|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prevare, ki se končajo v dobro ljubic
25.1.2008 16:10:45   
trojči
Vsaj v začetku kaže, da je zmagala "ljubezen". Kasneje se pa žal izkaže, da se ljudje ne spremenijo. Brala sem zgodbo, da ima ena 4 letnega otroka z moškim, ki ima 7 letnega otroka iz prve zveze. Po vsej verjetnosti se je ta moški odločil za življenje z ljubico, ker je ona zanosila. Drugače bi bil še sedaj pri prvi partnerici. In potem nova misli, da ga bo z ljubeznijo spremenila, da njej pa ne bo tega naredil. Da se bosta onadva znala vse pomenit, da bosta vse rešila....vsa strokovna literatura priporoča vsem, ki jim v zvezi ne gre, naj ne skačejo iz vlaka na vlak, naj najprej skušajo rešiti svoje zveze, če ne gre, naj grejo narazen in v miru predelajo prejšnji odnos, šele nato naj se začnejo zapletati z novimi.

Marsikateri situaciji, temi na tem forumu..bi se bilo mogoče izogniti, če bi si ljudje dali dopovedati, da gre za zakonitosti, da se ne sme misliti s spodnjo glavo, ko se odločajo za skok v posteljo, da jih bo to kasneje teplo in bodo plačali tudi otroci.

Malo sem pofilozofirala user posted image , morda bo pa le kaj pomagalo in si bo kdo v težavah šel iskat strokovno pomoč v knjige in k strokovnjakom in mi ne bo treba brati, da se pastorka nacrta na vratih, ko pride domov.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prevare, ki se končajo v dobro ljubic
25.1.2008 16:16:38   
Anonimen
Kr neki...kaj si sploh hotla povedat .

< Sporočilo je popravil Vesnyca -- 25.1.2008 16:24:10 >

(odgovor članu trojči)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prevare, ki se končajo v dobro ljubic
25.1.2008 16:25:29   
trojči
Ne vem, če imaš hudo majhen inteligenčni nivo, ti lahko poskusim še na kak drug način razložiti...

če pa si samo bivša ljubica sedaj žena, pa se sprosti, nisem te hotela žaliti ali kaj podobnega...poskusi potegniti ven tisto, kar je dobro zate...ker pišem, ker se mi zdi, da bi bilo fajn, če bi se v bodoče izognili nepotrebnim temam...v tisti temi je bil po moje problem v načinu, kako sta tista dva prišla skupaj, ne v tem, da on ne pove, kdaj pride deklica. Želela sem povedati, da eni sploh ne vidijo celote, da vidijo nepospravljene čevlje in naredijo cel halo iz tega, čeprav je problem pravzaprav drugje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prevare, ki se končajo v dobro ljubic
25.1.2008 16:27:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: trojči

Ne vem, če imaš hudo majhen inteligenčni nivo, ti lahko poskusim še na kak drug način razložiti...

če pa si samo bivša ljubica sedaj žena, pa se sprosti, nisem te hotela žaliti ali kaj podobnega...poskusi potegniti ven tisto, kar je dobro zate...ker pišem, ker se mi zdi, da bi bilo fajn, če bi se v bodoče izognili nepotrebnim temam...v tisti temi je bil po moje problem v načinu, kako sta tista dva prišla skupaj, ne v tem, da on ne pove, kdaj pride deklica. Želela sem povedati, da eni sploh ne vidijo celote, da vidijo nepospravljene čevlje in naredijo cel halo iz tega, čeprav je problem pravzaprav drugje.


Pazi mal na jezik veš, ker jaz TEBE ŽALILA NISEM!!!!!!...zdelo se mi je, da si malo vse na "horuk" napisala...mislim katastrofa, da te ni sram. In ti boš men govorila al sem jaz bivša ljubica al žena al kakorkoli že, če si ti tko nezadovoljna sama s sabo in svojim lajfom najprej pri seb razčisti, mene pa pusti pri miru...

Na tvoj nivo se spuščat, NO GO LADY user posted image

(odgovor članu trojči)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prevare, ki se končajo v dobro ljubic
25.1.2008 16:28:28   
barby78

IZVIRNO SPOROČILO: trojči

Vsaj v začetku kaže, da je zmagala "ljubezen". Kasneje se pa žal izkaže, da se ljudje ne spremenijo. Brala sem zgodbo, da ima ena 4 letnega otroka z moškim, ki ima 7 letnega otroka iz prve zveze. Po vsej verjetnosti se je ta moški odločil za življenje z ljubico, ker je ona zanosila. Drugače bi bil še sedaj pri prvi partnerici. In potem nova misli, da ga bo z ljubeznijo spremenila, da njej pa ne bo tega naredil. Da se bosta onadva znala vse pomenit, da bosta vse rešila....vsa strokovna literatura priporoča vsem, ki jim v zvezi ne gre, naj ne skačejo iz vlaka na vlak, naj najprej skušajo rešiti svoje zveze, če ne gre, naj grejo narazen in v miru predelajo prejšnji odnos, šele nato naj se začnejo zapletati z novimi.

Marsikateri situaciji, temi na tem forumu..bi se bilo mogoče izogniti, če bi si ljudje dali dopovedati, da gre za zakonitosti, da se ne sme misliti s spodnjo glavo, ko se odločajo za skok v posteljo, da jih bo to kasneje teplo in bodo plačali tudi otroci.

Malo sem pofilozofirala user posted image , morda bo pa le kaj pomagalo in si bo kdo v težavah šel iskat strokovno pomoč v knjige in k strokovnjakom in mi ne bo treba brati, da se pastorka nacrta na vratih, ko pride domov.



morda pa v tej zgodbi ni bilo ravno tako.
jaz npr.,tudi pričakujem drugega otroka in to z drugim partnerjem.oba imava po enega iz prejšnje veze.in pri obema se je veza končala s prevaro.vendar ne najino.tako da ni vedno tako,kot izgleda.

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prevare, ki se končajo v dobro ljubic
25.1.2008 16:28:48   
trojči
Ni me sram. Zakaj se pa dereš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prevare, ki se končajo v dobro ljubic
25.1.2008 16:31:10   
trojči
Nisem mislila tistih, ki so bili prevarani, temveč tiste, ki rabijo novo rešilno vrv, preden si upajo spustiti staro.

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prevare, ki se končajo v dobro ljubic
25.1.2008 16:31:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: trojči

Ni me sram. Zakaj se pa dereš?


Ma dej, RR ni zato da boš "sproščala" svojo slabo voljo. Pejt rajš ven.

(odgovor članu trojči)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prevare, ki se končajo v dobro ljubic
25.1.2008 16:45:51   
Anonimen
Oh, jaz pa razumem kaj si hotela povedat. Morda v tisti zgodbi ni bilo tako morda pa je bilo. To itak ni nasa stvar..
Ampak imas pa good point glede tega da z vlaka na vlak skakat v skodo otrok pa res ni fajn...
Strinjam se da je treba najprej poskusit resit problem in ce ne gre se pac odpravis naprej...
Toda moski so pac moski... najvec med njimi od problema bezijo...
Nekateri se potem tudi zapletejo v nove romance in... zakon gre narazen on k ljubici...otroci pa nasrkajo..
No ja.. da nam zdaj se jaz nakladala....

V glavnem stekam kaj si hotela povedat in ti dam kar prav.

(odgovor članu trojči)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prevare, ki se končajo v dobro ljubic
25.1.2008 16:54:30   
*tajda*
veš  trojči zelo malo ljudi dela na osebni rasti in zato jih to kar si napisala malo razume,na kratko je to tako povedano kdor vara vedno vara dokler ne poštima v svoji glavi kaj je vzrokuser posted image  in se šele potem spusti v drugo zvezo,eni pa preprosto ne morejo biti sami-so odvisni od odnosov in toliko časa vztrajajo v neki zvezi ki j že tako slaba,dokler ne najdejo drugega in hop v drugo razmerje,seveda se zgodba kmalu ponoviuser posted image  Samo da ne bi bili sami,pa tud če ful trpijo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prevare, ki se končajo v dobro ljubic
25.1.2008 17:01:43   
trojči
Skoraj si grem upat stavit, da si ti tista anonimna, ki ne pusti svojemu stikov s hčerko. Če pa nisi, si se pa na vsak način prekomerno razburila, kar pomeni, da imaš problem. Dobra novica je, da se da problem rešiti, da obstajajo načini, kako se izvleči iz tega, tako ali drugače. Samo želeti si je treba dovolj, dovolj, da se spremeniš. Njega se ne da spremeniti.

No, to se me je po cca dvomesečni odsotnosti z RR najbolj dotaknilo. Prevare, tašče, preživnina.....stari problemi....nikoli razrešeni.....še vedno ljudje vstopajo v zakon docela nepoučeni o tem, kaj zveza dveh je, še vedno poznajo le način, ki so ga spoznali v svojih večinoma nefunkcionalnih družinah, še vedno je bolje biti na toplem v dreku, sicer smrdi, je pa vsaj toplo kot oditi nekam na samo, kjer ti morda še toplo ne bo.

OK. Dost filozofiranja. Sem že boljše volje. Funkcija RR je, da je psihiater in še vedno deluje. Hvala, da ste me brali. Topel pozdrav do naslednjič. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prevare, ki se končajo v dobro ljubic
25.1.2008 17:05:47   
Anonimen
Jaz sem srečno poročena, z možem se zelo zelo trudiva delati na dojenčku ker imava težave, nobeden od naju še nima otrok...tko da te moram razočarat, da nisem jaz tista anonimna.

Sam ženska s takimi k pišeš ugotavljam, da imaš le sama s seboj težave.


< Sporočilo je popravil Vesnyca -- 25.1.2008 17:11:10 >

(odgovor članu trojči)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prevare, ki se končajo v dobro ljubic
25.1.2008 17:34:22   
mateyka
zdelo se mi je, da si malo vse na "horuk" napisala...mislim katastrofa, da te ni sram.


Vesnyca, vidim, da so si tvoji posti zelo podobni med sabo. men si tud dons nekaj nasikala user posted image  

drugace pa trojci - res je. ce ne razresis prej, si ujet v eno "loop" situacijo, ki se ponavlja v nedogled, doker ti ene stvari ne postanejo jasne.
mogoce bi blo fino mal vec povedat o duhovni rasti - bi bla kar zanimiva tema na RR user posted image  evo, jaz predlagam eno knjigo o tem, ki je men res kul:
Scott Peck, Ljubezen in duhovna rast
je tud zabavno ctivo, ker je zelo poljudno napisana ceprav je tipo psihiater user posted image  (ok, vsi psihiatri tuki - sorry za mali joke user posted image
a jo je kdo prebral mogoce? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prevare, ki se končajo v dobro ljubic
25.1.2008 17:34:34   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: trojči

Vsaj v začetku kaže, da je zmagala "ljubezen". Kasneje se pa žal izkaže, da se ljudje ne spremenijo. Brala sem zgodbo, da ima ena 4 letnega otroka z moškim, ki ima 7 letnega otroka iz prve zveze. Po vsej verjetnosti se je ta moški odločil za življenje z ljubico, ker je ona zanosila. Drugače bi bil še sedaj pri prvi partnerici. In potem nova misli, da ga bo z ljubeznijo spremenila, da njej pa ne bo tega naredil. Da se bosta onadva znala vse pomenit, da bosta vse rešila....vsa strokovna literatura priporoča vsem, ki jim v zvezi ne gre, naj ne skačejo iz vlaka na vlak, naj najprej skušajo rešiti svoje zveze, če ne gre, naj grejo narazen in v miru predelajo prejšnji odnos, šele nato naj se začnejo zapletati z novimi.

Marsikateri situaciji, temi na tem forumu..bi se bilo mogoče izogniti, če bi si ljudje dali dopovedati, da gre za zakonitosti, da se ne sme misliti s spodnjo glavo, ko se odločajo za skok v posteljo, da jih bo to kasneje teplo in bodo plačali tudi otroci.

Malo sem pofilozofirala user posted image , morda bo pa le kaj pomagalo in si bo kdo v težavah šel iskat strokovno pomoč v knjige in k strokovnjakom in mi ne bo treba brati, da se pastorka nacrta na vratih, ko pride domov.


Trojči ... jaz sem skočila iz vlaka na vlak ... Pa sem preživela user posted image user posted image user posted image

Sem še vedno srečno zaljubljena v osebo, ki mi pomeni izredno veliko na tem svetu (poleg mojih otrok). In on je bil tisti, ki mi je pomagal "ven" iz zakona kjer nisem našla več prihodnosti. Začelo se je kot prijateljstvo ... končalo pa upam da se ne bo ... nikoli!

In niso vse rešitve v knjigah ... Saj veš ni vse v teoriji ... nekaj je tudi v praksi ...

user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil tina a -- 25.1.2008 17:35:01 >


_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prevare, ki se končajo v dobro ljubic
25.1.2008 18:13:25   
natalia
se strinjam s Tajdo.
lp


_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prevare, ki se končajo v dobro ljubic
25.1.2008 20:26:43   
Gina
Če v zakonu ni vse ok, pa če se predolgo trudiš, pa ne rata in ne rata nič boljše, potem se ti lahko zgodi, da dobiš push up od zunaj, v obliki neke nove osebe, s katero se ti zgodi kemija. In če se zgodi kemija, pač nimaš ravno kakega ogromnega vpliva več na vse skupaj. Takrat hormoni nekako drugače delujejo, takrat vidiš same rožice in slišiš travo rast. Četudi vidiš nek nesmisel, pa ti možgani pravijo, da pusti vse skupaj, ne moreš, če se še tolk trudiš. Vprašaj kogarkoli, ki je šel čez kaj takega, vsi enako povedo. Tudi mojemu ex se je nekaj podobnega zgodilo. Pa sem zihr, da je želel prekinit, pa ni mogel..... In ne boš verjela, srečna sta še vedno. Pa je že 8 let po moje minilo, kar sta začela šmirat. Ok je bilo za njiju (pa tudi zame dolgoročno).

Jaz gledam reči malo drugače. V življenju imaš nekaj za rešit. In v vsakem primeru boš srečeval ljudi, ki te bodo peljali k temu cilju tako ali drugače. Tako da nobena stvar se ne zgodi brez razloga. Če nekdo iz stvari ne zna potegnit nekega normalnega zaključka, potem je sam kriv, mu bo pač vedno huje, dokler ne bo imel dovolj začaranega kroga in splezal ven. V primeru da greš na vrat na nos v nov odnos, imaš po moje 50:50 možnosti, da se bo končalo zanič ali pa super. Ne verjamem v to, da je to nujno zanič. Enako se ti zgodi, če leta in leta objokuješ, kaj se ti je zgodilo, pa ne greš iz strahu v novo vezo, pa predeluješ in predeluješ, pa iščeš mr. perfecta..... na koncu imaš še vedno 50:50 možnosti, da boš zadel na loteriji življenja...user posted image . Je pa res, da vsak človek to doživlja na svoj način, vsak si mora izbrati svoj način reševanja zadev. Tako da sta za moje pojme oba načina ok, noben ni naroben. Vedno si izbereš partnerja, ki ima še vedno nekaj značajskih lastnosti ex partnerja in nekaj popolnoma drugačnih. Potem je pa odvisno od obeh, kako se bodo reči odvijale.
Tudi ne verjamem v dejstvo, da če je nekdo enkrat nekoga prevaral, da bo tudi drugič. Lahko da ja, lahko da ne. To dvoje ni povezano. Nikdar ne veš, kdaj se bo tebi to zgodilo. Vsakemu se lahko to zgodi. Vsak se tudi lahko narobe odloči. Tudi 2x. Kaj češ, ljudje smo.

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prevare, ki se končajo v dobro ljubic
25.1.2008 20:30:00   
Gina
Še to, napisala si: potem spoznaš, da se ljudje ne spremenijo.... Pa saj ne gre za to. Nekomu je nek karakter všeč, drugemu ne. Ta novi od mojega ex so navade in vrednote od mojega ex super fajn, meni so bile pa precej manj. Moj je meni super fajn, marsikatera bi pa rekla, da je ful težek za prenašat. Enako je z nami, ženskami - kakšna je enemu lažja za prenašat, drugemu je kakšna druga. Odvisno od vrednot. Nekdo ti je pač pisan na kožo, drug ne. Sploh se mu ni treba spremenit. Ustreza ti tak, kot je. A ni to fajn? 

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prevare, ki se končajo v dobro ljubic
26.1.2008 16:58:36   
janca
Tina a približno tako kot bi brala sebe.

Srečna srečna srečna že nekaj let z mojim dragim, ki imava user posted image in to je sad najine ljubezni. Želim si, da se pravljica ne bi nikoli končala, in tudi vse bom storila, da bo še naprej ostalo tako kot je.

Mogoče si katera misli, oh joj spet ena naivna. Tko, da samo nekaj stavkov, ki bodo katero prepričale, da vendar ni tako.

To je moj drugi zakon. Z mojim bivšim sem bila skupaj trinajst let, tako da imam dva "cukra"  že od prej.
Ja dolga doba, tako da se zgodi marsikaj.  Hočem reči, tudi prevare. Mislim, da se prevare začnejo zato, ker pač človek ne najde več zadovoljstva s tem kar ima (družina,partner itd.). Tudi pri meni se je pač tako začelo. Varati me je prvi začel mož, vendar sem si pred tem zatiskala oči. Ne to ni res. To se ne dogaja meni. Ljudje lažejo. To so bili pogosti stavki. Potem sem začela še jaz. Tko, da je bilo vse skupaj obsojeno na propad. Vedno večji kregi itd. Vendar mislim, da se je pač to vse dogajalo z namenom. Da bom enkrat mogoče srečna, čeprav na to sploh nisem upala pomisliti. Ko mi je bilo dovolj sem popokala moja dva cukra in nekaj cunj in odšla. Za vedno.  (Da o kasnejši kalvariji sploh ne govorim)

No in potem. Sem tudi jaz postala ljubica vezanemu moškemu. Vendar na "srečo" ni imel še otrok. Bilo mi je lepo kot že dolgo ne. Mislila sem, da sanjam. Razvajanje na sto in en način.  Ampak zgleda, da sva bila usojena eden drugemu in sva oba srečna skupaj. Ustvarila sva si družino, ki šteje pet članov in smo si eno in živimo  v skupnem domu, ki ga obdaja sama toplina.

Mogoče sem malo sfalila temo, ampak hotla sem sam povedat, da se obnese - kako že - biti ljubica in postati žena.

Aja pa še to. Mojemu bivšemu se pa to ni obneslo. Smola pač.

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prevare, ki se končajo v dobro ljubic
26.1.2008 20:46:58   
karmy
kratko povedano, za vsak lonec se najde pravi pokrovuser posted image  nekateri takoj najdejo, nekateri pa vedno iščejo

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu janca)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?