|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Psihiater..
9.2.2006 19:16:39   
Anonimen
A mi lahko katera svetuje kaksnega dobrega psihiatra za zdravljenje poporodne depresije? Stajerski konec. Hvala!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Psihiater..
9.2.2006 20:21:23   
petja
Za štajerski konec ti ne morem pomagati, sem pa jaz v LJ šla k dežurnemu psihiatru (v LJ ga imamo), potem pa me je ona napotila naprej k psihiatrinji, ki se veliko ukvarja s poporodno depresijo.

Mogoče se obrni na svoj ZD, vprašaj za psihiatra tam, potem naj ti pa on pove, ali ima veliko izkušenj na tem področju ali pa naj te napoti drugam.

Meni so pogovori ful pomagali, mi pa je svetovala, da neham dojiti in začnem jemati antidepresive. Mene je to tolk zadelo, da sem malo prišla k sebi in sem zdaj čisto OK. Je pa res, da mi je šlo razpoloženje samo od sebe po 6. tednu vedno na bolje. Samo toliko da veš, kaj te verjetno čaka ... Moja user posted image  je danes stara 11 tednov in nama je super skupaj.

Upam, da boš tudi čim prej spet videla svet v lepših barvah, ker vem, kako je če te muči poporodna depresija.

Lp, petja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Psihiater..
9.2.2006 22:01:50   
Anonimen
Tukaj je telefonska stevilka:051 245 013 mamaZOFA telefon za pomoc pri poporodnih stiskah! Ful v redu gospa ti bo v veliko pomoc!!! Je strokovnakinja (zdravnica) in predvsem clovek v pravem pomenu besede!!!!!!!!! Poklici. Dobis vse informacije!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?