|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi pregled ... kam ste dale otroke?
6.10.2006 10:01:35   
Nixxon
Mojo ženo zanima, kam naj da otroka, ko bo ona imela prvi pregled pri ginekologu? S sabo jih večina žensk ne vzame, saj sva bila n-krat v Leonišču na pregledih med nosečnostjo, pa nisva videla niti ene, ki bi novorojenčka pripeljala s sabo.

Glede na to, da se vse skupaj mimogrede zavleče 4-5 ur (prevoz in to, da prideš do G vzame naju okoli 2 uri + pregled). V tem času se otrok, vsaj najin, vsaj enkrat doji.

Kako ste to rešile ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvi pregled ... kam ste dale otroke?
6.10.2006 10:09:16   
Katrin
Na prvi pregled po porodu smo se odpravile jaz, user posted image  in pa moja mami. Medtem, ko sem šla jaz na pregled, se je ona sprehajala zunaj s Kajo. Večjih težav s tem nismo imele.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvi pregled ... kam ste dale otroke?
6.10.2006 10:09:50   
lelaval
Ati  je pazil.  user posted image  Sem itak prišla takoj na vrsto (preko vrste user posted image ), ker sem dojila.

Če pa imaš dalje za vozit, pa pojdite vsi - lahko ga podojiš v avtu, ta čas, ko si na pregledu, pa gre ati na sprehod. user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvi pregled ... kam ste dale otroke?
6.10.2006 10:13:58   
sato
Pri nas imajo doječe mamice prednost- prideš, opraviš in greš. Traja kvečjemu 20 min vse skupaj. Žena naj pokliče v gin.amb. in vpraša, če bo morala dolgo čakati. V primeru, da nima prednosti, pa pojdite vsi trije. Ti tačas pelješ dojenčka na sprehod, ko bo lačen ga pelješ mamici, da ga nahrani, pa je. Čeprav mislim, da bi jo skoraj mogli vzeti čez vrsto.
Pri nas naročajo na ure, razen doječe mamice- te pridejo, ko lahko, oz. ko nahranijo otroka. Jaz sem malega pustila pri možu doma, ker imam ZD čisto blizu.

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvi pregled ... kam ste dale otroke?
6.10.2006 10:18:44   
puncica
Pri nas sem ga vzela s seboj, je pa res mož počakal z njim v avtu, če bi bil lačen bi prišel v čakalnico da ga podojim, sem pa takoj rekla sestri če me lahko naprej vzame, ker imam otroka ki ga dojim v avtu, pa da ne bi bil lačen, če se zavleče in so lepo ustregle moji želji, pred mano so namreč bile tri pacientke, tako sem bila fertik skoraj prej kot v pol ure. Je pa vmes ko sem bila na pregledu tamal jokal a sem bila tako hitro gotova, da sem ga lahko kmalu podojila in ni revček jokal.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prvi pregled ... kam ste dale otroke?
6.10.2006 10:23:22   
KODA
Moj dragi je vzel dopust.Ker smo dodajali,ni bilo več tako hudega problema.Je bil pa drug,ker ni hotel tamali pri nobenemu drugemu jest,razen pri meni.Sta imela pestro dopoldne.Itak so me vzele preko vrste,čeprav sem dodajala.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prvi pregled ... kam ste dale otroke?
6.10.2006 10:27:26   
GATA
Tudi pri našem G so imele doječe mamice prednost pred vsemi. In pri nas jih je zelo veliko prišlo skupaj (oči,mami in user posted image ). Ponavadi so šli kar vsi skupaj notri - do sestre. Do G pa verjetno samo mami. Če pa te možnosti ni pa pač ti in user posted image  počakajta v čakalnici (zdaj ko je bolj mraz).
Pa nič se obremenjevat, če jih vidva nista vidla. Vajin je in z vama gre lahko kamorkoli.


(odgovor članu sato)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prvi pregled ... kam ste dale otroke?
6.10.2006 10:27:27   
kofetek2010
jaz sem vzela kar oba otroka zraven in mi je tavečji (9let) tamalo pomerkal ta čas user posted image  

drugače pa mislim, da sploh ni panike, če žena vzame otročka s seboj v ordinacijo (v lupinici) - sestri ob sprejemu naj pove, da ima zraven user posted image  in da doji (zagotovo jo bodo vzeli mimo vrste) user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prvi pregled ... kam ste dale otroke?
6.10.2006 10:27:47   
Baby
Pokliče naj tja in vpraša, če imajo doječe mamice prednost. Pri nas je tako. Tko da si v 1 uri sigurno gotov.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prvi pregled ... kam ste dale otroke?
6.10.2006 10:27:53   
Kalina
Mi smo jo vzeli sabo, smo jo nesli pokazati zdravniku, kajti on je je "naredu"user posted image Mozek je pa pocaku z njo v cakalnici, itak ce si po porodu ze vzamejo takoj cez vrsto, glih zarad tamalih.

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prvi pregled ... kam ste dale otroke?
6.10.2006 10:34:26   
nejcko
Pri prvem se mi zdi, ga je čuval očka (ali pa moja mama) se ne spomnim točnouser posted image

Drugič pa sem dojenčico vzela s seboj in jo je med pregledom čuvala kar med. sestra moje ginekologinjeuser posted image

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prvi pregled ... kam ste dale otroke?
6.10.2006 10:35:54   
Nixxon
Wow, kolk odgovorov. Sem malo razmišljal da bi med tem jaz in tamali odšla h njegovi prababici, ki živi samo kake 2km stran. Čeprav mi je tale varjanta preko vrste še bolj všeč.user posted image Dopust sem pa itak mislil vzeti.

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prvi pregled ... kam ste dale otroke?
6.10.2006 10:41:56   
fricka
Ne komplicirat. Jaz sem jo vzela s sabo v Leonišče in jo je kar sestra počuvala. Kaj pa lahko narediš, če nimaš babic?

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prvi pregled ... kam ste dale otroke?
6.10.2006 10:52:02   
Anonimen
Ne spomin se dobro, ali ga je pazila moja mami ali pa mož. Na pregled sem šla sama, dojila pa nisem.

(odgovor članu fricka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prvi pregled ... kam ste dale otroke?
6.10.2006 12:08:39   
srki
Pri nas je tudi ati pazil, sem se zmenila z G, da mi je dala popoldanski termin.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prvi pregled ... kam ste dale otroke?
6.10.2006 12:15:25   
Disney
Jaz sem imela tudi pregled v Leonišču,pa sem povedala da dojim in sem bila v eni uri fertik.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prvi pregled ... kam ste dale otroke?
6.10.2006 12:16:38   
Petraa
Sin je šel z mano.

(odgovor članu Disney)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prvi pregled ... kam ste dale otroke?
6.10.2006 12:27:31   
nataša k
Ker je bil moj Schatzi takrat doma, sta me peljala do g, ona2 sta pa potem šla k babici. Ko sem bila gotova, je prišel po mene in smo se šli skupaj razvajat nazaj k babici user posted image .

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prvi pregled ... kam ste dale otroke?
6.10.2006 12:38:11   
Erdbeere
jaz sem ga tudi kar s seboj vzela no ja sicer je pa potem še oči zraven prišel, tok da je tačas ko sem bila pri G on pazil nanj, sej drugače bi pa med.sestra ga malo popazila....je pa pri nas zelo veliko mamic jih imelo s seboj tko da gre komot z vama na pregled 

(odgovor članu nataša k)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prvi pregled ... kam ste dale otroke?
6.10.2006 13:04:23   
Jančika_
Prvič mož še itak ni bil v službi in je šel zraven. Drugič sem vzela oba otroka s sabo, mož pa je prišel iz službe v ZD in ju popazil ta čas, ko sem bila notri. Res pa je, da pri mojem G nikoli ne čakaš več kot 10-15 minut, tako da vse skupaj traja max. pol ure - če ne bi šlo drugače, bi šla pač sama z otrokoma in bi prosila koga v čakalnici ali pa medicinsko sestro, da malo vrže uč nanju. Če bi morala čakati 5 ur, se mi zmeša po mojeuser posted image .

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prvi pregled ... kam ste dale otroke?
6.10.2006 14:18:02   
kapesanta
jaz ga imam vedno s sabo - ni ginekolog še nikol pojamral, sem dobila občutek, da mu je celo všeč - sestre so pa vedno vse trde kaj bo rekel....

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Prvi pregled ... kam ste dale otroke?
6.10.2006 15:35:49   
lojzika
jaz sem imela pol ure razlike med mojim pregledom in posvetovalnico, pa sem poklicala, k ginekologu, pa je sestra rekla da to pa res ni noben problem in da naj lepo pridem z vozičkom da bo ona popazla, meni je bilo full glupo, pa je rekla sestra da ima na dan tud po kake 3 otroke ki jih zamoti za tisti čas, ko gredo mamice na pregled tk da ni baje to nič takega. Čeprav si sedaj ne predstavljam več da bi bilo kaj takega izvedljivo, ker bi mali verjetno vse kartoteke pomešal

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Prvi pregled ... kam ste dale otroke?
7.10.2006 13:58:26   
eya
Tud mene so vzeli preko vrste, ker dojim, ta čas ga je pa očka popazil. Sem se pa naročila za popoldan.

Sicer pa nekatere mamice vzamejo dojenčka sabo, sem že večkrat videla.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Prvi pregled ... kam ste dale otroke?
7.10.2006 17:46:47   
najina pikica*
tut jst sem nažga user posted image  vzela seboj...user posted image

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Prvi pregled ... kam ste dale otroke?
8.10.2006 12:34:24   
ninocka
Dojece mame imajo prednost.
Midva sva sla s tamalim sama, so mi ga potem med. sestri pocuvali, dokler me je G pregledala. Je blo pa ful hitro vsega konc. 

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?