|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pot do Sarajeva
2.6.2014 16:04:22   
naja17
Vedno, ko sva hodila v Sarajevo, sva šla preko Sl. Broda - Doboj - Sarajevo. Zaradi nedavnih poplav bi se sedaj rada izognila tej poti in šla na Gradiška-Banja Luka- Jajce- Sarajevo. Berem forume, vendar so bolj stari, da je tam pa ful grda cesta, pa nevarna itd. Je kdo nedavno kej hodil po tej poti? Kako je sedaj?

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pot do Sarajeva
2.6.2014 21:24:17   
gsatalema
Spet jaz...
Meni so to pot odsvetovali in priporočali pot Zagreb, Karlovac, Split in potem proti Sarajevu....
Baje ta zgornja različica ni priporočljiva v teh razmerah....

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pot do Sarajeva
2.6.2014 21:34:32   
Kerensa
Jaz sem šla po tej cesti (Sarajevo - Jajce - Banja Luka - Gradiška) in niti slučajno ni tako zelo grozna. Sem videla že bistveno hujše. Že res, da je samo dvopasovnica (za v vsako smer pas), pa tudi to je res, da imaš nekaj predelov, kjer je na eni strani kar fajn prepad (predvsem ob reki Vrbas), ampak je pa okolica tako lepa, da je vsake toliko kakšna luknja (čeprav se sama ne spomnim nobene konkretne) čisto nepomembna.

Da bi šla po poti ZG - Karlovac - Split, se meni osebno zdi brezveze. Kot prvo je daljša, kot drugo je dražja (AC od ZG do Splita sploh ni poceni reč), kot drugo pa ne vidim niti enega razloga, zakaj najprej desno do ZG (ki je, že za začetek, kontra od ravne linije proti Sarajevu), potem levo do Splita, ki s Sarajevom sploh nima nobene zveze, potem pa še enkrat nazaj gor proti Sarajevu. Cik-cak čez Hrvaško, kar se mene tiče.

Jaz bi ti, sploh glede na trenutne razmere, predlagala (ne vem, od kod iz SLO bi štartala) pot Karlovac - Slunj - Plitvička jezera - Bihač - Sanski most - Jajce - Zenica - Sarajevo. Ena najkrajših, poleg tega pa imaš še toliko za videti po poti, da potuješ cel vikend (od sobote zjutraj do nedelje zvečer, recimo), pa sploh ne opaziš.

Glede na prevoženo razdaljo (v obe smeri) pa tudi to, da ni nobene cestnine, ni zanemarljiv podatek. Namesto za cestnino lahko za ta denar dobiš 4 dobra kosila v Sarajevu. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pot do Sarajeva
3.6.2014 8:20:34   
gsatalema
Če je katera bila v tem kratkem času po poplavah tam naj se oglasi, ker smo tudi mi želeli po poti Zagreb, Gradiška, Banja Luka ,Jajce pa so mi vsi odsvetotovali -(od doli) ker ni vredu in sedaj po poplavah naj bi bilo nekaj poškodovane, nekaj zapor na cesti....
Tudi ta podatek in strošek z avtocesto ni zanemarljivuser posted image in res bi za ta denar doli dobila kar nekaj čevapov user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
3.6.2014 9:18:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gsatalema)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pot do Sarajeva
3.6.2014 9:27:02   
Fefer
Jaz pa nikoli ne sodelujem na forumih (samo berem ), a bom tokrat naredila izjemo: glede ceste Sl.Brod-Doboj je cesta prevozna (vzameš v zakup luknje, ki so stare in so se malo povečale), za Gradiško-Banja Luko tudi ni problemov, ne vem kako je potem s cesto dalje. A jaz bi ti vseeno v teh razmerah odsvetovala izlet v Bosno, saj cesta sama ne predstavlja problema, ampak je tu dosti drugih dejavnikov, ki trenutno vplivajo na dopust v bosni ( za ceste imajo dosti preusmeritev na stranske ceste ). V naslednjih nekaj dneh se bo zacelo masovno špricanje komarjev, na TVju so ze obvestili, da v tem času naj ljudje ki imajo tezave z dihanjem in otroci ne zapuščajo stanovanj. Po končanem špricanju je potrebno biti previden pri hrani, saj se hrana izpostavljena špricanju ne sme jesti, kar je rizik, saj trgovci v trgovine nafilajo vse, ni pomembno ali je blo špricano ali ne. Trenutno so tudi nakupi v trgovinah rizični, saj se dogaja, da se v mesnicah prodaja meso poplavljenih mrtvih živali, vsa hrana, ki ni pakirana v papirnato embalažo in je bila poplavljena se vrača v trgovine. Ne velja sedaj to za celo drzavo, a se dogaja in človek mora biti previden kaj kupi.

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pot do Sarajeva
3.6.2014 13:06:28   
naja17
gsatalema - ta stran ni bila neki poplavljena, naj ne bi bilo težav?

kerensa in metulj - niti nimam časa za oglede - dol grem v petek ponoč - sobota poroka - ponedeljek nazaj, tako da mi ni do še daljše poti in nobenega ogledovanja, pa še dva otročka mam s sabo :)

fefer - špricajo že ves čas, zato ne bi šla rada čez poplavljeno področje, gremo pa na poroko, jedli bomo pri domačih, pa kaj v ćaršiji. Sem vzela v zakup epidemije, ni se nič razglasilo, tako da načeloma bomo šli.....

< Sporočilo je popravil naja17 -- 3.6.2014 13:07:14 >

(odgovor članu Fefer)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pot do Sarajeva
5.6.2014 8:28:59   
gsatalema
sem gledala na bosanski strani www.bihamk.ba , pa je napisano delo oz. zapora pri Laktosi - odcep za Klašnjice -Prijavor drugje pa ne....

Je bil kdo v teh dneh doli? po tej poti : Zagreb, Gradiška, Banja Luka, Jajce ,Imotski..

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pot do Sarajeva
5.6.2014 10:22:11   
naja17
No jaz se zdej odločam za to Kerensino varianto, torej čez Bihač, ker sem slišala same pohvale.
Dobila pa sem tud informacijo, da so ceste čez Doboj čisto ok, so šli eni srednješolci na končni izlet,
mi je ravno oče povedal, da je čist vse fajn.

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pot do Sarajeva
5.6.2014 17:57:39   
gsatalema
No mi bomo tudi počakali, ker gre eden možev sodelavec ta vikend v tej smeri domov, in v ponedeljek pove točne informacije o stanju na cestah...

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pot do Sarajeva
5.6.2014 20:18:47   
naja17
No super, le javi user posted image

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pot do Sarajeva
6.6.2014 8:19:10   
gsatalema
bom....

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pot do Sarajeva
9.6.2014 18:48:07   
gsatalema
no pa je nazaj....
Vseeno po kateri poti greš je lepa in ni obvozov...
Mislim za pot:
1. Zagreb - Gradiška - Banja Luka - Jajce....
2.Zagreb - Karlovac - Slunj - Bihač ....
Tako, da gremo veselo na pot.user posted image

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pot do Sarajeva
9.6.2014 20:49:34   
naja17
No fajn, jaz sem že na tem, da gremo kar po tisti klasiki Doboj-Maglaj :)
Sam da grem user posted image

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pot do Sarajeva
10.6.2014 8:25:10   
gsatalema
jaz se tudi že veselim, čeprav ne gremo na vesel dogodek user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pot do Sarajeva
11.6.2014 7:50:32   
naja17
Upam, da vam bo vseeno lepo... Mi gremo na vesel dogodek sicer, ampak glavno je, da bom po letih spet videla sestro, brata, prvič nečaka in oni prvič moje otroke in pa samo mesto Sarajevo.... Sem že čisto evforična user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pot do Sarajeva
12.6.2014 7:40:48   
gsatalema
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...
Tri najlepše pešpoti ob morju
Sprehodite se po najlepših krožnih pešpoteh ob slovenskem morju, ki pohodnikom omogočajo spoznavanje skritih kotičkov Po...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?