|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pranje?
23.9.2004 1:46:29   
Annny
Živjo,

zanima me, ali ste zimsko vrečo za voziček pred uporabo oprale (oz. odnesle v čistilnico)? Kaj pa kengurujček?

Hvala za odgovore in LP;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pranje?
23.9.2004 8:09:29   
dory
Hm meni ni padlo pa misel, da bi to prala...niti vrece se manj kengurujcka...vazno je, da so cunjice lepo oprane in zlikane...sej ce bi sla v detajle, pol bi loh se kar se pri vozicku sname prala ane? Hecam se...rada bi ti le povedala, da ne kompliciraj...otrocka ne bos mogla imet v sterilnem okolju...pa tud niso tko nebogljeni k zgledajo :)

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pranje?
23.9.2004 8:26:03   
JASNA D
Oboje perem v pralnem stroju - ni problemov.

Lp, Jasna

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pranje?
23.9.2004 8:27:51   
BARBARA R.
Mi nismo oprali ne prevlek za voziček in ne kingurujčka, vendar imam sedaj pomisleke.No, saj ni nič težav, vendar kingurujčka zelo slini,liže in take zadeve. Nasploh bi vse, kar se pribljiža ustom rada polizala ali pogrizla, kaj vem!

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pranje?
23.9.2004 9:21:59   
dory
Ja pol k ti vse poslini in popacka ko je, to je drugo...da bi pa prala se preden se rodi...no tisto pa ne...:)..moje mnenje

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pranje?
23.9.2004 9:24:11   
*maja
Sploh nismo pomislili, da bi vse to oprali pred rojstvom :zmeden:.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pranje?
23.9.2004 9:50:37   
Lenny
Mi tudi nismo :zmeden: ... potem, ko nam je uspelo kaj zapacati smo se šele ukvarjali s tem.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pranje?
23.9.2004 14:41:52   
Una
Jaz tudi nisem prala (lupinice, košarice...) pred rojstvom. Ker je minil točno 1 mesec, pa je bilo vse usrano in posrano:hudicek:... Drugače pa perem na roko (tako piše v Peg Peregovih navodilih).

LP, Una :racka:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Pranje?
23.9.2004 18:31:19   
Annny
No, super, potem bom pa lepo počakala, da bo vse posračkano in pogriženo:)-:)- Zanimalo me je, ker ima npr. naša zimska vreča tisti tovarniški vonj (kar močan)...sem jo dala malo zračit, ampak je še zmeraj isto. No, če otročkov to ne moti..

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?