|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
|
Prolaktin-jemanje krvi po intervalih 9.1.2006 10:39:39
|
|
|
|
Skorpija
|
Drage moje, tole je danes za mano in želim si napisati kako to je, za vse tiste, ki vas to še čaka. Jaz se zelooooooooooooo bojim jemanja krvi, res, tudi v nezavest padem, če je treba, tako da mi lahko verjamete, ko bom napisala, da sploh ni nič hudega! V žilo na pregibu ti dajo iglo, ki jo tako polepijo, da se je sploh ne vidi in potem vsake 15 minut vzamejo epruvetko krvi. Mene so vmes poslali ven v čakalnico, kjer sem brala knjigo z glavo obrnjeno stran od roke kot kakšen ptič - samo še perutka mi je manjkala, da bi se kar pod njo skrila. Kri so mi vzeli trikrat, odstranili iglo in to je to. V čakalnici sem sedela še ene 5 minut, potem pa šla - nobene vrtoglavice ali slabosti. No tko, upam, da bo kateri to pomagalo in resnično - ni se česa bat!!!!!!
_____________________________
Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiMotnje menstrualnega ciklusa so precej pog...Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Zadnje s foruma
koliko ste stari? :)marjetica23do 20 (
7%)

20-25 (
17%)

25-30 (
29%)

30-35 (
30%)

35-40 (
9%)

več kot 40 (
7%)
Število vseh glasov: 377Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!