|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Potrdilo o MŠ za očeta-LJ porodnišnica
19.5.2010 20:57:02   
benika
En kveščn mam...jaz sem iz KR, vendar bom morala zaradi gestacijskega diabetesa skoraj zagotovo roditi v LJ. Ali je potrdilo o obiskovanju MŠ za očeta obvezno ali ne? To bo moj tretji porod in MŠ nisva obiskovala ne prvič in ne drugič, tretjič je pa sploh nimam namena. A znajo kej komplicirat?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Potrdilo o MŠ za očeta-LJ porodnišnica
19.5.2010 20:58:10   
ledenaa
V nobeni porodnišnici ni obvezna

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Potrdilo o MŠ za očeta-LJ porodnišnica
19.5.2010 21:00:39   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

V nobeni porodnišnici ni obvezna


O tenk juuser posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Potrdilo o MŠ za očeta-LJ porodnišnica
19.5.2010 21:02:46   
ledenaa
Znajo pa težit,ker je vedno materinska zaželjena.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Potrdilo o MŠ za očeta-LJ porodnišnica
19.5.2010 21:03:48   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Znajo pa težit,ker je vedno materinska zaželjena.


Ok, ampak meni je res beda to zdej obiskovat. Se mi vseen zdi, da sem si nabrala dovolj prakseuser posted image

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Potrdilo o MŠ za očeta-LJ porodnišnica
19.5.2010 21:59:46   
moci
mislim, da očetje brez potrdila plačajo več za prisotnost pri porodu

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Potrdilo o MŠ za očeta-LJ porodnišnica
19.5.2010 22:21:55   
K_a_t_i
Moj je šel včeraj plačat prisotnost in mu je gospa tam ful zatežila, kje ima potrdilo o materinski šoli. Je povedal, da jo je obiskoval 3 leta nazaj (pri prvorojencu) in to pri njih. Potrdilo je sicer dobil, ampak ne zlahka - rečeno mu je bilo, da do poroda pa le naj najde potrdilo o obisku materinske šole (ja, seveda - kot da take bedarije "just in case" kje shranjujemo).


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Potrdilo o MŠ za očeta-LJ porodnišnica
24.5.2010 20:49:52   
scarlett_
a partner plača prisotnost pri porodu v lj porodnišnici že ob sprejemu ali kasneje? stane pa okrog 20eur, če sem prav zasledila? user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Potrdilo o MŠ za očeta-LJ porodnišnica
24.5.2010 21:50:46   
mayci
Moj je šel plačat že zdaj, PDP imam v začetku avgusta. Lahko plačaš tudi kasneje, preden te spustijo domov iz porodnišnice.
Cena je bila pa 16 eur.user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Potrdilo o MŠ za očeta-LJ porodnišnica
24.5.2010 22:02:10   
scarlett_
hvala! user posted image

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Potrdilo o MŠ za očeta-LJ porodnišnica
7.7.2010 15:15:24   
sarazan
Živjo!

Midva sva bila v materinski šoli novembra 2005 (mož je obiskoval samo tista predavajna o porodnih dobah). Pričakujeva drugega otroka in sem ponovno potrdilo dobila (brez obiskovanja kateregakoli tečaja) v Babiški šoli, potem pa z njim šla na blagajno v Leonišče, kjer sem plačala dobrih 16 €. S kopijo računa in potrdilom bo lahko moj mož prisoten pri porodu brez kakšnih izpadov osebja, ki ima slab dan ravno, ko pridem rodit.

Lp, Sarazan

_____________________________

Princeska Sara se je rodila 29.1.2006.
Princeska Maša se je rodila 13.7.2010.

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Potrdilo o MŠ za očeta-LJ porodnišnica
7.7.2010 15:34:04   
petea
Mene pa zanima, na osnovi česa vam v LJ, KR, PO ... zaračunajo prisotnost očeta pri porodu. Kam gre ta denar? Dobite vsaj zastonj parkirišče v času poroda?

VSI stroški poroda, torej tudi spremljevalčeva halja, ker kaj drugega tako ne dobi, so že vračunani v znesek, ki ga plača zavarovalnica.

In če kdo ne bi plačal? Bi mu ne dali otroka domov?

Tistim pa, ki težijo pri 2. ali 3. porodu, ker nimate potrdila o MŠ, povejte, da ste 1. izpit opravili z odliko, z MŠ ali brez nje. user posted image

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Potrdilo o MŠ za očeta-LJ porodnišnica
7.7.2010 15:55:08   
scarlett_
no midva sva zdej porod že dala skozi in ker je bilo predčasno moj še ni šel plačat .. torej mi je tekom popadkov blazno neprijazna sestra v sprejemni pisarni rekla, da je sicer lahko pri porodu, ampak da potem pa mora it plačat, sicer jst ne dobim odpustnice .. mislm, da to ni možno, ker P le ni zapor, da ne bi mel izhoda, ampak midva sva mirno plačala, ker sva si samo želela it domov ..
je pa tud on že bil enkrat pri porodu, pa je vseeno zdej spet rabil potrdilo o MŠ, ki jo je tud delu zdej še z mano .. še dobr, da sm vsaj to mela že v materinski pr vsej tisti poplavi, k je tekla z mene, pa so mi vseen težil s 17 euri .. .. user posted image user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Potrdilo o MŠ za očeta-LJ porodnišnica
7.7.2010 16:28:40   
ledenaa
petea to zbirajo za inkubatorje itd.Vsaj pri nas

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Potrdilo o MŠ za očeta-LJ porodnišnica
7.7.2010 17:11:12   
petea
ledenaa,
juser posted image  pa tako državo, kjer mora porodnišnica od bodočih staršev vsakega novorojenca zahtevati, da MORA plačati točno določen znesek za inkubator in to na foro omogočanja prisotnosti očetov pri porodu! user posted image

Meni se zdi bolj logično, da bi bili zaposleni lepo prijazni in spoštljivi do bodočih staršev, nekje na hodniku pa bi nastavili škatlo za prostovoljne prispevke, pa bi vsak dal, kolikor bi želel. Če že morajo starši zbirati denar za osnovno nujno opremo porodnišnic.  user posted image

Sori, ampak po mojem je to malo za lase privlečeno. Bele halje so še vedno avtoritete, ki se jim preveč pustimo vodit.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Potrdilo o MŠ za očeta-LJ porodnišnica
7.7.2010 17:48:33   
scarlett_
petea user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Potrdilo o MŠ za očeta-LJ porodnišnica
8.7.2010 9:13:37   
Stefka
Benika,

tudi jaz sem imela v prejšnji nosečnosti gestacijski diabetes in sem čisto normalno rodila v Kranju.

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Potrdilo o MŠ za očeta-LJ porodnišnica
11.7.2010 19:15:11   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: Stefka

Benika,

tudi jaz sem imela v prejšnji nosečnosti gestacijski diabetes in sem čisto normalno rodila v Kranju.



Na dieti ali na inzulinu?

(odgovor članu Stefka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?