|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Quinny Curbb
13.3.2008 16:47:41   
ZmajTolovaj
http://www.quinny.com/quinny/productdetail.aspx?id=26

To je to. Nagibam se k nakupu, ker je naša user posted image  že prerasla kengurujčka, prebrala sem pa samo eno mnenje tu na RR, zato me zanima, ali ga ima še katera, kako je zadovoljna z njim, plusi, minusi. Saj veste, klasika. user posted image
Hvala!

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Quinny Curbb
14.3.2008 10:29:52   
maja1488
Mi ga imamo in ga nismo niti enkrat uporabli. Ko je shodila je itak hotla bit nonstop na tleh, ko se je naveličala se je nosila. Takrat bi mi prišel prav ampak ga nikoli nisem imala zraven.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Quinny Curbb
7.6.2008 11:04:06   
Apple
Malo pozno ampak OK. jaz ga imam in mi je zelo vsec. notri ima se dodatno prevleko, da jo lahko odstranis za vecjega otroka. moj mali zacne po kaksne 15 min mocno sitnariti (star je 6m) ker je kengurujcek zelo vroc zato ga v vrocih dneh ne nosim v njem - ce pa ga ze, je samo v plenicki in majcki.  drugace pa je zelo prakticen - kamorkoli grem ga vzamem s sabo, in malega tako nosim. prav mi pride v manjsih drogerijah, na posti, banki, na uradih.. povsod tam kjer otroka nikamor ne mores odlozit in nimajo vozicka s sedezem..

ti svetujem da vzames svojega otroka sabo v trgovino in tam poskusita kako se obnese. meni so v BC dovolili da poskusim..user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?