|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prekmurke-nakup cipres na Madžarskem
4.9.2009 8:37:26   
Lenny
Prekmurke in ostale, ki o tem kaj vedo - tu v Mariboru se da slišati, da je zelo ugodno kupovati ciprese na Madžarskem. Predvsem večje količine za živo mejo.
Če katera o tem ve kaj konkretnega, bom informacij in izkušenj zelo vesela.
Trenutno imam ceno za 60-80 cm ciprese vrste ameriški klek 1,80 EUR. Potrebujemo pa jih - ufff ..... za ozelenitev dveh parcelnih mej.

Hvala in lep petek!

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prekmurke-nakup cipres na Madžarskem
4.9.2009 8:58:25   
resnik
nisem Prekmurka ali Prekmurec pa zi bom vseeno svetoval o tem, ce lahkouser posted image

jaz sem jih kupoval v kraju Nova - to se pelješ enih 15km iz Lentija (smer, hm meja, Lenti in Nova so vse na
eni liniji, poglej na Google Maps)
ko prides v Novo, peljes se skozi, najprej zagledas na desni ogromno drevesnico, vse urejeno, ogromna izbira, to je lastnik brat št. 1, ima večje cene kot brat št.2

do druge drevesnice, moraš peljati naprej in potem zaviješ na levo (pri enim gostilni), to še v Novi, mislim da moraš peljati par sto m z glavne ceste na levo, mogoče bo treba vprašat, no ta brat št. 2 ima manjšo izbiro, ampak nižje cene - če greš po ciprese ma enake kot v prvi drevesnici

jaz sem jih kupil pri 2. opciji, ne spomnim kolk sm dal točno sam ved da sem kupil 120cm, pri nas pa so ble v trgovini enaka cena 30cm, kupil sem navadne, smaragdne so ble enaka cena

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prekmurke-nakup cipres na Madžarskem
4.9.2009 13:18:47   
Lenny
Ooooo, hvala!
Torej informacija o občutno nižjih cenah drži. Za našo količino bi se verjetno splačalo peljati iz Mb v Lenti + še malo.
Kaj pa kvaliteta? Zadovoljen?

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu resnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prekmurke-nakup cipres na Madžarskem
4.9.2009 15:13:02   
resnik
Za vecjo količino se seveda 'zmenis' za boljso ceno, kvaliteta je OK
(cipresa kot cipresa), seveda se prej pozanimaj kako se jih prav sadi
(fina zemlja, gnojilo,obrezovanje,ob cesti je problem pozimi ce ti jih cestarji posipajo s soljo..)
jeseni grema s kolegom še za njegovo novo parcelo iskat,

vsi so se cudli kje sem dobu tak vlke ciprese, zdaj so ze skoraj 2m po 2 letih..

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prekmurke-nakup cipres na Madžarskem
7.9.2009 9:42:49   
Lenny
Super!
Gremo v roku 14 dni in glede na to, da jih bomo kupili kar za dve parceli, se bomo lahko še malo pogajali. O sajenju smo že skoraj "doktorirali" user posted image , šoto nam pripeljejo, jaz pa se že veselim zelene meje.
Hvala in lp.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu resnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prekmurke-nakup cipres na Madžarskem
20.4.2020 17:28:48   
mpritr1
Prekmurke in ostale, ki o tem kaj vedo - tu v Mariboru se da slišati, da je zelo ugodno kupovati ciprese na Madžarskem. Predvsem večje količine za živo mejo.


Cene za ciprese so pri nas 5-50 € / kos za sajenje cipres pa vas pride 1-3€/kos

Se pa splača investirati v slovenske sorte, saj vam bo druga porjavelo zelo hitro...

Več o tem na https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/drevesnica/drevesnica-in-vrtnarstvo-cene-trendi-ideje-in-preverjeni-vrtnarji-za-sajenje-zasaditev/

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?