|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Posledice neuspešnih postopkov
23.10.2012 7:25:11   
pinkySassy
Pozdravljene.
Po dveh neuspešnih postopkih IVF-a se mi zdi, da se je mojemu telesu zmešalo. V drugem postopku sem sicer zanosila, pa se žal ni obdržalo in sem imela konec julija abrazijo. Od takrat dalje se nikakor ne rešim aken ( v celi puberteti jih nisem imela toliko kot sedaj), da ne omenjam otečenosti prstov na rokah, ko imam občutek da mi jih bo kar razgnalo user posted image
Je imela morda katera podobne težave in kako ste jih rešile?
Hvala za pomoč
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Posledice neuspešnih postopkov
25.10.2012 9:36:11   
Anonimen
Živjo, pri meni se je po prvem IVF, ki se ni končal uspešno, pojavil miom in so ga nato histeroskopsko odstranili. Med drugem IVF so rekli, da spet vidijo en miom. Jutri grem na pregled in se naročit za tretji IVF in počekirat kaj je zdej z miomom.

(odgovor članu pinkySassy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Posledice neuspešnih postopkov
27.10.2012 21:43:35   
saramiska
Jaz imam za kakih 5 dni daljši menstrualni ciklus, menstruacije pa so boleče, kar prej niso nikoli bile. Pač... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Posledice neuspešnih postopkov
30.10.2012 7:45:29   
limonca*
Za seboj imam 5 neusešnih postopkov, posledic pa ne opažam.. Miomi in ciste se lahko pojavijo tako ali tako.

(odgovor članu saramiska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Posledice neuspešnih postopkov
30.10.2012 15:52:37   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Živjo, pri meni se je po prvem IVF, ki se ni končal uspešno, pojavil miom in so ga nato histeroskopsko odstranili. Med drugem IVF so rekli, da spet vidijo en miom. Jutri grem na pregled in se naročit za tretji IVF in počekirat kaj je zdej z miomom.



Sem bila na pregledu in so ugotovili, da se je res pojavil en večji miom in še trije majčkeni. Zdravnica pravi, da naj bi miom deloval kot maternični vložek, ki preprečuje vgnezditev oplojenega jajčeca oz. zarodka, zato predlaga, da pred naslednjim IVF-om odstranijo miom(e).

Limonca* se strinjam, da se ciste in miomi lahko pojavijo tako ali tako. Zanimivo pa, da so se pri meni pa ravno po prvem IVF-u. Pa verjemi, da so me predno so mi odobrili postopek IVF, natančno in velikokrat pogledali tudi z UZ-jem s katerim se miomi precej lepo vidijo. Tako da ja, mislim, da je pri meni razlog za nastanek mioma(ov) dodatna količina hormonov v postopku IVF. Sem pa realna in mislim, da bi se pri meni verjetno pojavili tako ali tako, vendar v kasnejših letih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Posledice neuspešnih postopkov
30.10.2012 17:38:41   
tečla
JAz sem imela po porvem neuspelem IVF-u fuuuuuuuuuuul močne menstruacije pol leta. Po drugem neuspelem poskusu pa kožo kot v najhujših najstniških letih...Da o psiholoških spremebah sploh ne govorim.
Sta pa imela vseeno pozitivne spremembe tudi. Z dragim sta naju nevrjetno povezala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Posledice neuspešnih postopkov
1.11.2012 7:27:09   
*zabica*
Jest sm imela po prvem IVF-ju tudi konkretne probleme....menstruacijski ciklus se mi je skrajšal in menstruacije niso več točne, svojih ovulacij ne čutim več (po laparo sm jih vedno čutila)...2 menstruacija po IVF-ju ej bila ubijalska, imela sem tako močen PMS (takrat nisem vedela da prihaja menstruacija, saj sem jo dobila že na 20-dan, prej vedno 28 dni), da sem mislila, da se mi meša, enostavno nisem prepoznala samo sebe...bila sem tečna, nerazpoložena, živčna, nervozna, vse mi ej šlo na živce, moj se me tudi dotakniti ni smel...Če nebi dobila menstruacije, bi prav gotovo obiskala psihiatra :D

(odgovor članu tečla)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Posledice neuspešnih postopkov
2.11.2012 11:39:20   
Princes11a
No jaz sem pa imela mild postopek, ki se je zaključil brez ET (ne zaradi pomanjkanja zarodkov ampak ker je vse s hormoni predolgo trajalo). Prva M je prišla normalno (malo močnejša), druga pa me malo heca. Imam krajši cikel na cca 25 dni, pa imam že tretji dan samo čisto malo izcedka (ta se je pojavil takrat, ko bi morala priti M). Predvidevam, da je to zaradi hormonov iz postopka, ker za nosečnost nimam prav nobenega znaka.

(odgovor članu *zabica*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Posledice neuspešnih postopkov
13.11.2012 7:22:52   
pinkySassy
Moram povedati, da sem kmalu po oddaji zgornjega posta odkrila "čudežni napitek" iz aloe vere, ki mi je v zadnjih dveh tednih popolnoma popravil kožo. Poleg tega uporabljam tudi kremo za obraz iz aloe, puder ki sem ga uporabljala sem zamenjala z drugim, bolj naravnim in moram reči, da sem popolnoma presenečena nad rezultatom :)
Otečenost prstov sicer ostaja, sploh po kakšnih slanih jedeh, mi še posebej zatečejo, ampak to je precej manj moteče kot koža ki kar "cveti" user posted image
Sem se odločila, da v naslednji postopek ne bom šla še letos oz. v januarju kot je bilo planirano, ampak bom raje počakala še kak mesec dlje, da si popolnoma očistim telo s tole kuro, potem pa v nove bojeuser posted image

(odgovor članu Princes11a)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Pomanjkanje Omega 3 maščob: depresija in A...
Omega 3 maščobe skrbijo za ravnovesje v našem telesu. Pomanjkanje naj bi se kazalo v poporodni depresiji in nastanku ADH...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?