|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Probiotični jogurt
25.3.2011 16:16:42   
divans1
Zanima me, če svojim dojenčkom dajete te jogurte?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Probiotični jogurt
25.3.2011 17:33:35   
Precious
Nisem

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Probiotični jogurt
25.3.2011 20:04:41   
Najaa
Ne, ker je bruhala pri ene 10m, ko sem ji ga dala in sem vidla, da ji je pretežek za želodček.

(odgovor članu Precious)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Probiotični jogurt
26.3.2011 8:26:21   
divans1
Aja, moj ga ma pa ful rad.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Probiotični jogurt
26.3.2011 9:21:46   
Hope2
Probiotični jogurt ni nič bolj težek od navadnega- ne vem zakaj bi bil. Tudi v navadnem jogurtu so prisotne bakterije in včasih je teh bakterij v navadnem jogurtu še več kot v kakem opevanem probiotičnim jogurtom (obstajajo testi).
Otrok komot lahko poseže po probiotičnih jogurtih, le gledat je treba je ima 3,5 maščobe- veliko probiotičnih je z manj maščobe.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Probiotični jogurt
28.3.2011 9:30:56   
kristinaj
ne ker nimajo dovolj maščobe... morajo imeti najmanj 3,2%

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Probiotični jogurt
28.3.2011 9:44:12   
Najaa
Jaz pa kar verjamem da je tega v probiotičnih malo več in če mi je otrok polival in bruhal po njemu, mu ga nisem dajala. 

< Sporočilo je popravil Najaa -- 28.3.2011 9:54:51 >

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Probiotični jogurt
5.4.2011 9:14:59   
Anonimen
Vsak, ki se po stroki ukvarja s prehrano, ti bo potrdil kar je napisala Hope2, od tebe je pa odvisno, koliko želiš 'nasedati' reklamam.

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Probiotični jogurt
5.4.2011 9:43:42   
biba_leze*
se podpišem pod Hope2. Jaz sem ji ga tudi že dala pa nima še niti 8 mesecev in ni bilo nič narobe. Če je probiotični jogurt pretežek za želodček, potem pa tudi BioGaja in ostalih kapljic proti krčem in za urejanje prebave ne bi smeli dajati, saj tudi te vsebujejo bakterije, ki so prisotne v probiotičnih jogurtih user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Probiotični jogurt
5.4.2011 12:08:06   
divans1
Sem pa ravno ta teden v trgovini gledala te jogurte in nobeden n i imel 3,5 m.m. vsi so imeli 1,2... user posted image

(odgovor članu biba_leze*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Probiotični jogurt
5.4.2011 20:24:52   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Sem pa ravno ta teden v trgovini gledala te jogurte in nobeden n i imel 3,5 m.m. vsi so imeli 1,2... user posted image


jih je kar precej s 3,5 so malo malo je potrebno prebrskati.
Sicer pa ni take škode, če mu daš tudi kakšnega s 1,2 mm, vendar pazi, da ni noter saharina - um. sladila, ker je le -ta rakotvoren.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 5.4.2011 20:27:18 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Probiotični jogurt
5.4.2011 20:31:59   
Zoja83
Mene pa zanima, zakaj ravno 3,5% m.m.? V čem je fora? Vidim, da ste nekatere podkovane, pa bi rada zadovoljila svoj firbec...user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Probiotični jogurt
5.4.2011 20:36:28   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja83

Mene pa zanima, zakaj ravno 3,5% m.m.? V čem je fora? Vidim, da ste nekatere podkovane, pa bi rada zadovoljila svoj firbec...user posted image


ker je kao bolj 'naravno'.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Zoja83)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Probiotični jogurt
6.4.2011 12:28:46   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja83

Mene pa zanima, zakaj ravno 3,5% m.m.? V čem je fora? Vidim, da ste nekatere podkovane, pa bi rada zadovoljila svoj firbec...user posted image


ker je kao bolj 'naravno'.




ni bolj naravno, ampak, zaradi mlečne maščobe same, ker jo dojenčki potrebujejo. 

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Probiotični jogurt
7.4.2011 14:35:45   
PinkyGirl
Z mojo user posted image  se kregava okrog žlice, danes ima 7 mesecev, pa po nekaj žličk poje, včasih skoraj nič. Ji pa očitno mlečno paše, rada ima Ego s figo, slivo in misliji. Pa še jaz rada za njo pojem. Saj za ene je mogoče prezgodaj, jaz pač poskušam z vsem mogočim, da bi le jedla. In ker poje le nekaj žličk, se ne sekiram ravno, če ni polnomastno.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Probiotični jogurt
8.4.2011 9:08:07   
Hope2
Kot so že rekle, poanta 3,2 ali 1,5 je, da jo otrok dobi več maščobe v sebe. Otrok se pospešeno in hitro razvija, in zato porabi enormne količine energije, za to pa rabi tudi maščobe. Maščobe so pa še zelo pomembne za razvoj možganov, maščobe so pomembne tudi za topljenje vitaminov, saj se nekateri topijo samo v maščobi. Otrok zelo hitro raste, se razvija, pokuri ogromno energije v primerjavi z odraslim človekom in zato tudi rabi čim več take hrane. In če otrok že nasplošno malo poje, potem dobi v sebe toliko manj hranilnih snovi. In zato se tudi ob uvedbi GH priporoča, da se dodajajo maščobe, olja.

(odgovor članu PinkyGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?