|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Priprave na DM-tek (brezplačno)
8.3.2011 14:21:05   
Pia67
Danes po mail-u dobila: http://www.tekzazenske.si/6DM_TEK,,priprave

Morda pa katero od vas to zanima.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Priprave na DM-tek (brezplačno)
8.3.2011 20:54:46   
Spark
Jaz bi full šla, ampak me je strah, da bodo tam same take ki bodo brez problema zdržale, jaz pa bom že po 100m izdihnila.
Jaz sem čisto brez kondicije in z najmanj 15 kg preveč.

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Priprave na DM-tek (brezplačno)
8.3.2011 20:56:26   
pety78
Oooo, to bi pa šla. A je nujno, da greš potem tudi tečt? user posted image

_____________________________



(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Priprave na DM-tek (brezplačno)
8.3.2011 22:07:34   
RAKICA1
Spark jaz sem tudi za in tudi zaenkrat nimam kondicije lahko bi skupaj vadile seveda če sva doma kje v bližini

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Priprave na DM-tek (brezplačno)
8.3.2011 23:39:53   
birdy
Jaz se tudi odločam da bi hodila na tele priprave. Imam pa ene 20kg po tamalem preveč tako da Spark, če sva iz istega konca se ti lahko pridružim da ne boš edina "donda"user posted image
Se pa še odločam a it v Ljubljano ali Kranj, oboje približno isto dtran tako da sem v veliki dilemiuser posted image


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Priprave na DM-tek (brezplačno)
9.3.2011 7:15:13   
Pia67
Punce se nič sekirat. Potegnite iz vodene vadbe največ kar se da, na sam tek pa ni tako nujna udeležba. Priznam, da se mi lansko leto ni dalo it tečt(komolčenja ne maram), pa še malčica je imela končni izlet s starši, pa je tek odpadel. Itak je vrečka z darilci bogata (žal vsako leto manj), pa majčka je tudi še kasneje zelo uporabna, če te ne moti, da si kot mobilni pano user posted image .
Sam tek oz. kar pridobiš z vadbo in to z nekom, ki te usmerja(je pa res odvisno kak vaditelj je), je itak neprecenljivo. Tako, da kar pogumno.
Kar se tiče kg, je še najmanjši problem. Sama sem prava šunkica med tekači, pa nekaterim vseeno dam vetra...user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Priprave na DM-tek (brezplačno)
9.3.2011 7:21:11   
katjes
Jaz pa pravim tako: ne se obremenjevati s svojimi kilogrami in izgledom. Tek za ženske ima namen, da poskusi čim več žensk navdušiti nad tekom in da kaj tudi naredijo zase. Ogromno žensk 5 km na teku samo prehodi - hitra hoja, in te ženske delajo samo dren na progi, pa vseeno, nekaj so naredile zase in to je samo pohvalno.
In tudi če hodite samo na priprave, se ni potrebno udeležiti same prireditve. In mogoče se vam ne bo ljubilo iti na priprave, samo vedite, da še nikoli ni bil nihče slabe volje po treningu. Dobro voljo pa itak potrebujemo v vsakdanjem življenju!user posted image

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Priprave na DM-tek (brezplačno)
9.3.2011 8:33:37   
RAKICA1
birdy če si za kran ali škofja loka sem jaz tudi in lahko skupaj se pripravljava, seveda pa še katera če je zato

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Priprave na DM-tek (brezplačno)
14.3.2011 9:35:50   
birdy
Rakica, oprosti ker šele zdaj odpisujem. Če ni nobene za Ljubljano bom potem pomoje res kar v Kranj šla pa da mam vsaj malo družbe. Če si še za se na to temo pofočki enkrat do kakega tedna pred pripravami. Pa ajmo da laufamouser posted image


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Priprave na DM-tek (brezplačno)
20.3.2011 22:22:45   
Anonimen
če se bo le dalo, bom hodila tudi jaz (lani sem). user posted image sem pa lani imela 10kg preveč, letos pa 15. user posted image
sam tek na DM, je pa tko, da itak ne moreš tečt, ker je gužva (ene so cel čas iskale gužvo, da ni bilo treba tečt) user posted image

(odgovor članu birdy)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Priprave na DM-tek (brezplačno)
3.4.2011 21:15:52   
Spark
Bridy, Rakica, kako sem jaz hitra user posted image
Sem z Trnovskega konca, če ste kje v bližini bo pa super user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Priprave na DM-tek (brezplačno)
14.4.2011 13:49:06   
Pia67
Včeraj sem v poslovalnici DM izvedela, da se pri plačilu štarnine lahko uveljavlja vrednost 30 točk. Koliko to znese pa mi prodajalka ni znala povedati user posted image . Skratka ob upoštevanju 30 točk, je tudi štartnina mal nižja. Če kaj izvem, sporočim.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Priprave na DM-tek (brezplačno)
21.4.2011 8:51:03   
Pia67
Najnovejše:
Začetek prijav Od četrtka, 21. aprila, bo v vseh prodajalnah dm možna prijava na 6. dm tek za ženske, ki bo potekal 4. junija v parku Tivoli.

Ob prijavi in plačilu startnine v vseh prodajalnah dm si lahko do vključno 22. maja 2011 zagotovite nižjo ceno startnine, ki znaša 20 evrov. Po tem datumu je prijava možna le še 3. in 4. junija na prireditvenem prostoru, ko cena startnine znaša 27 evrov.
 
Vse imetnice dm active beauty kartice pa si lahko zagotovite še dodatni 20 % popust na ceno startnine. Za 30 točk si na terminalu v vaši prodajalni dm med 21. aprilom in 22. majem 2011 natisnite kupon za 20 % popust na prijavo! Kupon za 20 % popust oddajte pri plačilu startnine do 22. maja 2011.

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?