|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pri nas pa fleki....
5.11.2005 14:11:16   
TaRe*
Pozdravljene.
Iščem tukaj po forumu,če je kaj podobnega,pa sem zasledila samo pikice,naša pa ima fleke.
Že dva dni nazaj sem opazila ene par flekov.Veliki so približno 2krat 2 cm.Enega je imela pod očkom,enega pa,malo večjega na stegnu.V tem je bilo ene 5,6 pikic...zgledalo je,kot da bi jo popikale koprive.Do jutra sta ta dva zginila,in nastali so novi.Pa zginejo,pa pridejo drugi....user posted image naj povem še to,da je že par dni prehlajena,smrka,malo tudi kašlja,pa vnete oči ima.
Prej pa prideva ven,za par minut na zrak,pa rata v trenutku čist rdeča v obraz...sem prav cviknla....zdaj pa spi in je spet čisto vredu.

A katera pozna to?....se mi zdi,da sem o tem že brala,pa se glih preč ne moram spomniti kajuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pri nas pa fleki....
5.11.2005 20:55:00   
Pupica
Ojla Tare*!Ej tut jaz prvič slišim...A vročine pa nima?user posted image

LP in pozdravčke R.!!!

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pri nas pa fleki....
5.11.2005 22:17:48   
TaRe*
Ojla

Ne vem,če ne bom še jaz flekov dobilauser posted image me dons že cel dan glava boli.
ne,vročine nima ,vsaj prav hude ne.Itak se cel dan malo mazi pri meni,pa je topla,tko da ne vem,če nima tudi malo temperature.
Je pa zoprna za pop.Skoz nekaj cmerajsa,če pa jo vprašam,kaj jo boli,pa pokaže na vse,kar se spomne,pa skoz vpije nehi,nehi...tko da res ne vemuser posted image .Zdajle mi je sicer zelo mirno zaspala v naročju,pred tv.kar ni njena oz.niti naša navada.Bomo videli,kaj bo ponoči.Flekov je pa trenutno ene 5,trije od tega na obrazu.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pri nas pa fleki....
5.11.2005 22:22:28   
Anonimen
Ne vem, sliši se kot kakšna alergija. Na nekaj, kar je trenutno zunaj. Kaj pa je trenutno takega, na kar bi se dalo biti alergičen? Nimam pojma.

(odgovor članu TaRe*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pri nas pa fleki....
5.11.2005 23:09:41   
TaRe*
zdej sem glih nekaj skontala...
Mi je crknu pralni stroj,pa že tri al štiri dni pere tašča za nas.Ona pa mislim da uporablja mercatorjev mehčalec....a bi blo možnouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pri nas pa fleki....
5.11.2005 23:50:39   
KODA
Če otrok ne prenese praškov in mehčalca,se lahko to pokaže v obliki ekcema.To so rdeči, srbeči fleki,zelo zoprni za otroka.Ni pa nujno.Lahko bi se punčki pojavila kakšna alergija,zato je bolje,da v takih primerih to vidi zdravnik.Lahko je pa tudi samo kakšna viroza.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pri nas pa fleki....
6.11.2005 12:43:29   
Pupica
Tare* mislim, da ji mehčalec ne odgovarja.
Jaz ravno iz tega razloga njene cunje posebej lečem, z praškom in mehčalcem sensitive!

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pri nas pa fleki....
7.11.2005 22:03:20   
TaRe*
Ja,da poročam....mogoče kateri prav pride.

Danes sva le šle k zdravniku,ker se ni ustavilo.
Bo res alergija.Seveda še ne vemo,na kaj.Dobili sva claritin,da normaliziramo zadevo,potem bomo pa pri naslednjem napadu flekov(če bo-upam ,da ne)začeli ugotavljat kaj bi bil vzrok.Trenutno je lahko vzrok vse,kaj je že kdaj jedla,tudi tiste stvari,ki jih je od 4.meseca daljeuser posted image
Je pa kar revca.Vsak flek namreč pusti za seboj drobne,drobne pikice.tko da je že po celem telesu popikana.Pa zgleda,da jo kar močno srbi,zato pa je tko zoprna na momente.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pri nas pa fleki....
7.11.2005 22:14:26   
Anonimen
Ojoj. Kaj pa tista bioresonanca ali kaj je že? Privat, za ugotavljanje alergij? Jaz bi se najprej pozanimala, koliko je tisto kaj zanesljivo, koliko kaj ugotovijo, potem bi pa šla tja, če bi bila z odgovori zadovoljna. Ker vem, da je naše zdravstvo, kar se alerhij tiče, bolj bogo. Hčerka moje prijateljice je stara 4 leta in pol, že od rostva ima alergije, ki se ji poznajo na koži, pa še sedaj ne vejo, od česa.
No ja, upam, da bodo pri vas hitro uspeli ugotoviti vzrok.

(odgovor članu TaRe*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pri nas pa fleki....
8.11.2005 9:21:51   
Arwen
Ja, tudi jaz priporočam bioresonanco.user posted image user posted image Mi smo imeli alergijo na približno 20 živil in smo v 3 terapijah vse pozdravili, tako da jih zdaj že počasi uvajamo v njegovo prehrano. Lp, T.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pri nas pa fleki....
8.11.2005 16:19:33   
TaRe*
Jaz sem definitivno Za.Sigurno ne bom leta čakala,da se naše zdravstvo spomne na nas.Ja ,poznam tudi jaz en tak primer.Tamala je ravno tako stara 4 leta pa pol,elergična dokazano samo na mleko,nedokazano pa verjetno še na boh ve kolko stvari.Revica je včasih do krvi razpraskana ,tako jo srbi.Naročena pa je na vsake pol leta na en pregled....mislim user posted image


Zaenkrat bom počakala,če se pa ponovi,se pa obrnem spet na vas.user posted image

(odgovor članu Arwen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...
Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?