|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Postalo je hladno..
17.9.2004 11:37:38   
Seven*
Kako imate oblecene otroke v stanovanju? Moj je skoz mrzel, pa sploh nimam obcutka kaj mu oblect. :zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Postalo je hladno..
17.9.2004 11:51:16   
Pupica
:miska:Ja jaz kar kaminček zakurim, potem pa popazim, da je teperatura tam okol 21 do 23 stopinj. Če je več pa raje vrata na hodnik odprem pa se še tam malo segreje. Ker glede oblačil sem tudi jaz še bosa.

LP

pupica&Tia

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Postalo je hladno..
17.9.2004 12:27:28   
Amai
V stanovanju imamo skoz temp. nekako 21-22 stopinj, pa ga oblečem v bodi brez rokavov, bombažno tanko majčko z dolgimi rokavi in plišast pajacek brez rokavov, spodaj pa še nogavičke. Pa mu je po moje glih prav. Ko greva ven, pa mu še jopico oblečem pa z dekico pokrijem po nogah in mu je po moje tudi prav (ker ima tudi rokice še tople, pod obleko pa sploh). Je pa res, da se še lovim in skupaj ugotavljava kako in kaj. Pediatrinja mi je rekla, naj ga oblačim tako kot sebe (to je bilo poleti), ampak jaz mu dam vedno eno tanko plast več kot sebi, pa sem bolj zmrznjene sorte. Menim pač, dokler on miruje v vozičku ga lahko bolj zebe kot mene, ki porivam njegov voziček v hrib :)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Postalo je hladno..
17.9.2004 13:04:31   
malika
Eni plast več kot sebi, na sprehodu pa obvezno eno dekico zraven, pa kako jopčko, trakec ali tanko kapico.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Postalo je hladno..
18.9.2004 15:22:38   
Una
Punce, mene pa zanima, če se dobijo rokavičke za tako mejhne (do 1 leta starosti)?
LP, Una

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Postalo je hladno..
18.9.2004 15:44:37   
Nogavička
Hojla Una,

se dobijo. Jaz sem jih našla v Emporiumu.

L.p.

Tea

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Postalo je hladno..
18.9.2004 18:46:33   
Anonimen
Mothercare jih ima!
lp,:fis:

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Postalo je hladno..
18.9.2004 20:14:16   
Urša
Jst jo vedno oblečem po občutku pol pa potipam rokice, če so mrzle in še kaj dodam. ;)

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Postalo je hladno..
18.9.2004 21:50:11   
Una
Aha, hvala. Če jih bo sploh hotel nositi?! Glede na to, da gre vse v usta.:):):)
LP, Una

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?