vse. Menda ne komplicirajo nič. Je pa poudarila tudi to, da tiste ki se še niso odločile, kje bodo rodile, ali PO ali LJ, pa naj raje vzamejo potrdilo, ki ga dobiš v mat. šoli.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Porodnišnica Postojna
30.3.2011 20:50:47   
biba_leze*
IZVIRNO SPOROČILO: pizmek

V materinski šoli so rekli, da v PO očetje ne potrebujejo potrdila in da so lahko zraven. Plačaš 17 evrov za "oblačilo", ki ga mora obvezno imeti, to pa je vse. Menda ne komplicirajo nič. Je pa poudarila tudi to, da tiste ki se še niso odločile, kje bodo rodile, ali PO ali LJ, pa naj raje vzamejo potrdilo, ki ga dobiš v mat. šoli.


Mi2 pa sva morala pokazat potrdilo. To je bilo avgusta 2010. 17 evrov pa plačaš, zato ker očku pripada obrok medtem, ko čaka: mi2 sva bla v porodni 16 ur preden sem rodila in med tem časom je moj mož dobil zajtrk in kosilo (oboje kar konkretno) in je bil strašno vesel da so se tega domislili, ker je rekel da bi sicer "padel v švahost" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pizmek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Porodnišnica Postojna
30.3.2011 20:55:54   
sunny24
Sam to mi je pa čudno, ker pri nas ti v materinski sploh ne dajo potrdila-tko so takrat rekle te tete v mat. šoli. 

(odgovor članu biba_leze*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Porodnišnica Postojna
9.4.2011 2:43:14   
mimsi
Moj M ni rabu potrdila, je samo vprašala babca, če sva hodila v materinsko, plačala sva lih tko 17e,pa nč ni dubu za jest...res pa je, da smo začel ob 2 zjutri in končal ob pol 9. Hm, lah bi mu saj zajtrk dal, revežu.user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Porodnišnica Postojna
11.4.2011 9:06:57   
*lala*
moj tudi julija 2010 ni rabu pokazat potrdila, vzela sva ga za vsak slučaj, če bi slučajno mogla it v ljubljana (tam ga rabiš), tuki pa mojega niti vprašal niso po potrdilu. plačala sva pa tudi mi2 17€ ker je dobil kosilo in za tisto "zeleno obleko in copate"!!

(odgovor članu Muca Živc)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Porodnišnica Postojna
11.4.2011 9:09:04   
*lala*
še to pozabla:
sunny24 nam tudi ni noben omenjal potrdila pa je potem moj na predzadnjem predavanju reku za potrdila pa je rekla da je čisto pozabla, ker pri njih ne rabiš in čisto pozabijo. tako da jih je treba spovnt!user posted image

(odgovor članu *lala*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Porodnišnica Postojna
3.5.2011 11:57:24   
*sanela*
Rodila 2003, moj je bil zdraven, niso nič vprašali. Plačala sva takrat 3600sit za obleko user posted image , jedel tudi ni, ker se mu je mudilo ven žurat user posted image . Rodila v soboto ob 21h user posted image

(odgovor članu *lala*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Porodnišnica Postojna
3.5.2011 12:42:44   
nana13
živ,
mi smo sicer imeli potrdilo, sam ni nobeden vprašal po njemu, plačali smo pa 17 evrov.
In letos bo menda isto,... v septembru.user posted image
lp

Sanela, si s postojne doma?

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Porodnišnica Postojna
3.5.2011 13:39:30   
3x mami
potrdila ne rabis, prisotnost se placa. ce je porod zelo dolg, dobi partner-moz tudi obrok v menzi.

(odgovor članu nana13)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?