|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Quinny Zapp ali Maclaren Sport/Ouest
3.10.2006 20:42:29   
theOne
Prišli smo do dileme ali kupit Zapp-a ali Maclarena (govorimo o vozičkih marelah). Zanimajo me + in - predvsem uporabnikov.

Zapp mi je oblikovno bolj všeč, je kompatibilen z lupinco in tudi košarico Dreamy, vendar nima možnosti nastavitev hrbtnega dela.

Na drugi strani je oblika Maclarna bolj "klasična", ima pa dodatno mrežo (za stvari,...) in tudi možnost nastavitve hrbtnega dela (po specifikacijah proizvajalca 4
nastavitve).

Cena je približno enaka, zato vseeno sprašujem uporabnice/uporabnike, kako ste zadovoljne z enim ali drugim, če pa je kdo že sprobal oba, pa bi bilo še najbolje slišati mnenje o tem, komu gre boljša ocena. Poleg videza mi je namreč vseeno pomembna tudi uporabnost (beri preprostost in lahkost uporabe)!

Hvala vsem za vaša mnenja!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Quinny Zapp ali Maclaren Sport/Ouest
3.10.2006 21:07:41   
Metuljček Cekinček
Mi imamo Zappa in smo zelooo zadovoljni, odločali pa smo se prav tako med McLarnom in Zappom

Prednosti:
- zloži se zelo enostavno
- zložen je majhen in lahek
- dizajn
- zraven dobiš še prevleko za dež

Pomanjkljivost:
- naslon ni nastavljiv po višini - našega razbojnika to sicer ne ovira, saj brez problemov zadrema tudi v sedečem položaju (ko zaspi, mu vrat podložim z blazino)

Omenila si še mrežo za shranjevanje - mi smo kar eno upili in jo montirali na Zappa, vendar je treba paziti, da ne naložiš preveč stvari noter, ker je voziček res lahek in se lahko prevrne.

(odgovor članu theOne)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Quinny Zapp ali Maclaren Sport/Ouest
3.10.2006 21:11:53   
Bubamaraa
Mi imamo Zappa in je najboljši voziček......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Quinny Zapp ali Maclaren Sport/Ouest
3.10.2006 21:17:21   
kofetek2010
mislim, da je Zapp kompatibiln samo z lupinici in ne tud s košaro user posted image  

mi imamo Buzza in Zapp, ki smo ga kupili naknadno - v bistvu za na letalo user posted image  

sem gledala te marele Maclarnove v Bušiju, a so mi bile glede vožnje pač marela kot marela (saj barve so lepe), Zapp pa je čist mehek za vozit - ostalo ti je že itak napisala Metuljček Cekinček user posted image

(odgovor članu theOne)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Quinny Zapp ali Maclaren Sport/Ouest
3.10.2006 23:06:58   
andrejaz
Zapp je kompaktibilen samo z lupinico, košaro ne smeš zmontirati gor.

Zapp je meni super voziček kot dopolnitev k našemu osnovnemu vozičku-terencu.

Moj user posted image  je zaspal samo mogoče kake 5x v Zappu in ga ni nič motil hrbtni naslon.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu theOne)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Quinny Zapp ali Maclaren Sport/Ouest
4.10.2006 0:13:32   
Annny
Meni osebno se zdijo Mclarni eni najbolj funkcionalnih vozičkov (ima ga prijateljica), čeprav smo imeli Quinnyja (no, ga še imamo v garaži user posted image  )...in se naš skrije, ti povem. Imamo pa še multifunkcionalno marelo Teutonia Solano, ki pa je ne morem prehvaliti. No, itak se pri nas vozički praktično ne uporabljajo več (naša 23 mesečnica lepo sama prešiba kake 3 km).

Lp

(odgovor članu theOne)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Quinny Zapp ali Maclaren Sport/Ouest
4.10.2006 0:31:33   
spacey
Kakšen pa je ta McLaren voziček? A lahko prosim, ena prilepi slikico. Tnx! user posted image

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Quinny Zapp ali Maclaren Sport/Ouest
4.10.2006 6:56:58   
Dashenka
Med tema dvema je za moje pojme  zmagovalec Maclaren.user posted image

Naše pozitivne zkušnje (maclaren techno XT):
+ izredno lahek in odlično vodljiv, (Peg perego marela je v primerjavi z njim kot "karjola")
+ enostavno zlaganje in postavljanje
+ zložen zavzame res malo prostora
+ trpežen (kljub res "heavy" uporabi še nič ne škriplje....)
+ odločno sedišče in naslov: trdno, ne izgubi oblike
+ 4 lege naslonjala (ker je najnižja pozicija skoraj vodoravna, smo ga začeli up. pri 4m starosti, v Angliji je zato bil deklariran kot voziček od rojstva dalje)
+ velika zložljiva streha ter dodatek (prozorna cerada) za dež
+ po višini nastavljivi ročaji, zato primeren tudi večje mamice in očke


In še kaj bi se dalo izboljšati:
- mreža pod sediščem vodzička ni prav velika in tudi ne prav lahko dostopna (posebno kadar je naslon položen v ležeč položaj)
- mehanizem za spuščanje naslona (dvigovanje deluje OK) je "štorast", saj potrebujš za spust obe roki
- včasih moraš biti kar grob, da sprostiš zavore

Ker imamo voziček že leto in pol, mislim da so pri najnovejših serijah zavore že izboljšali, mreža pa je zaradi same konstrukcije vozička še vedno taka kot je.

Pa še nekaj linkov:

http://shop.babyworld.co.uk/DisplayDetail.aspx?prodid=516

http://www.babyuniverse.com/pro/baby/87144/TechnoXTStroller-2006CrimsonRed.html


< Sporočilo je popravil Dashenka -- 4.10.2006 7:03:56 >

(odgovor članu theOne)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Quinny Zapp ali Maclaren Sport/Ouest
4.10.2006 7:03:25   
skuštrana
Mi imamo Zapp-a. Sem zadovoljna, če bi še enkrat kupovala bi ga spet kupila.
Kaj pa vem, jaz pridem z njim vsepovsod. Tudi po snegu (seveda ne po tistem visokem), pa če je malo makedama mi tudi ni ovira user posted image .


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Quinny Zapp ali Maclaren Sport/Ouest
4.10.2006 20:20:37   
Metuljček Cekinček
Spacey, evo slikca:

user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Quinny Zapp ali Maclaren Sport/Ouest
4.10.2006 20:32:38   
kofetek2010
meni je bil tale všeč user posted image

user posted image


http://www.busi.si/shop/index.php?page=3&artikel=&podskupina=0&skupina=4

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Quinny Zapp ali Maclaren Sport/Ouest
4.10.2006 22:22:54   
spacey
@Metuljček cekinček: Grd je! user posted image

Mi smo danes kupli Zapp-a, točno takega: user posted image
user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Quinny Zapp ali Maclaren Sport/Ouest
4.10.2006 23:47:39   
kofetek2010
 
mi imamo pa oražnega zappa user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Quinny Zapp ali Maclaren Sport/Ouest
5.10.2006 14:34:19   
theOne
Sam zapp ni ravno marela varianta (do tega zaključka smo prišli, ko smo videli kako dejansko funkcionira), ker se je treba lepo spognit, da dobiš spodnji del ven, nato pa še prtisnit gumba na obeh straneh, da potegneš ročaje gor, skratka je glede "enostavnosti" bolj kompliciran kot buzz. 

(odgovor članu theOne)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Quinny Zapp ali Maclaren Sport/Ouest
5.10.2006 20:31:19   
Metuljček Cekinček
Spacey, dober nakup! Mi imamo olivno zelenega.

theOne, jaz sem bila na začetku tudi malo štorasta pri zapiranju in odpiranju Zappa, potem sem pa pogruntala en svoj sistem in včeraj mi je mož štopal in sem ga odprla v 8 sekundah. Bravo mami!user posted image

(odgovor članu theOne)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Quinny Zapp ali Maclaren Sport/Ouest
5.10.2006 20:44:53   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: theOne

Sam zapp ni ravno marela varianta (do tega zaključka smo prišli, ko smo videli kako dejansko funkcionira), ker se je treba lepo spognit, da dobiš spodnji del ven, nato pa še prtisnit gumba na obeh straneh, da potegneš ročaje gor, skratka je glede "enostavnosti" bolj kompliciran kot buzz. 


če za Buzza nimaš dovolj prostora v avtu in moraš snet kolesa je ziljonkrat več dela z njim kot z Zappom user posted image   in tud, če imaš kolesa gor se moraš skolonit, odpet pašček, stisnit gumb, da se odpre spodnji del, vzet zgornji del in ga naštimat na spodnji del user posted image  
imam oba v avtu in buzza vzamem ven samo, če vem, da se bom zadržala tolk časa, da bi mi tamala zaspala user posted image
in marela varianta pomeni, da je majhen kot marela - ali se pač motim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu theOne)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Quinny Zapp ali Maclaren Sport/Ouest
6.10.2006 21:31:55   
Pobalami
Marela varianta pomeni, da se zloži kot marela.

Načeloma so vse marele majhne in jih daš tudi v fičota. Zapp se res zloži zelo na majhno, ampak ponavadi vozička marele ne nosiš na rami ampak v avtu (če ga že zlagaš), tako da ta majhnost nima neke hude prednosti razen če ga nosiš oz. pelješ na kolesu kot ga zdaj reklamirajo.

Moja prijateljica ima zappa in ko sva razlagali ven vozičke sem jaz svojega (ala mclaren) z eno roko vzela iz avta in zložila v dveh sekundah. Ona je za svojega potrebovala obe roki in več časa. Problem je če si sam in nimaš otroka kam odložit pri sestavljanju (takih situacij je najbrž res malo, ampak vseeno). Mclaren lahko sestaviš z eno roko, v drugi pa imaš otroka. Teža je nekaj podobnega.

Dizejnersko sta mi oba lepa, zapp je pač bolj poseben. Oba nimata posebnih + in -, da bi se prav zato odločil za enega ali drugega, razen naklona in načina zlaganja. Edini zappov plus (v primerjavi z mclarnom) je dizajn.

Aja, mclarna si lahko sposodiš za dva dni v trgovini buši.

ah ti vozički.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Quinny Zapp ali Maclaren Sport/Ouest
7.10.2006 12:50:58   
jakaracman
Mi mamo Mclarna in sem ful zadovoljna, odločila sem se predvsem zaradi  naslonjala, ki sega da spreminjat.Večkrat lepo zaspi v njem.Zapp ko sem ga vozila mi ni bil všeč.Cenovno je mclaren bolj ugoden, pa še manj jih je zunaj so pa itak zakon.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Quinny Zapp ali Maclaren Sport/Ouest
9.10.2006 12:55:20   
viv_
Meni je pa ful dobra marela Chicco London.
user posted image
Zraven je isto še pregrinjalo za dež, pa sedež ima 5 naklonov.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Quinny Zapp ali Maclaren Sport/Ouest
20.11.2006 0:15:42   
ursa_p
Mi se tudi nekako za Zappa odlocamo, pa me tudi moti, da se ne da naklona nastimat.

Me pa tale Maclaren zanima ... kako velik je, ko se zlozi (mere me zanimajo) ... cisto nikjer nisem nasla tega podatka! Pa se to, kako velik je premer kolesck! Hvala!

Pa se Teutonia Solano:
Kje se jih kupi ... kaksna je cena ... pa isto kot me zanima za Maclarna. Hvala!

Ursa

< Sporočilo je popravil ursa_p -- 20.11.2006 0:19:19 >

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Quinny Zapp ali Maclaren Sport/Ouest
20.11.2006 19:55:43   
filipinka
Meni je Zapp ful dober vozičekuser posted image  in mi je ful žal, da ga nisem kupila. Pri naslednjem otroku ga bom ziher.
Zdaj se naš mali sploh kaj dosti noče več vozit in ga skoraj ne rabimo. Bi pa blo fajn, če bi nam ga kdo podaril za Miklavža ali Božička!user posted image

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Quinny Zapp ali Maclaren Sport/Ouest
21.11.2006 19:59:35   
tinatona
Moj naslednji voziček bo pa sigurno tole: user posted image



(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Quinny Zapp ali Maclaren Sport/Ouest
21.11.2006 22:36:28   
pravljica
meni je tudi zapp všeč...škoda, da nima nagiba hrbtnega dela...ampak, če bi kje dobila rabljenega, bi ga z veseljem kupila user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Quinny Zapp ali Maclaren Sport/Ouest
7.12.2006 10:49:52   
Samoyedka
Tinatona, kaj je pa tale za en voziček? ful je lep. Meni so všeč zappi, ker imamo mali avto, glede naklona pa- saj včasih nobena marela ni dala naklona spreminjat, pa je lih tak šlo user posted image

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Quinny Zapp ali Maclaren Sport/Ouest
29.1.2007 21:33:15   
katj



tinatona



Čau Tinatona,

zanimiv voziček, kaj pa je to ena firma in kje se ga dobi?
Katja




Objave: 1301
Član od: 22.3.2005
Status: odsoten Moj naslednji voziček bo pa sigurno tole:


_____________________________

ROK 2.3.2008
MARK 22.11.2006

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?