|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Power juicer ali expres?
3.6.2008 17:25:12   
Rubin.
Razmišljam o nakupu tega sokovnika, pa me zanima kakšna je razlika med Power juicerjem in Power juicerjem expres?

A katera ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Power juicer ali expres?
3.6.2008 17:38:07   
Anonimen
Verjetno je expres hitrejsi user posted image

Samo ugibam, dokler se ne javijo zadovoljne uporabnice :).

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Power juicer ali expres?
3.6.2008 17:58:11   
natasaom
power juicer je ful dobra stvarca!! kaj pomeni expres pa ne vem..ima sam to pomankljivost,da ga je treba pucat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Power juicer ali expres?
3.6.2008 18:12:37   
Muca Copatarica
Verjetno je expres hitrejsi

Samo ugibam,


Tudi jaz sem pomislila na to....

Imam čisto običajen sokovnik in sem z njim zelo zadovoljna, čeprav ga bolj malo uporabljam, ker imaš po uporabi toliko dela z njim, da ga opereš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Power juicer ali expres?
3.6.2008 18:16:09   
Rubin.
Ta je navadni:

user posted image



Ta pa express:

user posted image


Ampak razen oblike, ne vem če je še katera druga zadeva drugačna.

Sicer imajo sedaj tega navadnega oz. brez express v Mercatorju po 89,00€ oni drugi pa je v Top shopu po 99,00 €.

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Power juicer ali expres?
3.6.2008 18:22:35   
Anonimen
Meni je drugi vizuelno bolj vsec in manj prostora zavzame v sirino, glede na sliko. Jaz sem za expressa user posted image

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Power juicer ali expres?
3.6.2008 19:21:07   
Rubin.
Miči, miči joj kako te pogrešam user posted image , ampak trenutno sem na kratko s časom, zato bolj malo klepetam. Pa vem, da bo še prišel čas za čvekanje, samo upam, da mi ne boš kam pobegnila user posted image .


Sem že pogruntala oni brez express je stari model, ta pa novi. Pa tudi v Mercatorju imajo ta novi model v akciji ne stari, my mistake.

Ko ga sprobamo ti javim, če se je nakup izplačal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Power juicer ali expres?
3.6.2008 20:12:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Ko ga sprobamo ti javim, če se je nakup izplačal.


Čau :).

Jaz imam zdaj en običen elektricni ozemalnik citrusov, za pomarance in grejp. Kaj mislis pa ti s tem delat? Iz katerega sadja lahko naredis sok?

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Power juicer ali expres?
3.6.2008 20:33:31   
natasaom
sok lahko narediš iz zelenjave in sadja.res je super zadeva,sam čiščenje je zamudno.men je najbolši melonin sok user posted image  pa res stisne ves sok ven

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Power juicer ali expres?
3.6.2008 20:34:56   
Anonimen
sok lahko narediš iz zelenjave in sadja.res je super zadeva,sam čiščenje je zamudno.men je najbolši melonin sok user posted image  pa res stisne ves sok ven


V bistvu iz vsega sadja in zelenjave? A korenje tudi gre?

Kako pa cistis, da vzame veliko casa?

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Power juicer ali expres?
3.6.2008 21:10:21   
Anonimen
Jaz sem ga zadnjic v lidlu kupila za 30eur.Notri zmetala jabolka,korencek,pomarance - res dober sokuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Power juicer ali expres?
4.6.2008 8:35:41   
puncica
vem da je razlika ta, da se da un livček ko se cedi sok ven premikat, pri starem se pa ni dal, to se spomnem iz reklame user posted image user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Power juicer ali expres?
4.6.2008 9:14:03   
honey
Jaz imam "starega" in sem zelo zadovoljna z njim. Res "ožame" vse sadje, ni ga potrebno lupiti (razen agrumov, drugače sok pogreni), lahko zmečeš notri skupaj s peškami, lahko pa narediš super sok iz sadja in zelenjave skupaj, pa sploh ne veš, da je zelenjava notri. Recimo sem večkrat že naredila sok iz jabolk, hrušk, lubenice, melone, breskve, korenja, bučk, rdeče pese, brokolija, paradižnika... v glavnem zmečem vse skupaj. Gledam pa, da je več sadja, da prevladuje okus po sadju, ne zelenjavi. Pa tudi čiščenje se mi ne zdi tako zamudno, ker enostavno vse skupaj vržem v pomivalca in je čisto. Res ga ne dam stran. Sem pa dala stran navaden ožemalnik citrusov, ker sem pa živce zgubljala z njim. user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Power juicer ali expres?
4.6.2008 9:23:36   
Rubin.
Recimo sem večkrat že naredila sok iz jabolk, hrušk, lubenice, melone, breskve, korenja, bučk, rdeče pese, brokolija, paradižnika... v glavnem zmečem vse skupaj.



A surovo zelenjavo daš noter?

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Power juicer ali expres?
4.6.2008 11:28:33   
honey
ja, surovo ja user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Power juicer ali expres?
4.6.2008 12:05:51   
puncica
pa a ful ropota, ker se mi zdi da ob petih zjutraj če bi ful ropotal glih ne bi mogla sadja miksatuser posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Power juicer ali expres?
4.6.2008 12:41:42   
honey
Ne, zelo je tih. Res si ne moreš mislit. Npr. če ga primerjam z navadnim mikserjem, ko npr. režem zelje ali ribam sir, ni primerjave. Ta bi zbudil mrtve, pa ni star, ga imam približno 2 leti. Ta sokovnik je pa res tih, ga komot ob 5h zjutraj zalaufaš. Samo jaz vem, da ga ne bi, preveč rada spim user posted image  Saj lahko sok zvečer iztisneš in ga imaš čez noč v hladilniku. Ni drugega, kot oksidira, okus je pa isti.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Power juicer ali expres?
4.6.2008 20:39:53   
Boni3
Definitivno je tale sokovnik zakon,tudi za ob 5h zjutraj!(preverjeno) V primerjavi s kakimi ostalimi,k moraš zelenjavo in sadje že na mini zrezat,pol pa ropota k helikopter....Tale pa ne ropota kaj dost,vse lohk not zmečeš...Jest dam papriko,jabolka,bučke,solato,peteršilj (ne priporočam,ker se preveč zmečka in zapopa ne rezilo),jagode,pesa..... Ma ne vem,samo zelja še nisem probala. Če daš zraven jabolko ali pomarančo ali grenivko ni ostalih okusov kaj prida čutit (z izjemo brokolija). Skratka jest popijem vsak dan pol litra zvarka in je zakon. Juicerja ne dam,bo šel tudi z mano na morjeuser posted image

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Power juicer ali expres?
5.6.2008 7:51:11   
puncica
Ma nič ste me čist navdušla, sodelavka je pa rekla da kr ropota in da ni glih fajn ob petih tole vžigat, da bom vse zbudila. Jaz bi sokovnik ful imela ampak problem je ker imamo spalnico čist zraven kuhinje in dvomim da bi lahko moj in otroc spal če bi jaz to laufala.user posted image Zato pa iščem nekaj tihega, ročnega ožemalnika imam že poln kufer, ga pa uporabljam vsak dan.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Power juicer ali expres?
6.6.2008 13:57:34   
honey
Puncica, pa imaš možnost, da si greš k tej sodelavki sama ogledat, kako dela sokovnik? Ali pa naj ti ga posodi za en krog, da se sama prepričaš.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Power juicer ali expres?
6.6.2008 17:54:12   
robinzon
Ja, najboljše bi bilo, če bi si ga sposodila ali vsaj bila zraven pri pripravi soka. Ker, ko je prazen, ga skoraj ni slišat, ko pa daš noter sadje in sočiš je pa kar precej glasen, ampak dvomim, da bi koga zbudil v sosednjem prostoru. Pa tudi zelo hitro je narejeno.

Ne pa delat soka na zalogo, potem je skoraj vseeno, če ga kupiš, ker bistvo sokovnika je, da spiješ svež sok z vsemi vitamini, kateri  na zraku in svetlobi hitro razpadajo.

Mi imamo power jucer, nekje sem enkrat prebrala, da je ena tudi imela tega, potem pa kupila novega expres, pa ni tako zadovoljna z njim. Če bi ga danes kupovala, bi kupila philipsa, ker je 700W, PJ pa samo 200. Ne vem, ali je napaka na strani, ali je v merkurju kakšna akcija, ker je na tej strani kar 100€ cenejši kot drugod.
http://www.ceneje.si/philips-sokovnik-hr-1861


(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Power juicer ali expres?
6.6.2008 19:22:01   
robinzon
Se mi je zdelo, da je prelepo, da bi bilo res. Pomotoma je na spletni trgovini cena za moulinexov sokovnik, philipsov je  precej dražji.

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Power juicer ali expres?
10.6.2008 20:29:26   
tanjusi
ower juicer je ful dobra stvarca!! kaj pomeni expres pa ne vem..ima sam to pomankljivost,da ga je treba pucat
ja pucat pa pucatuser posted image

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Power juicer ali expres?
13.6.2008 19:45:20   
Rubin.
Evo pokorno javljam, da smo nabavili zadevo. In smo zelo zadovljni, bi rekla kar navdušeni, smo naredili že čuda sokov. Tudi očistim ga tako sproti in se mi ne zdi veliko dela - zaenkrat user posted image .

Mi sok pijemo nerazrečen, a ve kaj dodate vode?

Kateri soki pa so vam najboljši. Mi smo dosedaj poskusili same navadne, recepti so pa tudi bolj za nenavadne. Me zanima kakšen okus da por, pa paprika ipd.?

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Power juicer ali expres?
13.6.2008 19:47:30   
Rubin.
http://www.ceneje.si/philips-sokovnik-hr-1861

O pismo kakšne cene, meni se je že 90€ zdelo dosti. user posted image

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?