|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prehrana med dojenjem
27.9.2004 14:59:55   
Alika
Čemu vsemu ste se v času dojenja izogibale???
Alika
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prehrana med dojenjem
27.9.2004 15:14:38   
dory
Nas mali je bil extra obcutljiv...jedla sem samo krompir,korenje, sir, mleko, jajca, cokolesnik in cornflakes...to je bilo vse...skoraj dva meseca...pa so nas kljub temu matrali krci :(

(odgovor članu Alika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prehrana med dojenjem
27.9.2004 17:02:27   
Jančika_
Vasja bo naslednji teden star dva meseca. Jem že od začetka vse, izogibam se le stročnicam, ki napenjajo mene. Krčev nima. Kolikor takole vidim, kaj pravijo punce na RR, po moje ni bistvene povezave med hrano in krči. Nekatere jedo samo polento, pa tamale še vedno dajejo krči, po drugi strani pa imajo krče tudi zalivančki. Kdo bi vedel...

(odgovor članu Alika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prehrana med dojenjem
27.9.2004 19:09:30   
BARBARA R.
Svinjini,salamam,konzervirani hrani,citrusi,jagodičevje,sproti opažaš kaj ni dobro.

(odgovor članu Alika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prehrana med dojenjem
27.9.2004 19:46:21   
Taša
Jaz jem zdej pri ta drugi hčeri že od samega začetka vse. Pa je imela včasih krče tudi če nisem nič takšnega jedla, po čem bi lahko imela krče. Sem pa pri prvi strašansko pazila. 3 mesece nisem jedla nobene surove zelenjave (solato samo peso) in surovega sadja (samo kompote). Pa če primerjam sedaj in prej ni nobene razlike. Obe sta imeli enako nekaj malega krčev. LP

(odgovor članu Alika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...
Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?