|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RADOVEDNICE
7.10.2005 10:54:34   
hati
user posted image  user posted image user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   Ste nestrpne? Tudi jaz sem in upam, da Biba77 sporoči in potrdi veselo novičko. Če pa ima slučajno katera že sveže informacije naj jih prosim posreduje. Me firbec tako razganja, da ne morem niti delat. No ampak me vsaj lepe misli okupirajo, ker danes bom spet razorarana. Rdečka prihaja in to bo že uradno 13 razočaranje. Ampak tudi jaz bom dočakala. Biba77 ti pa čimprej javi kaj se dogaja.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: RADOVEDNICE
7.10.2005 11:06:38   
MATEJA
Pozdravljena hati!
Upam, da boš prijetno presenečena in da ne bo te presnete user posted image  , ker jo imam že polno glavo.Jaz moram počakat še do druge sobote, da vidimo, če je kaj ratalo al ne.Znakov absolutno nobenih, tko da mislim, oz. sem prepričana, da ne bo nič od user posted image  .Upala bom pa še naprej, zate in zame ter za vse obiskovalke tega foruma.

***ČE JE Biba77 RES SREČKA user posted image  PA ČESTITAM OD SRCA!!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MOJ OTROK ME JE IZPOPOLNIL...

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: RADOVEDNICE
7.10.2005 11:14:33   
tejča
Tudi jaz čakam do 16. potem bomo pa vidl. Tudi jaz nimam nobenih znakov user posted image , zato je upanja bolj malo. Ampak pustimo se presenetiti.

_____________________________

Naj bo vsak dan zase lep. Posrbite za to!

(odgovor članu MATEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
7.10.2005 11:31:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tejča)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: RADOVEDNICE
7.10.2005 11:40:32   
hati
No Biba77 dej se javi. Prav pretirano sem živčna. user posted image  user posted image  sem kr celo čokolado pojedla. In čakam, in čakam..... in ura je že skori 12..... A res nobena nič ne ve?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: RADOVEDNICE
7.10.2005 11:44:53   
Azaleja
Sedaj sem pa tudi jaz že postala "firbčna"....user posted image

Biba77, tele pestke so samo zate....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hati)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: RADOVEDNICE
7.10.2005 11:45:37   
Anonimen
Potrpljenje je božja mast, punce.

(odgovor članu hati)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: RADOVEDNICE
7.10.2005 20:32:10   
ZARA
Ti boš moralizirala,ja...đizus krajst...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?