|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Puberteta
29.4.2006 7:32:37   
Tinaxxx
Mislim, da je moj devetletnik že prišel v puberteto. Zdi se mi še malo zgodaj. Do sedaj sem mislila, da se začne nekje pri 10 - 13 letih.
Groza me je, če bo pri 10-11 že ves poraščen.

Ima katera že kakšne izkušnje? Ali lahko priporočate kakšno dobro literaturo?

Hvala in lepe praznike želim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Puberteta
29.4.2006 9:55:10   
Anonimen
kako pa misliš....kakšni so znaki?! user posted image

(odgovor članu Tinaxxx)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Puberteta
29.4.2006 10:53:48   
karmy


zgleda da nekateri še niso prišli v puberteto user posted image

Tina... nekateri hitrej pridejo v puberteto kot drugi... literatura ti bo le pomagala kaj približno te čaka.. drugače je pa ful odvisno od posameznika...a te že kaj sprašuje al te skrbi trma? če bo poraščen, te naj ne skrbi... geni delajo po svoje, in tega ne moreš preprečit..

na nekem forumu hočejo 14 letnice kar delat it v tujino (pri tem seveda misli pustit šolo)... jim dogaja 100 na uro user posted image ...mislijo da so vsemogočni, neranljivi, trmasti ke bik, ne poslušajo nikogar, le svoje prijatelje in samo bedarije jim hodijo po glavi... ala ideja da bi šle tako mlade delat v tujino...njihov zadnja skrb je šola... in najbolj nore ideje jim grejo po glavah...   to je ena izmed pubertetniških znakov...

na to te ne more bohve kaj pripravit..samo po forumih poglej kake majo... najslabše je da pustiš najstnika preveč pri miru in mu pustiš da po svoje dela... to bo moj delov k bo na svojem... k bo pr men bo pa živel po mojih pravilih... user posted image da se ne bo zgodilo, da bo prišel z 40 letno učiteljico user posted image user posted image user posted image on pa 15 let star user posted image

če bi jaz pr mojih 14 prišla na tako idejo..ajejej... jaz se spomnim, da takrat mi je bilo najbol važno na katero srednjo bom pršla in zbirala točke user posted image user posted image to sem zmeraj delala zadnji hip, ker tud jaz nisem ravno vzorna učenka... ampak ni mi bilo ravno vseen v katero srednjo bom šla...





_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Puberteta
29.4.2006 11:05:59   
Anonimen
Tudi pri nas se že ful dogaja, pa je star 10 let. Živ obup. Šola mu je zadnja skrb, poslušal ne bi nikogar. Delo mu sploh ne diši in oh in sploh sama katastofa. Če mu kaj rečemo samo odgovarja in nenehno nekaj zahteva. Ni pripravljen pomagati pri delu, vidi le kolo in računalnik, katerega pa smo mu do nadaljnega ka zaklenili. Ko ga vprašamo kako je kaj v šoli se noče pogovarjati, tudi o ocnah nam ni pripravljeni nič povedati. Kadar dobi kakšno 1 sploh ne pove in izvem šele na govorilnih urah. Ne vem sicer kaj nas še čaka, apak je to že katastrofa.

(odgovor članu Tinaxxx)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Puberteta
29.4.2006 11:11:15   
erika
Tudi našega 10. letnika že fino razganja. Poraščenost se je začela že lani, letos pa seveda lepo napreduje. V šoli sicer nimamo problemov, za vse ostalo pa se samo prerekamo. Vse mu je odveč. Puberteta je definitivno že tukaj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Puberteta
4.5.2006 12:15:08   
Tinaxxx
Končno mi je spet uspelo priti na forum.
Mislim, da naš že prihaja v puberteto. Poraščenost se je že začela in mislim, da je tudi mutirati že začel. Devet let pa bo star šele čez tri mesece.
Čudni izbruhi pa so sploh že na sporedu. Od tega, da ga noben ne mara, ne posluša in ne razume (seveda je on vedno vsega kriv), pa do tega da kar neki vzkipi in je  v trenutku užaljen.user posted image user posted image   Kar pege dobim ko se spomnim na njegov izbruh: Po dnevni sobi razlije sok (čeprav smo že 100x rekli, da ga tja ne sme nositi), ga kregam, on pa se usede v kot, prav grdo namršči in jamra, da je tako ali tako za vse on kriv. Najbolj hecno pa je to, da se je vedno držal tega, da se v dnevno ne nosi soka.

Pojavijo pa se tudi dnevi, ko je tako priden, da ga ne morem prehvaliti. Takrat mi zelo veliko pomaga: pospravlja, čuva mlajšo user posted image , se lepo pogovarja,... skratka najbolj priden in najbolj vzgojen otrok.user posted image

Sam kaj ko je takoj drugi dan (ali pa še isti) spet vse drugače. Kot dve osebnosti. Jaz sem že po pol leta obupana. Ali me res še čaka naslednjih 8 let?!?user posted image
Že razmišljam, da bi si rezervirala posteljo v Polju.user posted image

Kako ve vse to prenašate?

lep sončen dan želim


(odgovor članu erika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?