|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Römer avtosedeži - oblazinjenja
1.12.2011 9:51:47   
Nixxon
Za našo malčico moram kupiti nov avtosedež, tokrat skupina II-III, torej od 15-32kg. Odločil sem se zopet za Römer, tako kot pri sinu, za model Kid Plus. Iščem ga izključno v Highline oblazinjenju (classicline in trendline mi pač nista všeč).

Zanima me: so bellybutton oblazinjenja na otip in po kvaliteti enaka Highline-u (torej neke vrste mikrofibra)? Je Organic Nature tudi Highline?

Hvala za odgovore.



PS: Ima kdo PDF datoteko Römerjevega kataloga iz leta 2010, imam od leta 2006 vse, samo 2010 mi manjka, pa ne vem kateri so bili tisto leto Highline. PDF ali pa scan ali kaj podobnega.

PPS: Ima kdo Kid Plus Highline za prodat?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Römer avtosedeži - oblazinjenja
1.12.2011 10:27:34   
zaspancek1
Leta 2010 sta bili Highline dva sedeža Florian in Natasha, kaj več pa žal ne vem.


(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?