|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pritožba
18.12.2013 11:06:31   
Lukka
Kje so moderatorji portala?

Pred več kot dvanajstimi urami sem podal pritožbo zoper hudo žaljenje in psovanje na portalu, moderator pa do danes te ure še ni odstranil niti motečega uporabnika, niti ni zbrisal žaljivke in psovke.

Torej se portal, kljub drugačni usmeritvi, vendarle trudi, da žaljivke in psovke ostajajo v njihovem repertuarju, ter jim ni v interesu, da se teme razvijajo v debate, temveč zgolj, da se čvekaško popljuvajo.

Škoda za tako ravnanje. Svoje nadaljevanje bom zagotovo obrazložil gospe Metki Troha, bojda urednici, ki bi praktično morala odgovarjati za tako ravnanje. Vsaj tako jo oblega zakon in podzakonska določila.



< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 21.12.2013 17:48:53 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 11:11:16   
Izabelina
Lukka, zarad tebe ne bodo zbrisal Lulu, imaš možnost, da jo blokiraš in ne boš videl njenih objav, samo to si moraš sam nastavit, ne bojo moderatorji to zate nardil...

user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 11:14:49   
Lukka
Beseda, ki jo je uporabnica uporabila je huda psovka in zakonsko izredno oblegajoča beseda. Gre za konkretno žaljenje, ki ga bom dokazal tudi preko pravne poti! Kar je najhujše pa je to, da se država trudi proti rasni in spolni nestrpnosti, dopušča pa na mestih ljudi in urednike, ki takih stvari kljub opozorilom ne odstranijo. To je sramota ali celo huda nesposobnost glavnih akterjev portala!

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 11:23:18   
Izabelina
Evo ravno sem blokirala Lukka, da vidim kako deluje... perfektno je, ti priporočam, da tud ti uporabiš na neželenih uporabnicah user posted image

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 11:23:31   
mateyka
pa sej ni hebala tebe ampak patrino - ve da si istospolno usmerjen.

mislim pa, da je večji problem žalitve, da ji ti pišeš "ni treba dvakrat ugibati, zakaj si samohranilka".

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 11:24:55   
alda
Lukka ne SERI -evo še ena žaljivka-prijavi še mene user posted image

Mislim, da Lulu ni nič bplj žaljiva,kot kdo koli od nas -ja tudi od TEBE!! ,
ampak ti in še nekaj osebkov tukaj na RR je nagnjenih k temu, da če se jim ne aplavdira, se v vsem strinja z njihovim vele cenjenim mnenjem, takoj to vzamejo kot osebni napad in delajo dramo!!

Ja in če ti kdo ni všeč-tudi jaz npr user posted image .komot blokiraj, oz. preskoči,..
ne pa takoj zahtevat, da se uporabinika blokira, ker pać TEBI ni povolji!!

Odrasti Lukaa!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 11:27:27   
*miska.mcc*
péder -dra m (ẹ́) pog. homoseksualec ♪
pederást -a m (ȃ) moški, ki čuti spolno nagnjenje do dečkov: biti pederast // knjiž. homoseksualec ♪
pederástičen -čna -o prid. (á) nanašajoč se na pederaste ali pederastijo: pederastično nagnjenje / pederastično dejanje ♪
pederastíja -e ž (ȋ) spolna nagnjenost moškega do dečkov: biti obremenjen s pederastijo // knjiž. homoseksualnost ♪

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 11:29:40   
ZmajTolovaj
Sam ti si pa njej rekel, naj te neha zmerjat s Patrino. A Patrino je zmerljivka? Jaz bi bla pa zelo užaljena, če bi kdo rekel: Ne zmerjaj me z Zmajem Tolovajem. Boš lahko vesel, če patrino ne prijavi tebe user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 11:32:04   
Lukka
Alda


Uporabnica ob vsaki moji temi prileti in želi speljati temo. Ob vsakem resnem vprašanju se posmehuje in preklinja. Poleg tega me čisto v vsaki temi napada, da sem neka uporabnica, ki je skrita pod psevdonimom. In me celo zmerja s tisim uporabniškim imenom.

Niti slučajno me to ni motilo. Niti slučajno, ker pač vem, da so to zadeve moderatorja, da pravzaprav zbrišejo neprimerne vsebine v najrkajšem možnem času. Niti blokirat ne mislim ljudi, ker se ne bom spuščal na tako nizek nivo. Ko pa te nekdo zmerja s psovko, takrat to niso več heci, temveč zadeva, ki bi jo moral vsakdo prijavit pristojnim. Spolna diskriminacija je kaznivo dejanje.

In brez vsake besede bi bil danes, če bi se tako kot sem zahteval, uporabnico prijazno obvestilo in odstranilo psovko. Ker pa tega niso storili, sem se obrnil na vodstvo portala, od katerega seveda pričakujem odgovor. Konec koncev so zakonsko odgovorni za stanje portala.

Eno je hecanje, drugo pa resno žaljenje in namerna pravokacija, do katere mora biti meja tolerance nična!

Pa lep pozdrav!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 11:38:02   
alda
Lukka mislim ,da bi bilo ok, da greš še enkrat VSE prebrat na uni temi o družini in veri in mogoče boš dojel, da si vse malo drugače razumel in določene stvari prenapihnil

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 11:38:17   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Beseda, ki jo je uporabnica uporabila je huda psovka in zakonsko izredno oblegajoča beseda. Gre za konkretno žaljenje, ki ga bom dokazal tudi preko pravne poti! Kar je najhujše pa je to, da se država trudi proti rasni in spolni nestrpnosti, dopušča pa na mestih ljudi in urednike, ki takih stvari kljub opozorilom ne odstranijo. To je sramota ali celo huda nesposobnost glavnih akterjev portala!


Naša država se trudi tudi proti verski nestrpnosti. Enako tudi tvoja nova domovina.

In glede na to bi bilo morda dobro, da bi najprej počistil pred svojim pragom in z svojimi družinskimi težavami, ker očitno potrebuješ pomoč pristojnih inštitucij zaradi (resne grožnje) domačega nasilja, verske nestpnosti ter neenakopravnosti med partnerjema:

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Nedolgo tega, ko sem doma imel s partnerjem težave, ko je bilo praktično pri nas včasih huje kot v peklu, sem tudi sam začel oporo iskat drugod, vendar sem si nakopal še večji strah in še večjo tiranijo doma. Po eni strani mi je bilo hudo, po drugi pa mogoče - prav, da nisem odšel kam v kake bolj blazne vode.
Ko sem hčerko hotel dat krstit, me samo ubil ni...





(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 11:39:20   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Beseda, ki jo je uporabnica uporabila je huda psovka in zakonsko izredno oblegajoča beseda. Gre za konkretno žaljenje, ki ga bom dokazal tudi preko pravne poti! Kar je najhujše pa je to, da se država trudi proti rasni in spolni nestrpnosti, dopušča pa na mestih ljudi in urednike, ki takih stvari kljub opozorilom ne odstranijo. To je sramota ali celo huda nesposobnost glavnih akterjev portala!


Naša država se trudi tudi proti verski nestrpnosti. Enako tudi tvoja nova domovina.

In glede na to bi bilo morda dobro, da bi najprej počistil pred svojim pragom in z svojimi družinskimi težavami, ker očitno potrebuješ pomoč pristojnih inštitucij zaradi (resne grožnje) domačega nasilja, verske nestpnosti ter neenakopravnosti med partnerjema:

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Nedolgo tega, ko sem doma imel s partnerjem težave, ko je bilo praktično pri nas včasih huje kot v peklu, sem tudi sam začel oporo iskat drugod, vendar sem si nakopal še večji strah in še večjo tiranijo doma. Po eni strani mi je bilo hudo, po drugi pa mogoče - prav, da nisem odšel kam v kake bolj blazne vode.
Ko sem hčerko hotel dat krstit, me samo ubil ni...







Petea :moj poklon user posted image user posted image


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 11:40:25   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Poleg tega me čisto v vsaki temi napada, da sem neka uporabnica, ki je skrita pod psevdonimom. In me celo zmerja s tisim uporabniškim imenom.


mislim, da sem to jaz. user posted image

..ker se ne bom spuščal na tako nizek nivo. Ko pa te nekdo zmerja s psovko, takrat to niso več heci, temveč zadeva, ki bi jo moral vsakdo prijavit pristojnim. Spolna diskriminacija je kaznivo dejanje.


ko pa ti rečeš uškini mami, da si želiš da bi ji sin postal peder ko odraste, in ko rečeš Ankici* da ona je pa samo "noge narazen dala" in ma otroke, da to res ni nek problem, to je pa - kaj?
visok nivo?

plus tega te je Lulu kjerkoli zmerjala s "patrino" - a to je spolna diskriminacija? user posted image

Eno je hecanje, drugo pa resno žaljenje in namerna pravokacija, do katere mora biti meja tolerance nična!


ampak Lukka, saj tebe tudi toleriramo (beri zgoraj kake si pisal uporabnicam)..

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 11:41:28   
alda
Lukka mislim, da je čas ,da aktiviraš komisijo kdo je primeren za ta forum in kdo ne user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 11:43:40   
ZmajTolovaj
user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 11:44:05   
Izabelina
hja, gejevsko lezbični lobiji večinoma vedno uspejo v svojih načrtih, ker noben ne upa rečt nič proti njihovim idejam, da jih ne bi ožigosali za homofobe (čeprav so ideje dejansko včasih hecne) tko, da bi mu verjetno celo uspelo dobit besedo k temu kdo je primeren in kdo ni za forum...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 11:44:37   
mateyka
ajaaaa, šele zdaj mi je kapnil - a problem je v tem ker ima uporabnica patrino podobno ime kot padrino-pedrino = PEDR-ino; a to je ta problem?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 11:45:07   
Tippi
Lukko za preCednika!!

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 11:45:41   
Lukka
Izpostavila si moje branjenje, ko niso ukrepali moderatorji. To, da so me nekatere uporabnice stalno zmerjale in mi metale polena in žalile, tega nisi izpostavila.

Vsekakor je beseda, s katero me je užalila uporabnica beseda, višek neokusnosti in tudi višek njenega moralnega vedenja.

Ne bom šel tako nizko in pisal kaj vse so (ste) mi pisale ve, vendar pri tej besedi ne bom popustil. Niti slučajno. Ne samo zaradi sebe, temveč zaradi obilo ljudi, ki jih bo ta beseda še kako prizadela.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 11:48:29   
ZmajTolovaj
user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 11:51:06   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina
hja, gejevsko lezbični lobiji večinoma vedno uspejo v svojih načrtih, ker noben ne upa rečt nič proti njihovim idejam, da jih ne bi ožigosali za homofobe (čeprav so ideje dejansko včasih hecne) tko, da bi mu verjetno celo uspelo dobit besedo k temu kdo je primeren in kdo ni za forum...


ne verjamem. kljub vsemu, bi potem moral vse na tej temi skenslat ker? kaj?

ej, Izabelina, zanimiva tema - preberi si tale članek user posted image
http://www.albertmohler.com/2004/06/03/after-the-ball-why-the-homosexual-movement-has-won/

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 11:51:15   
uškinamama
ko pa ti rečeš uškini mami, da si želiš da bi ji sin postal peder ko odraste,


Uškinamama se ne boji, da bo  sine homoseksualec ko odraste. Boji se, in to zelo, da bi postal Lukka. To pa ja.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 11:52:16   
uškinamama
a mi lahko kdo pove kaj bi bila ta grozna beseda, ki je takooo prizadela lukca?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 11:53:38   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

a mi lahko kdo pove kaj bi bila ta grozna beseda, ki je takooo prizadela lukca?


akor sem jaz razumela: uporabnica patrino ima podobno ime kot padrino-pedrino = PEDR-ino?

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: SRAMOTA OD RINGARAJE
18.12.2013 11:53:46   
*miska.mcc*
lezbijka je potemtakem tudi grozno veležaljiva psovka?

kakor sama šterkam:

lezbijka = homoseksualka
peder = homoseksualec


plus še nekaj.   mislim, da si ti bolj peder, kot lulu samohranilka. 


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...