|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prosim za odgovor mamice...
16.8.2010 13:21:34   
VročaVišnja
Razmišljam, da bi odprla komisijsko trgovino z rabljeno otroško opremo. Pa ne vem, kako bi to sploh šlo? Bi prinesli stvari v tako trgovino (glede na to, da bi s tem manj zaslužili, ne pa bi vam bilo treba skrbet za stvar, jo pošiljat itd)... Oziroma bi kupovali v taki trgovini, če bi bile cene normalne, stvari ohranjene? Ali raje kupujete preko bolhe, spleta? Prosim za pomoč z odgovori.
Hvala!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prosim za odgovor mamice...
16.8.2010 13:24:49   
m_o_i
jaz osebno bi rabljeno stvar definitivno rajsi kupla, ce jo prej vidim, potipam in ne, da me preseneti kot ne igracke na fedrah, ko skatlo iz bolhe odprem user posted image

skoda, da ni vec komisijskih trgovin po nasi dezeli; mislim, da bi ble dobro obiskane!

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu VročaVišnja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prosim za odgovor mamice...
16.8.2010 13:26:18   
Najaa
Se strinjam, teh trgovin primanjkuje. Zdej vidim, ko imam otroke, kako je fajn kupit kaj rabljenega, ki itak rabiš sam nekaj mesecev... Pa tud prodat pol naprej.
Ja, jaz mislim, da bi ti kar šlo.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prosim za odgovor mamice...
16.8.2010 13:33:00   
SaaS
Jaz sem že nekaj stvari, rabljenih, kupila v takšni trgovini. Zdaj ko bo naš zadnji malček prerasel ležalnike in podobne stvari, pa jih tudi sama probam prodati tam, tiste, ki so lepo ohranjene.
Meni osebno se ne da ukvarjati z oglasi in telefoni, zato podpiram takšne ideje. In kot je ena že rekla, tam vidiš za kaj kupuješ.
Sem pa tudi tako že kupila, da ko sem iskala niso imeli, čim pa je gospa dobila v trgovino me je obvestila in sem prišla kupit.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prosim za odgovor mamice...
16.8.2010 13:37:06   
sonček88
Zelooo pametno!!
Jaz tudi raje kupujem v takih trgovinah. Saj je stvar dejansko kot nova in stanke polovico manj...
Trgovine samo nabijejo ceno...tako da definitivno, bi se izplačalo..:P


_____________________________

Najlepše je v družbi ljubljenih oseb.
***MATIJA***

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prosim za odgovor mamice...
16.8.2010 13:44:01   
Katy78
Ja, jaz sem že kar nekaj luštnih stvari dobila v komisijski trgovini in tudi precej ohranjenih oblačil in pripomočkov (npr. lupinica) sem tam že prodala.


(odgovor članu sonček88)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prosim za odgovor mamice...
16.8.2010 13:50:48   
bučkabb
sam zakaj pa tovrstne trgovine izginjajo?user posted image
al se tovrsten biznis ne izplača, ni dovolj ponudbe in povpraševanja, al.....user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prosim za odgovor mamice...
16.8.2010 13:58:32   
VročaVišnja
Hvala za odgovore mamice. user posted image

No, saj tega me je strah, da je tega vedno manj in ne vedno več...
Mogoče je hec v tem, da je dejansko obisk je, nakupu tudi, samo trgovina pri tem tako malo zasluži, da so vsi na profitu, samo trgovina ne?

Bom vesela še kakšnega mnenja.


(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prosim za odgovor mamice...
16.8.2010 14:17:18   
scarlett_
meni je tudi super ideja take trgovine .. samo mislim, da jih je premalo in še te se premalo oglašujejo .. še predno sem rodila, sva dolgo iskala kje je kakšna, se odpeljala do nje, pa žal nisva našla tistega kar sva iskala .. ampak, če bi kupovala še kaj rabljenega bi raje šla še enkrat do trgovine, kot pa preklicala po bolhi .. tudi prodajala bi rajši tako, ker je dosti lažje, kot pa da ti zvoni telefon, pa vsem razlagat kje živiš in tako ..
pa srečno, če boš odprla! user posted image

(odgovor članu VročaVišnja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prosim za odgovor mamice...
16.8.2010 15:23:47   
Lenči_
Sem sicer bolj sveža mamica. Večino stvari za svojega dojenčka dobim rabjeno. Nikoli nisem prodala takšni trgovini, niti kupila. Niti ne vem za nobeno tako trgovino, da obstaja oz. kje bi se nahajala. Če bi kaj kupila v njej? Vrjetno bi. Ne pa vsega! Upam, da sem kaj pomagala! Lep pozdrav!

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prosim za odgovor mamice...
16.8.2010 15:44:54   
punsha
tudi jaz sem sveža mamica user posted image , pa mogoče zato gledam drugače. Meni se večina cunj v HM ne zdi pretiranih cen - majica dolg rokav 5 eur... se pravi, bi bila pri tebi mogoče največ 3 eur. Ne vem, jaz bi šla raje kupit v HM user posted image . Ja, če bi pa morala gledat na vsak evro, potem je pesem drugačna. Rabljene bi kupila druge stvari (ne cunj) - ležalnik, nahrbtnik, pestunja, kake igrače...to sem pa že kupovala in mi je super. Te stvari so pač dražje, pa če z njimi lepo delaš, potem tudi ohranjene.
Če bi nesla prodat v takšno trgovino? Če prijateljice ne bi imele otrok, potem bi nesla. Tako bom pa vse dala naprej, potalala.

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu Lenči_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?