|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Porodnišnica v Postojni ali Šempetru
18.5.2004 15:03:53   
Miško
HI

Zbiram mnenja bolj izkušenih. Torej, veliko pohval sem slišala za porodnišnico v Postojni, pa me zanimajo vaše izkušnje. Sicer sem iz Nove Gorice in bi bila bolj logična izbira Šempeter, vendar... Koliko prej se moraš najaviti v izbrani porodnišnici- če je to sploh potrebno.

Thanks za info

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Porodnišnica v Postojni ali Šempetru
18.5.2004 18:59:42   
gala
Hojla!

Jest sem bila v Postojni pred slabim mesecem, tako da ti lahko dam sveže informacije.
Babice super, zdravniki (razen enega) tudi, le vizite so malo hitrejše.
Sestre prijazne, ti tud popestujejo dojenčka, če neumorno joka, da se lahko spočiješ...
Skratka - jest sem prišla domov kolikor toliko spočita.

Vse pohvale, naslednjič grem spet tja, pa čeprav sta mi Kranj in Ljubljana bližje!

Pozdravček!

(odgovor članu Miško)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Porodnišnica v Postojni ali Šempetru
20.5.2004 11:18:26   
gala
Hojla!

Ja, sem rodila z epiduralno, zato sem se okoli 3 tedne prej šla v Postojno zmenit - informativni sestanek, na katerem podpišeš, da si seznanjen s tveganjem, ter privoljenje za epiduralno. Glede tega imajo sestanke vsako sredo in petek ob 11 (če se ne motim), ni se potrebno nič predhodno meniti, samo prideš tja.
Če te še kaj zanima, ti rade volje odgovorim.

Pozdravček, Gala

(odgovor članu Miško)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Porodnišnica v Postojni ali Šempetru
26.5.2004 8:52:11   
majčica
Gala, sama sem iz Ljubljane in bi tudi želela roditi v Postojni. Torej pomeni da nič predhodne najave, da prideš tja rodit, ampak samo 1 mesec prej na sestanek...Si mogoče dobila tudi kakšno informacijo o porodu v vodi? Ne upam epiduralne...
Hvala, Majčica

(odgovor članu Miško)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Porodnišnica v Postojni ali Šempetru
26.5.2004 15:01:37   
gala
Hojla!

O porodu v vodi ne vem nič, lahko ti pa iz lastnih izkušenj povem, da epiduralna ni noben bav bav. Jaz sem bila z njo zelo zadovoljna, čeprav jo nisem mogla dobiti takoj ko bi hotela, ampak se je malo zavleklo. Naslednjič grem definitivno spet.
Sestanek v Postojni je le glede epiduralne. Za ostalo ti pa svetujem, da pokličeš in se pozanimaš. Majo pa tud svojo internetno stran.

Lepo nosečnost ter čim lažji porod ti želim!

(odgovor članu Miško)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Porodnišnica v Postojni ali Šempetru
27.5.2004 7:01:50   
Rosana
Tudi sama sem spraševala podobno ( glej nekaj mesecev nazaj...), pa sem se na koncu odločila za Šempeter. Sem bila zelo zadovoljna in nič mi ni bilo žal, da sem šla tja rodit. V Šempetru smo namreč zelo komot, odkar je Postojna tako popularna, saj nas gre tja kar malo rodit.
Ti priporočam Šempeter

(odgovor članu Miško)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Z vizualizacijo si lahko pomagate do lepše...
Čeprav si poroda ne moremo izbrati, pa lahko nanj vplivamo s pozitivnimi mislimi in vizualizacijami. Preverite štiri uči...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?