|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Praskanje
11.1.2005 13:30:04   
žiža
Jaz sem že kar malo obupana. Naša Sara neprestano krili s svojimi rokicami okoli svoje glave. Kamor pade roka tja pa pade in tam pusti prasko. Nohtke ji strižem kolikor se le da, pa se ji vseeno vsaka praska takoj pozna. Danes je bolj slabo spala in se je celo noč premetavala, zjutraj je bila taka po obrazu kot da bi bila na fronti. Res ne vem kako naj ukrotim te male rokice, da ne bodo vedno na obraz letele. A naj ji kakšne tanke rokavičke dam gor :zmeden: al kaj?
LP žiža
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Praskanje
11.1.2005 13:32:33   
hruškica
Seveda ji daj gor rokavičke. V Baby centru jih imajo, bele, roza ali modre, dva para staneta 800sit. Namenjene so prav temu, da se naši ta mali ne opraskajo po nepotrebnem kar pusti tudi brazgotinice...

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Praskanje
11.1.2005 14:40:17   
Anonimen
Moj tibor se je kot novorojenček tako opraskal, da se mu še danes pri treh letih pozna. Kar daj tiste rokavičke gor.

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Praskanje
11.1.2005 17:48:30   
lin
Kar lepo rokavičko gor!
Mi smo bili rojeni poleti pa je rekla babica da je mogoče mal prevroče,pa sem ji vseeno dala ker če ni bi bila kot "Strašilo"

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Praskanje
12.1.2005 23:39:50   
jasna j.
Na majčki ji potegni rokave čez rokice.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?