|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pregled na EINT-u pri 12m
2.11.2008 23:44:45   
mogant
Zdravo,

mi smo v decembru naročeni na pregled v ambulanti za rizične novorjenčke v Lj porodnišnici, pri pediatrinji, ki jih je spremljala na EINT-u. Vem da je vse to bolj informativne narave, kot nek feed back za pediatre, da se lahko še kaj naučijo, ko spremljajo razvoj nedonošenčkov, pa vendar me zanima kako tak pregled poteka pri korigirani starosti 12 mesecev.

Prosila bi, če lahko kdo napiše kaj pregledajo, preverijo, ocenijo...
Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pregled na EINT-u pri 12m
3.11.2008 5:29:28   
anajmad
Premerijo ti ga,stehtajo. Potem vprašajo,če se že plazi in takšne stvari,ki naj bi jih počel otrok pri koirigirano njegove starosti,oz. pri enem letu.
Ker niso vsi otroci enaki. Eni pač prej dohitijo,eni pa mal kasneje. Nič takšnega. Zame eno lepo srečanje po dolgem času z osebjem in z zdravnico.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu mogant)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pregled na EINT-u pri 12m
6.11.2008 17:21:33   
mogant
hvala anajmad,
sej v bistvu se jaz ravno tega najbolj veselim, da bom srečala tam cel team, ali pa vsaj nekatere, ki so skrbeli za naše malčke.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pregled na EINT-u pri 12m
10.9.2009 11:47:39   
žabic@
Mene pa zanima, kdo te pošlje na ta pregled: izbrana pediatrinja ali pediatrinja iz razvojne ambulante?
A to velja za vse nedonošenčke? Naš je bil rojen v 33 tednu.
Hvala in lp.

(odgovor članu mogant)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pregled na EINT-u pri 12m
10.9.2009 16:31:34   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: žabic@

Mene pa zanima, kdo te pošlje na ta pregled: izbrana pediatrinja ali pediatrinja iz razvojne ambulante?
A to velja za vse nedonošenčke? Naš je bil rojen v 33 tednu.
Hvala in lp.



Po moje se dobi "vabilo" kar od EINT, verjetno pa pridejo v poštev bolj nezreli in ekstremni nedonošenčki. Naš je tudi rojen v 33. tednu, pa nikoli ni bilo kakega govora o pregledu na EINT. Mislim pa, da je ta pregled bolj kot ne feedback za zdravnike, ki so se ukvarjali z nedonošenčki...

(odgovor članu žabic@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pregled na EINT-u pri 12m
11.9.2009 16:44:55   
anajmad
Ja v glavnem pridejo na kontrole tisti nedonošenčki izpod 30.T

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pregled na EINT-u pri 12m
13.9.2009 16:37:18   
Najaa
Moja je pa rojena v 33t in greva na pregled v P h njeni zdravnici z EINT že, ko bo stara kor. 6 mesecev. Je pa imela težave s pljuči na začetku tako da verjetno zarad tega.
Kako pa zgleda pregled pri 6m, ali katera ve? Verjetno podobno kot pri 12m?

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pregled na EINT-u pri 12m
18.9.2009 22:59:48   
anajmad
Po moje te bo samo vprašala,kako je. Pa prvič slišim,da bi šel kdo tako po 6.mesecih,sploh ko tvoja na srečo ni bila na kisiku tudi doma. Ktera jo je pa imela na EINT?

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pregled na EINT-u pri 12m
21.9.2009 19:35:22   
anajmad
Sorry ,sem se spomnila ,da je naša Ula tudi bila na pregledu pri 6.mesecih.Ampak ,ker se je sovpadalo s cepljenjem proti RSV virusu,sem čisto pozabila. zgleda čist normalen pregled,toda naša je imela že takrat probleme z bronhiolitisi.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pregled na EINT-u pri 12m
23.9.2009 23:04:44   
Najaa
Ne, doma kisika ni imela.Pa tud na EINT si je hitro opomogla. anajmad, kdaj greva na kofe? user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?