|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvošolčki 2012
21.12.2011 20:18:39   
Tutan
Kar na1x bo tukaj novo leto in še malo pa bodo naši otroci (2006) na poti v prvi razred... user posted image
Bi z veseljem malo poklepetala s kakšno mamico, kaj je potrebno gledat pri torbi, kako bo potekala sistematika, kakšna bodo predšolska druženja (če jih pri vas izvajajo)... v glavnem, verjamem, da nisem osamljen primer bodočega prvošolčka tukaj gor.... user posted image
Se doma že kaj pogovarjate o tem, ali se vam zdi še prezgodaj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvošolčki 2012
21.12.2011 20:58:28   
lonja
evo, mi smo še eni taki, ki gremo v šolo sept.2012. sicer smo letnik 2005, ampak prav zares na repu, 31.12.2005 tako da smo z lahkoto odložili šolanje. jst o torbi še ne razmišljam, cepili smo se pa 2x že letos, ker smo pač malo tehtali, ali ja v šolo ali ne v šolo. tako da nas čaka še en odmerek cepiva v letu 2012 user posted image .

se pa že full veseli šole naša pupa. obiskovali jo bomo na vrhniki.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvošolčki 2012
22.12.2011 9:46:15   
ribica.
ne štekam kakšno vezo ima cepljenje?

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvošolčki 2012
22.12.2011 9:59:15   
Tutan
Otrok mora biti pred vstopom v šolo cepljen (razen če so posredi zdravstveni razlogi). Torej je logično, da so se cepili lani, če so kolebali ali v šolo ani ne?

Lonja, tudi mi smo decembrski... sem bila še pred kakšnim mesecem v dilemi, pa sem potem ima en dolg pogovor z vzgojiteljico, sedaj na sistematiki pri petih pa tudi z logopedinjo in psihologinjo, pa so vse zatrdile, da je mali pripravljen za ta korak in naj gremo le pogumno v šolo. Naš se noro veseli, pa ogromno njegovih prijateljčkov gre istočasno in celo na isto šolo.

Glede na to, da ste se cepili lani, a ste dobili kakšno informacijo, kako uskladit s cepljenjem proti klopnemu menigitisu? Nam se bo oboje nekako pokrivalo in me res zanima, kako bodo zadevo rešili....

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvošolčki 2012
23.12.2011 12:49:45   
domci
Naš gre tudi septembra v šolo. Kakšna ceplenja pa imate to ?
Naš je normalno cepljen po programu in to je to. Da pa bi morali biti cepljeni pred vstopom v šolo ???? user posted image    Na sistematiki pri petih letih sva tudi bila pa to niso nič omenjali.
Kar se tiče pa torbe pa še nič ne razmišlamo.


_____________________________

MOJI CUKERČKI SO ROJENI:
4.5.2006 Domen
5.6.2010 Marjetka
19.4.2012 Tinkara

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prvošolčki 2012
23.12.2011 19:39:15   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: domci

Naš gre tudi septembra v šolo. Kakšna ceplenja pa imate to ?
Naš je normalno cepljen po programu in to je to. Da pa bi morali biti cepljeni pred vstopom v šolo ???? user posted image    


Pred vstopom v šolo se začne cepljenje proti hepatitisu B (+ še ena revakcinacija), cepijo na sistematiki za šolo, tako da boste pravočasno o vsem obveščeni.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu domci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prvošolčki 2012
29.12.2011 11:34:58   
ribica.
kolikor vem je to ceplenje med šolskim letom, v 1. razredu. Sicer pa jaz svojih ne cepim. Ker cepenje niti ni zagotovilo. Sploh pa hepatitis b, spolno prenosljiva zadeva???  In kaj zdravnica potem reče, zakaj jim spoh cepijo....skomigne, pač ker imajo tak program. Saj nima niti pravih argumentov. Ke neki, za služit denar! Sicer pa se odločite itak same, to je samo moje mnenje.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prvošolčki 2012
4.1.2012 13:38:48   
3x mami
lusna tema! tudi nasega caka letos sola. je januarski, tako da je v vrtcu najstarejsi. in se ze veseli sole. pocasi ga pripravljamo na to, kako bo tam zgledalo, kaj se bodo ucili itd. o torbi bomo razmisljali poleti, ko bomo tudi nakupovali vse potrebno.

punce, ne se kregat ze na prvi strani...

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prvošolčki 2012
5.1.2012 8:45:04   
Tutan
Vedno več nas je user posted image ...

Počasi bodo sistematski, ja.... posledično kasneje tudi 'uboga prazna denarnica'user posted image
Zanima me, ali imate pri vas kaj druženja v šolah za predprvošolčke (uf, kakšna beseda user posted image )?
Pri nas v okolici, na podružnicah imajo kar nekaj tega.... na naši bodoči šoli pa tega ni, prav škoda, se luštno sliši....



(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prvošolčki 2012
5.1.2012 13:48:35   
3x mami
kdaj priblizno pa so sistematski? verjetno po vpisu marca?

druzenje prvosolckov. prvic slisim za to. dvomim, da je pri nas tudi kaj takega. pustimo se presenetit. je pa to manjsi kraj, tako da se otroci v glavnem poznajo ze od vrtca.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prvošolčki 2012
31.1.2012 10:14:41   
domci
Ta tema je pa čisto zamrla. Ste že dobile vabila za vpise ?  Ravno včeraj sem se pogovarjala z prijateljico iz Ljubljane in so že dobili vabila. Pri nas za enkrat ni bilo še nič.


_____________________________

MOJI CUKERČKI SO ROJENI:
4.5.2006 Domen
5.6.2010 Marjetka
19.4.2012 Tinkara

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prvošolčki 2012
31.1.2012 10:28:07   
nina166
Domci mi smo dobili vabila za vpis ene 14 dni nazaj...imamo pa vpis 9.2....ravno na moj rojstni dan user posted image

(odgovor članu domci)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prvošolčki 2012
31.1.2012 10:28:59   
andea
Tudi naša punčka gre letos v 1. razred. Vabila za vpis še nismo dobili, za sistematski pregled tudi ne.


(odgovor članu domci)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prvošolčki 2012
31.1.2012 10:30:13   
domci
Potem moram pa malo poklicat kako in kaj. Čestitam za prihajajoči rojstni dan, no jaz ga imam pa 12.2


_____________________________

MOJI CUKERČKI SO ROJENI:
4.5.2006 Domen
5.6.2010 Marjetka
19.4.2012 Tinkara

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prvošolčki 2012
1.2.2012 8:41:38   
3x mami
sami rojstni dnevi mamic user posted image

mi nismo dobili se nobenega vabila. vpis naj bi bil februarja, so mi pa povedali, naj preverjam njihovo spletno stran ter kak oglas na vratih sole, kjer bo tocen datum. in zdaj cakam in upam, da ne zamudimo user posted image druga sola v sosednjem kraju pa je ze izobesila dan in uro vpisa. bah...

sistematski pa naj bi bil po opravljenem vpisu, ko zdravniki dobijo spisek otrok, ki bodo obiskovali posamezno solo.

nas je pa ravno imel rojstni dan in komaj caka na svojo veliko festo. in sola se koncno res priblizuje - na trenutke jo komaj caka, na trenutke pa pravi, da mu je v vrtcu cisto lepo.

(odgovor članu domci)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prvošolčki 2012
1.2.2012 8:44:55   
Tutan
Uf, grem jaz tudi malo počekirat spletno stran naše šole...ker pri nas tudi še ni vabil...user posted image

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prvošolčki 2012
1.2.2012 9:25:43   
bori2
Maš Matic ima vpis 15.02.2012.

In bo prvošolček v čisto novi, novi osnovni šoli !!!

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prvošolčki 2012
1.2.2012 9:32:57   
Tutan
O kako luštno user posted image , ko še vse diši po novem. Super user posted image !
Sem pa jaz tudi vesela, ker naša šola je sicer že stara, so pa v zadnjih letih naredili nekaj odličnih sprememb, renovacijo, pa šolo so razdelili na dva vhoda in v glavnem prav super luštno izgleda. Predvsem mi je pa pomembno, da ima prva triada ločen vhod in ograjeno igrišče pred učilnicami. In ko hodiva s tamalim iz vrtca doma si vedno še ogledava šolsko igrišče (ki je super, z nekaj prav frajerskimi igrali user posted image )....

Midva z mojim pa razmišljava, da bi te dni šli malo po trgovinah in se razgledali za torbami - trenutno je vse znižano in so tiste torbe, ki imajo drugače ceno okoli 100€ po 50€ - kar se pa že dejansko pozna.... za punčke so pa sploh lepe.... mora mini še malo povedat, kakšen motiv si želi in potem jo bomo verjetno že kar kupili..

(odgovor članu bori2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prvošolčki 2012
1.2.2012 13:40:24   
andea
Sem bila lani preden se je začela šola v eni trgovini in so imeli eno lepo  in dobro torbo znižano, me je zelo mikal da bi jo kupila, sam jo nisem. Bomo šle skupaj v lov za torbami. Naša šola tolk poudarja, da v 1. razredu ne potrebujejo torbe oz. 1. šolski dan dobijo manjše nahrbtnike. Vsaj tako je bilo do sedaj. Našo punco bo pa zelo težko prepričat da ne rabi taprave torbe. Raje bi vidla da si zbere takšno, ki ne bo imela motiva iz risanke. Po drugi strani pa razmišljam, da ne grem jaz v šolo.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prvošolčki 2012
1.2.2012 14:11:25   
RIJA*
Lonja ku-ku user posted image

še ena mamica prvošolčka.
vpis imamo v sredini februarja, oglede šole pa 6.februarja.

za sistematskega nismo dobili še ničesar, sem pa prepričana, da nas ne spustijo user posted image

torbico, no, bolj skejterski rukzak sva kupila 3 dni nazaj, ful znižan, catepilar za 28 eur. ni prav nič šolski, ampak moj mulči si ga je izbral, ker imajo take tudi njegovi starejši prijateljčki. itak ga bo prvi 2 leti puščal v šoli in po moje ni pomembno, da je taki in onaki za hrbet...

se pa moj mulči že prav veseli šole...komaj čaka...vpisali smo ga na krasno šolo, ki sem jo obiskovala tudi sama. imajo 2 razreda po 12 učencev in prvi razredi so povsm ločeni v eni samostojni zgradbi, tako, da je še vse zelo podobno vrtcu.user posted image

(odgovor članu andea)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prvošolčki 2012
1.2.2012 14:36:34   
Najaa
Še ena mamica bodoče prvošolke se javlja. user posted image
Naša je nov 2006, vpis ima 14. in 15.2., jutri pa v šoli delavnico in sestanek za starše. Tak da jutri gremo malo na obisk. Se pa mala ful veseli že kar nekaj časa, ampak da bi torbo že kupovala, sploh še nisem pomisla. So pa res cene zdej verjetno še kar v mejah normale...
Fajn za tole temo, da mal počvekamo. user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Prvošolčki 2012
1.2.2012 14:58:27   
sazi
Še ena mama bodočega prvošolčka.
Sestanek, vpis in druženje za prvošolčke imamo 14.2. - vse naenkrat. Je pa naša šola kar velika - so pa na gužvo otroci navajeni že iz velikega vrtca.
Torbe in ostalega še ne kupujemo. Bom počakala na priporočila šole - ima vsaka drug sistem glede prenašanja stvari, pa se bom potem odločala. Izbral bo pa sinko.

Vam javim čez 2 tedna, kako je bilo...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Prvošolčki 2012
1.2.2012 17:29:53   
Tutan
Kolikor sem uspela govorit z mamicami, ki imajo letos prvošolčke v naši šoli, je bilo pri izbiri šolske torbe edinole pomembno to, da gre notri velika a4 mapica. Čez teden bodo nosili domov le te mapice, ob petkih pa tudi torbe. Nekako smo skrčili zadevščino na to, da torbe na koleščke ne potrebuje, namreč prvi dve leti (verjetno kar tri, glede na to, da smo decembrski) ga bova v šolo in iz nje vozila midva z možem (kar seveda potegne s seboj tudi jutranjo in popoldansko varstvo, vendar žal drugače ne gre) - vsekakor pa torbe nosil sem ter tja ne bo sam.
Za šolsko torbo smo rekli, da naj jo izbere sam - smo imeli najprej fiksno idejo, da bomo vzeli kakšno Nike ali Adidas, pa se bodo gor obeski dali z motivi, ki mu bodo všeč, sedaj pa naš že en lep čas navija za Lego torbo. In bomo po vsej verjetnosti vzeli to, cene pa so sedaj res znosne.
A imate v načrtu tudi pisalne mize in stole? Če pomislim nazaj, kako noro hitro mine teh 5 let in te otroške sobice iz Ikee hitro prerastejo user posted image in je treba plastične mize in stole menjat. Se z možem pogovarjava o otroškah sobah Planet - da bi dokupila omaro in pisalno iz te serije, ko bo večji se pa samo doda mladinska postelja.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Prvošolčki 2012
1.2.2012 17:45:06   
Bojana 29
Tudi moja deklica bo septembra postala prvošolček. Na naši šoli so za bodoče prvošolce (in tudi za svoje starše) otroci iz 2. razreda pripravili gledališko igro Muca Copatarica, potem pa smo imeli skupaj (vsi bodoči prvošolčki in starši) delavnico na temo Muca Copatarica. Izdelovali smo copatek in muco. V okviru te delavnice smo starši dobili potrebne informacije glede vpisa ki ga imamo 14.,15. in 16 februarja.
Drugače pa se moja deklica šole že zelo veseli. Glede torbe in ostalih potrebščin še sploh ne razmišljamo. Pisalno mizo in stol bomo kupili "normalne" velikosti - otroci preveč hitro rastejo in se mi zdi nesmiselno kupovati otroško pohištvo.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Prvošolčki 2012
1.2.2012 18:29:03   
domci
Midva sva se tudi odločila za otroško sobo. Izbrano sva imela v Lesnini pa naju že vlečejo za nos skoraj dva meseca. Dobavni rok pa naj bi bil 14 dni. No sobico rabimo tudi zato,ker prihaja nov član in bo stara otroška sob kar malo premajhna. Sva se odločila pa kar za tako mladinsko sobo ima pa pisalno mizo, omaro, komodo in posteljo. Upam, da bomo dočakali pohištvo. Tako,da vse ki mislite opremljat otroške sobe ne čakajte do zadnjega


_____________________________

MOJI CUKERČKI SO ROJENI:
4.5.2006 Domen
5.6.2010 Marjetka
19.4.2012 Tinkara

(odgovor članu Bojana 29)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?