|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvošolčki
10.6.2005 14:44:25   
dejčka2
Koliko približno stanejo obvezne potrebščine, ki jih naročiš v šoli za prvošolčke. Jaz vem samo, da bomo plačali v treh obrokih.No, pa dvakrat so poudarili, da če tretji obrok nebo plačan do 18 avgusta, otrok ne dobi naročenega.:zmeden2:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prvošolčki
10.6.2005 15:13:55   
Gina
Jaz se ne spomnim točno, ampak se mi zdi, da sem lani dala za našo nekaj čez 20.000.- brez torbe, s tem, da smo cca 4000.- dali še zraven potem v šoli za ostale pripomočke, ki so bili skupni, od barv, čopičev, škaric...., pa s tem, da učiteljice niso pretiravale pri izbiri DZ, knjig in zvezkov.

(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prvošolčki
11.6.2005 22:56:57   
TRINE
Lani je bilo za knjige in delovne zvezke 15.000. Plus ostale potrebščine.

(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prvošolčki
15.6.2005 10:33:05   
tana 1
Smo imeli včeraj sestanek.Obvezni delovni zvezki - 13.000,00, če želiš pa še nekaj neobveznega je pa skupaj 20.000! Seveda pa še ostale potrebščine, barvice, svinniki, torba,....
Lepo nakupujte

(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prvošolčki
15.6.2005 11:04:13   
ma-ja
Mi smo tudi imeli včeraj sestanek. Knjige in delovni zvezki - 13.000,00 ostalo neobvezno pa ni potrebno kupiti (zaenkrat).
Pa torbo bo tudi treba kupiti, čeprav jo bodo rabili ob ponedeljkih, ko prinesejo vse v šolo in petkih za domov.
Tana 1 greste na Vita Kreigherja?

(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Prvošolčki
15.6.2005 15:06:38   
tana 1
Ja, gremo v Vita Kraigherja.
Lep dan vsem

(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Prvošolčki
5.7.2005 12:45:17   
karmy
moja mat je mojmu bratu kupla prek mladinske knjige prek internta...pa še bolj pocen so... 9nebesa

(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Prvošolčki
12.7.2005 8:18:48   
kimba
Tudi mi gremo letos prvič v šolo. Na sestanku smo dobili polo kjer smo izolnili kje bomo nabavili delovne zvezke (učbenikov nimamo nič) in v koliko obrokih (2 ali 3). Cena kompleta je 9.500 SIT. Ko se bo začela šola bomo prispevali še 2.300 SIT za čopiče, tempare itd. Tako, da jaz računam, da nas bo vse skupaj prišlo cca. 30.000 SIT, ko bimo nabavili še torbo in zvezke, peresnico itd. Gremo na OŠ Rodica (Domžale).

(odgovor članu dejčka2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?