|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prstani iz kirurškega jekla
29.9.2011 20:05:54   
valerija77
Pozdravljene

Gledala sem jih že na spletu in so nama ful všeč. Me pa zanima, če se jih da kje videt in kupit, ne samo preko spleta.
Hvala za pomoč. user posted image

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prstani iz kirurškega jekla
29.9.2011 20:13:01   
enkratna
Jaz poznam trgovino v Ljubljani, je v hali A.

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prstani iz kirurškega jekla
29.9.2011 20:16:09   
valerija77
o, hvala user posted image gremo v soboto v lj, pa se bomo šli malo razgledat user posted image

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prstani iz kirurškega jekla
5.10.2011 13:38:10   
kaja98
In?

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prstani iz kirurškega jekla
22.10.2011 12:19:21   
bugimajstr
joj..u lj je tema..v nm zravn totalčka je rgovinca dunau al kako že..tam sva midva kupla jeklene prstane..vrhunsko...ne spremenijo se in nemogoče uničit če si fizikalc..:)

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prstani iz kirurškega jekla
22.10.2011 15:52:55   
čupa
tudi v MB je v Evroparku. Smajih šla gledat, pa pride resss lepi prstan, debelejši, z "zlato" črticop o sredini prstana 40 evrov. mislim da si boma jih kupla za porokouser posted image user posted image

(odgovor članu bugimajstr)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prstani iz kirurškega jekla
27.10.2011 21:05:45   
valerija77
sva jih kupila v Lj user posted image user posted image sva pa teče izbrala..   user posted image
upam da sm prav prlepla slikco user posted image
zdej sam še neki za oblečt najdem. Mi zna katera svetovat? rada bi čist klasiko za občinsko pa ne vem kaj bi mela..user posted image

(odgovor članu čupa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prstani iz kirurškega jekla
28.10.2011 15:45:30   
dreamz
Valerija77, nevem kaj misliš kot klasično, ma meni je všeč to iz Zare za tako easy občinsko poroko:
http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/si/en/zara-W2011/122017/388398/FLORAL%2BDRESS in iz Mango
http://shop.mango.com/SI/p/mango/clothing/dresses/detail-draped-dress/?id=53439162_ND

Če ne, pa kak kostim.

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prstani iz kirurškega jekla
28.10.2011 15:51:35   
dreamz
Tudi ta je lepa iz h&m
http://www.hm.com/at/product/94707?article=94707-A

(odgovor članu dreamz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prstani iz kirurškega jekla
12.1.2012 14:32:27   
ilanaaa10
čupa kje v europarku prodajajo prstane iz kirurškega jekla? mi2 bi jih tud kupila za poroko pa bi jih rada vidla v živo kak zgledajo. al se vidi da je kr neka kovina al ne? kr preko interneta so eni fuuul lepi in se res svetijo kot srebro user posted image

_____________________________

moja pikica vedno boš v mojem srčku!!!

(odgovor članu dreamz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prstani iz kirurškega jekla
28.2.2012 19:31:06   
*soncek*
Mene pa zanima, če je v Ljubljani v BTC-ju trgovina Empire edina trgovina, kjer se da kupiti prstane iz kirurškega jekla? Kam greva lahko še pogledat?

(odgovor članu ilanaaa10)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prstani iz kirurškega jekla
29.2.2012 14:10:43   
butt3rfly
no, to pa tud mene zanima. sem se zelo ogrela za te prstane iz jekla oz. titana in bi res rada vidla, kak stvar zgleda v živo (vseeno, kateri kraj, se bomo že tja zapeljaliuser posted image ).

< Sporočilo je popravil butt3rfly -- 29.2.2012 14:22:31 >

(odgovor članu *soncek*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prstani iz kirurškega jekla
29.2.2012 14:24:19   
Aprilcek2012
Midva imava prstane iz tungstena in so nama zelo všeč user posted image Je pa res, da so težji kot iz zlata in se moraš navadit.
Meni je ful žal, da ga zdej ne morem nositi, ker imam otečene roke, sem ga nosila 1 teden in se že fuuuul navadla nanga, komaj čakam, da rodim, da ga bom spet lahko nosila user posted image
Vzela sva pa točno ta model, s carino/davkom naju je prišel 40€/kom.

http://www.tungstenjewellry.com/products/Tungsten-Ring-brushed-%26-polished-shiny-.html

Tako je pa izgledal na moji roki, ko sem ga lahko še nosila user posted image
http://shrani.si/f/c/Gm/3ycOcPXb/p1020109-large.jpg

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prstani iz kirurškega jekla
29.2.2012 15:13:40   
Klarita
Midva pa imava prstane iz titana in so bili tudi zelo ugodni. user posted image Taki recimo:

http://www.ebay.de/itm/Titan-Partnerringe-Eheringe-2-Ringe-Ring-Gravur-TV44-/350194680342?pt=DE_Mode_Accessoires_Schmuck_Schmuck&hash=item51893ac216

http://www.ebay.de/itm/2-TITAN-RINGE-3-STEINE-EHERINGE-TRAURINGE-PARTNERRINGE-/270817730296?pt=DE_Mode_Accessoires_Schmuck_Schmuck&hash=item3f0dfe9ef8


(odgovor članu Aprilcek2012)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prstani iz kirurškega jekla
29.2.2012 15:23:41   
skrvavca
Klarita super lepa user posted image
ali mi lahko poveš:
- sta za 60 eur obaa prstana?
-kakko določiš velikost?

hvala

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prstani iz kirurškega jekla
1.3.2012 13:16:08   
sirček
Mi2 sva nedolgo nazaj po pošti dobila katalog zlatarne iz NM. Notri so prstani iz jekla, titana, kombinacije obojega + kombinacije z zlatom, keramiko; potem so še srebrni. Res so lepi in poceni v primerjavi z zlatimi.

Mene je pri Empire motilo to, da prstanov ne gravirajo; tukaj v NM pa jih.

V živo pa žal teh prstanov še nisem videla. Upam, da bo kaj na poročnem sejmu v Celju, drugače se bova pa enkrat zapeljala v NM.

(odgovor članu skrvavca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prstani iz kirurškega jekla
1.3.2012 16:27:18   
butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: sirček

Mi2 sva nedolgo nazaj po pošti dobila katalog zlatarne iz NM. Notri so prstani iz jekla, titana, kombinacije obojega + kombinacije z zlatom, keramiko; potem so še srebrni. Res so lepi in poceni v primerjavi z zlatimi.

Mene je pri Empire motilo to, da prstanov ne gravirajo; tukaj v NM pa jih.

V živo pa žal teh prstanov še nisem videla. Upam, da bo kaj na poročnem sejmu v Celju, drugače se bova pa enkrat zapeljala v NM.



za katero zlatarno pa gre to?

(odgovor članu sirček)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prstani iz kirurškega jekla
2.3.2012 9:07:13   
sirček

IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly


IZVIRNO SPOROČILO: sirček

Mi2 sva nedolgo nazaj po pošti dobila katalog zlatarne iz NM. Notri so prstani iz jekla, titana, kombinacije obojega + kombinacije z zlatom, keramiko; potem so še srebrni. Res so lepi in poceni v primerjavi z zlatimi.

Mene je pri Empire motilo to, da prstanov ne gravirajo; tukaj v NM pa jih.

V živo pa žal teh prstanov še nisem videla. Upam, da bo kaj na poročnem sejmu v Celju, drugače se bova pa enkrat zapeljala v NM.



za katero zlatarno pa gre to?



Zlatarna Karat. Spletna stran ne dela, dela pa od Aure, ki je očitnoo tudi njihova. Nekaj prstanov je na internetu v rubriki Poročni prstani. Npr. titan: http://www.porocni-prstani.biz/kategorija/prstani-titan

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prstani iz kirurškega jekla
13.2.2014 11:17:59   
RingaMaja
Živjo,

zlatarna Karat ima novo stran, ki sedaj dela in si lahko ogledate vse prstane user posted image

http://www.porocni-prstani.biz/porocni-prstani/jeklo

Lep pozdrav :)


(odgovor članu sirček)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prstani iz kirurškega jekla
9.5.2014 15:45:46   
cepetavka
Zelo so mi zanimivi prstani iz titana, vendar sem opazila da imajo vse zlatarne (ki jh pač imajo) iste modele! A imajo kje večjo izbiro? Mogoče katera ve, če se jih da naročiti po lastnem okusu in želji??

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?