|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Presneti mojstri!
2.7.2006 20:50:56   
kepa*
Tako sem besna, da moram mal izlit dušo. In sicer na našega parketarja. Najraje bi mu zavila vrat, idiotu. Tip je namreč pri dogovoru zgledal strašno kul in super, pol idej in pametnih nasvetov. Vse je zgledalo super, dokler ni prišlo tako daleč, da bi se moralo začeti delati. In kaj se je zgodilo? Izravnalno maso je še nekak naredil, zdaj ko je pa čas, da bi začel polagat parket, pa se mi že 14 dni ne oglasi na telefon!
Prekleti hinavec! Oprostite izrazu, a me tako jezi, ker se stiskamo v eni sobi in smo odvisni id enga idiota! Sem klicala nekaj drugih parketarjev, pa so vsi do konca avgusta zasedeni!
Jooj, sem jezna!
Kakšne so pa vaše izkušnje s temi mojstri?

_____________________________

Letos pa bo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Presneti mojstri!
2.7.2006 20:54:19   
rija
user posted image user posted image user posted image  Zelo podobne....

Naši prvi zidarji so začeli štrajkati v začetku julija. Šef se ni oglašal na telefon, niti ni prišel po denar, kot smo bili zmenjeni. Enostavno totalni mrk.

Ker smo jih "čakali" skoraj do konca avgusta, smo si začeli iskati druge, ki bi delo dokončali. Pa ta prejšnji to zve in po dveh mescih kliče, kot da si ni nič zgodilo......: Kdaj bomo pa zdaj naprej delali?

Odgovor mojega dragega ni za javno objavo.
user posted image user posted image user posted image

Ja valjda, da ni upal priti niti po denar....

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Presneti mojstri!
2.7.2006 20:57:23   
k1
kepa, bi blo fajn povedat, kdo vas je tak nateg*****

upam da jaz ne naletim na njega, ravno se menimo za parket.

lp

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Presneti mojstri!
2.7.2006 20:59:08   
total
Hvala bogu mam tuk pridnega dragega in tasta,da vse sami naredijo,tako da pr hiši so bli majstri sam za fasado.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Presneti mojstri!
2.7.2006 21:00:09   
kepa*
Ni mi problem napisat, ker sem res besna.
Je pa to Peter Kotnik iz Velenja.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Presneti mojstri!
2.7.2006 21:09:22   
Anonimen
To je kar pogosta praksa takih mojstrov. Nekaj popraskajo, toliko, da si zagarantirajo teren, potem pa delajo drugje. Pri mojih starših je bilo isto in to prav s parketarjem. Poden, ja, se strinjam.

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Presneti mojstri!
2.7.2006 21:38:21   
k1
lepa reklama za njega ja. baraba.

drugače pa mam tudi jaz srečo. razen estrihov, rušta in parketa smo vse sami delali. mam unvierzalnega moža.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Presneti mojstri!
2.7.2006 21:47:58   
Tejči
Moja oma in deda pa sta bila zmenjena za ploščice z enim keramikom..sedaj pa bi moral priti nardit, pa se tudi ne oglasi na telefon..ti fušari so res pizdeuser posted image

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Presneti mojstri!
2.7.2006 23:13:11   
BLAŽIKA
Nekateri so pa res popolnoma neodgovorni kot da samo oni znajo to delat pa nihče drug.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Presneti mojstri!
3.7.2006 18:15:26   
bamby
Pri sosedi mojih staršev jim je pa mojster kopalnico razbil, pol ga pa kar ni več bilo na spregled. Tako so reveži imeli razbito kopalnico celih 14 dni, dokler se niso ovedeli, da tega "kretena" sploh ne bodo več videli in so si poiskali drugega, da jim je vsaj kopalnico naredil. Še dobro, da samo skozi vrata stanuje njena sestra, da so lahko hodili na stranišče in pod tuš. Mater jim, pa taki mojstri!!! user posted image

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?