|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Porodnišnica Ptuj
17.6.2007 13:19:59   
Anonimen
Hoj hoj...

Nisem nikjer zasledila te teme, če pa je kje se pa zelooooo opravičujem..

Me pa zanima, kako je tam? A je res, da ni tako kot v Maribor, kjer sta v sobi 2 punci? Je kaj drugače? Ker oklevam med MB in Ptujem...

Hvala..
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Porodnišnica Ptuj
17.6.2007 13:25:04   
žarnica
Sicer sem bila na Ptuju dve leti nazaj,pa vseeno. V sobi sva bili 2. V drugih sobah so bile pa tudi po 4. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Porodnišnica Ptuj
17.6.2007 13:34:23   
Andra
Prvič sem rodila v Mb in takrat sem se odločila, da tja nikoli več. Bilo je porazno!
Drugič sem izbrala porodnišmico Ptuj in je bilo veliko boljše, sploh kar se poroda tiče. Na oddelku pa se mi je vleklo in sem komaj čakala, da grem domov.
Vsaka ima svoje prednosti in slabosti. Če bi rodila še tretjič, bi šla verejtno spet čisto nekam drugam....

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Porodnišnica Ptuj
17.6.2007 15:25:58   
BLAŽIKA
V sobi sta max. po dve punci, so pa tudi sobe kjer si lahko sam. V porodni sobi pa sem jaz imela dobre izkušnje. Je pa tako, da se za vse porodnišnice nekaj pač sliši. Ptuj je pač malo mesto in je mogoče tukaj roditi malo bolje kot v velikih mestih, kjer je veliko več porodov kot pri nas.user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Porodnišnica Ptuj
17.6.2007 15:31:27   
Anonimen
Hvala vsem za odgovore, bom po vsej verjetnosti šla roditi v Ptuj, ker mi je bolj bližje.. Je pa res, da si tako želim biti sama v sobi, da imam mir user posted image


Hvala, punce... user posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Porodnišnica Ptuj
17.6.2007 16:16:01   
BLAŽIKA
Gorazdova potem pa pokliči na oddelek in se točno pozanimaj ker mislim da imajo dve ali tri sobe samo z eno posteljo.
Mislim da boš potrebovala rezervacijo.user posted image


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Porodnišnica Ptuj
17.6.2007 16:17:22   
BLAŽIKA
Žarnica kje na porodnem oddelku pa si videla da so 4 v sobi. Jaz sem rodila 2.5 leti nazaj pa je bilo max.2 punci v sobi.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Porodnišnica Ptuj
17.6.2007 16:19:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BLAŽIKA

Gorazdova potem pa pokliči na oddelek in se točno pozanimaj ker mislim da imajo dve ali tri sobe samo z eno posteljo.
Mislim da boš potrebovala rezervacijo.user posted image



Blažika, saj grem jutri tja, ker jim moram vnaprej posredovati podatke o moji bolezni, da se bo vedelo, kaj je z menoj, če pride do zapleta.. Hvala user posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Porodnišnica Ptuj
17.6.2007 17:05:58   
žarnica
IZVIRNO SPOROČILO: BLAŽIKA

Žarnica kje na porodnem oddelku pa si videla da so 4 v sobi. Jaz sem rodila 2.5 leti nazaj pa je bilo max.2 punci v sobi.


v sosednji sobi so bile 4. V sobi preko  hodnika pa dve v štiriposteljni sobi.

hm,zdaj pa sem se izgubila. A to ve mislite na porodne sobe? Če ja, tam sem bila sama. ZA druge pa ne vem.user posted image


< Sporočilo je popravil žarnica -- 17.6.2007 17:07:46 >

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Porodnišnica Ptuj
17.6.2007 18:14:00   
BLAŽIKA
Ja za porodne sobe se pogovarjamo. Ti si verjetno mislila ginekološki odelek a ne?user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Porodnišnica Ptuj
17.6.2007 18:26:17   
BLAŽIKA
Gorazdova malenkost. Če še te kaj zanima pa kar vprašaj, imam bolnico čisto pod nosomuser posted image user posted image .

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Porodnišnica Ptuj
29.6.2007 21:02:08   
morska zvezda
Pozdravljena!

Tudi jaz oklevam med Mb in Ptujem . . . bomo videli.
No, pa poročaj, če imaš pdp pred septembrom user posted image

Lp!

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Porodnišnica Ptuj
3.7.2007 10:53:24   
lana38
Tudi jaz nisem nikjer videla, da bi bile na porodnem oddelku več kot 2 v sobi, saj sploh nista več kot 2 postelji v eni sobi. Res pa je, da sta porodni in ginekološki oddelek povezana, tako da se držita skupaj in si morda kaj zamešala, žarnica.

BLAŽIKA, tudi jaz sem doma, tako da imam bolnico pod nosom. Morda sva celo sosedi, kdo ve...
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu morska zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Porodnišnica Ptuj
3.8.2007 21:30:20   
katka37
Ko sem nazadnje rodila tam, so otroka še odnesli ponoči, sem vedno komaj čakala, tako sem bila zaspana, ker je podnevi neprestano nekdo hodil v sobo (čistilka, sestre...) in sem komaj čakala, da pridem domov, čeprav sem doma potem tudi ponoči sama skrbela za malčka, pa nisem bila tako itrujena.

Kako je zdaj, ko imaš otroka neprestano ob sebi, če ste bile kdaj res močno utrujene ali pa so vas šivi boleli, so otroka kaj odnesle? Enkrat sem brala, da če mama želi, otroka ponoči odnesejo. Ne zanašam se sicer na to, me pa vseeno zanima. Glede na slabe izkušnje po drugem porodu (skoraj izkrvavela, vročina, slabo počutje...)  si sploh ne predstavljam, kako bi bilo v takem primeru imeti otroka ves čas ob sebi.

Kaj pa ko mame nimamo mleka prve dni, pa se lahko trudimo ne vem kako z dojenjem (moja mulca sta bila kar požrešna), dajo kakšen dodatek?

Sicer sem jaz bila na Ptuju obakrat zadovoljna, le ena sestra je bila malo tečna.


(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?