|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RR-ovke bomo tekle l. 2013
7.8.2012 22:21:02   
LuLu
No, jaz sem jo kar odprla, pa ni vrag, da se nas ne najde vsaj nekaj.
Jaz sem 2 meseca nazaj začela tečti in hitro hodit. Totalna začetnica z dolgo zgodovino mržnje do tekanja. Nekaj se je spremenilo v moji glavi in tu sem... iščem kandidate, nove forumske kolegice za kak organiziran tek, najmanj 5 km dolg.
Kar pogumno, imamo celo polno eno leto za priprave.
Tema naj bo namenjena teku, kako se pripravljate, kaki nasveti, vprašanja, kakšne teniske, proge,... kakšne barve tekaških oblačil vam najbolj pašejo user posted image
Karkoli pač.
To tudi jaz rabim, ker se mi vedno bolj po glavi mota, da bi se naslednje leto nekam prijavila. Rabim nek konkreten cilj.
Ni treba povdarjati, da bomo sodelovale v olimpijskem vzdušju... "Važno je sodelovati, ne zmagati." Če pa katera še zmaga... ah, bilo bi čudovito.
Sem pa vabila dala na hujšarske teme, ker se mi zdi, da me tam rabimo največ motivacije in gibanja. Tudi kakšna izkušena tekačica lahko kak nasvet da.
Ok, zaenkrat to, pa bom z veseljem jutri pogledala, koliko se vas je pofočkalo user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
8.8.2012 0:10:26   
mateyka
eh, jest bi, sam sem tok daleč in še gleženj sem si sfentala, ko sem glih začela neki power walk in tek furat user posted image
bom pa občasno brala tole temo - go girl user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
8.8.2012 7:39:55   
Tippi
Lulu čestitke za tole! user posted image Jaz ne bom sodelovala, zaradi prijetnejših opravkov user posted image , bom pa z veseljem, če bo katera potrebovala kakšen nasvet, pomoč, ali pa samo vzpodbudno besedo, na "razpolago". Mam nekaj dolgoletnih izkušenj s tekom in mogoče pa komu moje izkušnje pridejo prav!

Mogoče pa pridem z vozičkom navijat drugo leto user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
8.8.2012 8:00:16   
pomar*ANČA*
tudi jaz sem zacela teci pred dvema mesecema, oz takrat enkrat ko je bil dm tek za zenske. cisti zacetnik, imela sem zeloo slabo mnenje o teku, ampak sem potrebovala nekaj da sem lahko dala jezo in tezave vn, da sem se odklopila, zdaj mi je pa postalo vse skupaj celo vsec. in takrat sem si zadala da bom sla naslednje leto na dm tek, moram priznat da mi je blazno vsec una roza majcka:-)

te dni ravno ugotavlajm da mi pase tect z galsbo in si sestavljam svoji tekasko play listo:-)


(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
8.8.2012 8:44:09   
Julija08
Tudi jaz sem začela teči pred cca. 3 meseci, zdajle že kak mesec ne tečem, ker je bil vmes dopust in pri 40 stopinjah na morju tud pod razno ne mislim tečt...tko da sem imala malo pavze, zdaj bom pa počasi spet začela.

Tudi jaz sem popolna začetnica, tek sem vedno sovražila...ampak mi je edina rekreacija ki mi ful odgovarja, ker grem lahko kadarkoli tečt, pa še psičko vzamem sabo in s tem ubijem 2 muhe na en mah user posted image user posted image ....

sem si pa spomladi kupila ene dobre superge, prebrala par knjig in začela čisto počasi z unim 13 tedenskim programom, ki ga bom morala pa sedaj verjetno kar od začetka začeti ;)))

Imela sem namen, da bi šla letos na LJ maraton 10km ampak mislim, da bom to spustila, ker tudi 5km sedaj ne pretečem...pa še kar nekaj kil imam preveč, zato nočem pretiravati, ker so me en obdobje ful kolena bolela in to je ziher tudi zaradi kil....

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
8.8.2012 9:19:24   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


Hvala za podporo user posted image  
Si pa res malo predaleč. Mogoče pa boš takrat na kakem obisku v Slo, pa greš z nami se dokazovati user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
8.8.2012 9:23:03   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


Hvala in tudi hvala za podporo in pripravljenost pomagati z kakimi nasveti. Sama sem imela ogromno vprašanj kako je pravilen pristop k teku, ker sem imela na samem začetku bolečine v gležnju, potem pa še v kolenih (notr. miniskus) in HB poznam nekaj tekačev - maratoncev in so mi nasvete dajali. To je zelo pomembno za nas začetnike, ker pri teku, ki je težek šport, hitro lahko pride do kake poškodbe, operacije, ki te spravi na počitek za kak mesec, dva.
Ni se za hecat.
Tak da, hvala, pa tu pa tam le poglej, če bo kdo kaj rabil user posted image
Navijače bomo pa tudi rabile user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
8.8.2012 9:25:42   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: pomar*ANČA*

te dni ravno ugotavlajm da mi pase tect z galsbo in si sestavljam svoji tekasko play listo:-)

No, prvo članico že imamo user posted image
Me veseli. Tudi jaz sem mesec dni porabla za svojo playlisto user posted image
Zdaj jo imam in mi je tudi všeč na glasbo tečti.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
8.8.2012 9:27:13   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Julija08


Še ena kandidatka user posted image
Imava podobno zgodbo, tudi pri meni so kile problem... oz. zdaj več niso user posted image  Jih je še preveč, ampak to ni ovira za tek.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
8.8.2012 9:27:34   
Najaa
user posted image user posted image user posted image  Še ena navijačica se javljam. Zarad zdr. razlogov ne morem tečt, bom pa začela takoj, ko dobim zeleno luč. Do takrat pa go RRovke, go RRovke, go RRovke! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
8.8.2012 9:32:57   
LuLu
Si bom še vzela to pravico, da naredim seznam, katerega bomo vse napisane resno vzele in nobene ne bom rabla brisati iz njega user posted image

1. LuLu
2. pomar*ANČA*
3. Julija08
4. Najaa
 
Prijave so v teku (teku? user posted image ) prijavnica je zastonj, potrebna je le edina in pravilna odločitev ZDAJ, da se vpišete na seznam in resno in odgovorno vzamete to obveznost.
Ajde, vse, ki mrzite tekanje, zdaj je pravi čas za spremembe user posted image
Skupaj nam bo lažje!

< Sporočilo je popravil LuLu -- 8.8.2012 9:34:25 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
8.8.2012 9:34:47   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

user posted image user posted image user posted image  Še ena navijačica se javljam. Zarad zdr. razlogov ne morem tečt, bom pa začela takoj, ko dobim zeleno luč. Do takrat pa go RRovke, go RRovke, go RRovke! user posted image user posted image user posted image

Hvala za navijanje user posted image
Tebe bom jaz kar na seznam dala... mi je lepše, če si gor. Naj ti uspe!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
8.8.2012 10:52:09   
LuLu
Evo.. čeprav sem na drugi temi malo pojamrala, da mi ni danes ven za iti, pa še časa imam malo (beden izgovor seveda user posted image ) sem šla ven. Sicer nisem dolgo tekla, bolj hodla in takrat, ko hodim ritnice skupaj stiskam, da že kar boli po nekaj časa...
In zdaj sem končala. Če ne tekam dosti, potem doma dam bolj povdarek in več delam aerobne vaje. Slušalke so še vedno gor, muzika še vedno nabija... in potem, na koncu... strečing.
Obvezno se razmigam pred tekom in po teku.
In, malo je manjkalo, da bi to eno uro preživela na RR in ob zajtrku user posted image ... evo, vsak dan posebej sem ponosna na sebe, ko grem ven. Vsak dan vzamem, kot en, edini, prvi... to, da sem bila včeraj ali pa 4x prejšnji teden nima nobene veze, nobenega vpliva na danes.
Ko tak razmišljam, bolj resno vzamem... mi je en starejši gospod, dober maratonec rekel, da pri teku (takšem, kot ga imam jaz in večina od vas) ni pomembna hitrost ali razdalja pretečenega, ampak samo DISCIPLINA, da se to redno izvaja. 3-4x na teden je že redno in v redu.

Še čakam, da se seznam napolni. Vem, da vas je kar nekaj, ki bi rade sodelovale, pa zdaj še ne verjamete, da ste tega sposobne. VSAKA od nas se lahko v enem letu super dobro pripravi za kak tek.
Tolko dobro, da takoj po teku še lahko gremo na dooolgiiii čvek, kavo, radler in še kak šoping bi zmogle user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
8.8.2012 12:10:52   
Najaa
Pri tebi mi je najbolj všeč tvoja pozitiva! user posted image  In prav imaš. Vse se da, če se hoče in najbolj pomembna je disciplina. Po začetnih mukah ti pride v kri in vidiš, včasih si nisi mogla sebe predstavljat, kako tečeš, zdej pa kar ne moreš brez tega. Bravo!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
8.8.2012 12:35:24   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Hvala za podporo user posted image  
Si pa res malo predaleč. Mogoče pa boš takrat na kakem obisku v Slo, pa greš z nami se dokazovati user posted image


ma ne vem, ful mam nostalgijo po majskem pohodu okoli ljubljane - ful mi je user posted image

p.s. pa še letošnje poletje tukaj.. je tok bedno vreme, mrzlo - evo, zdej je 13 stopinj in piha ko pr norcih (en taka glupa sibirska burja al kaj vem kako bi jo opisala). jesen se bo začela čez nekaj tednov, prav tečno res..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 8.8.2012 12:37:31 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
8.8.2012 12:53:46   
RAKICA1
Lulu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image še ena ki vam deva podporo pri teku samo tako naprej, jaz pa ko bom lahko se vam tudi pridružim najprej pa morem pridt v formo upam da kmaluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
8.8.2012 13:03:25   
danyy
Evo še meneuser posted image , začela sem isto kot Lulu - najprej nekaj mesecev hitra hoja, potem sem vmes malo tekla, vsakič sem tek podaljšala za par minutk, sedaj pa večino poti pretečem - edino ko se vračam en strm klanec prehodim.user posted image . Prej teka nikoli nisem marala (seveda ne, ker nisem imela kondicije), mi je bila ljubša hitra hoja, a ker je naneslo tako, da bi morala hodit sama, pa mi je bil dolgčas, sem poskusila tečt in mi je postajalo vedno bolj všeč, sedaj pa že komaj čakam tiste dni, ko imam tek "na sporedu".

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
8.8.2012 13:23:00   
danyy

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: pomar*ANČA*

te dni ravno ugotavlajm da mi pase tect z galsbo in si sestavljam svoji tekasko play listo:-)

No, prvo članico že imamo user posted image
Me veseli. Tudi jaz sem mesec dni porabla za svojo playlisto user posted image
Zdaj jo imam in mi je tudi všeč na glasbo tečti.



Meni pa ne paše glasba, imam raje tišino, pa tudi v družbi ne- je enkrat šel mož z mano, enkrat pa kolegica, pa sem ugotovila, da mi najbolj paše če grem sama in uživam v teku in v tišini.user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
8.8.2012 14:17:29   
tix
user posted image user posted image vsem tekačicam
Jaz se še ne prijavljam na tek. Imam pa ful željo, da bi enkrat začela pa nekak še ne najdem motivacije. Vas bom malo spremljala user posted image

(odgovor članu danyy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
8.8.2012 14:24:46   
Tippi
En dobronamerni nasvet, mogoče kateri pride prav. Z glasbo ni nič narobe, vendar šele potem, ko tekač osvoji vse pomembne faze teka. Pri začetkih je namreč zelo pomembna koncentracija. Ne samo to, kako tečemo, ampak tudi pravilno dihanje in poslušanje svojega telesa, utrip srca, itd. itd., zato jaz nikoli nisem poskusila z glasbo (tako so mi svetovali!) in tudi kasneje sem enkrat poskusila, pa sem ugotovila, da mi je bolj všeč zvok narave. Bodisi tišina ali kaj desetega. Poleg vsega pa je tudi bolj varno. Če tečeš v kakšnem stanovanjskem naselju, prej slišiš kolesarja, avtomobil, rolarja, itd.


(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
8.8.2012 14:56:04   
miška17
Za vse tekačiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz tečem že približno 1leto in pol, na teden pretečem okrog 25km, pretekla v enem kosu že 10km in pestvujem idejo da bi se udeležila kakega maratona, ampak za enkrat še ne morem preteči 42km v enem kosu.

Začela pa sem najprej z hitro hojo in telovadbo pri 97,6kg (zdaj jih imam 76,8kg), da sem zbila dovolj kg in okrepila telo, da ne pride do poškod kolena. To obdobje priprave na tek je trajalo približno 1leto.

Morala sem tudi 3 mesece vsak dan od začetka teka 30 minut/na dan z mislimi usmerjati stopalo, da sem se ponovo naučila pravilno hoditi oz. teči z eno nogo (imela sem posledice poškodbe iz otroštva - nepravilno hojo z eno nogo). In uspelo mi je po 3 mesecih stopalo ponovno naučit pravilne hoje oz. teka in s tem je bil omogočen tek brez bolečin do sedaj. Če tega nebi naredila bi že davno končala tek zaradi bolečin v kolenu.

Nevem, če se bom udeležila z vami teka, vendar vas lahko spodbujam.

Še enkrat vsem za tekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil miška17 -- 8.8.2012 15:06:45 >

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
8.8.2012 19:42:52   
LuLu
Super! Vidim, da ima ta ideja dober odziv...
Najaa... hvala, izgleda, da mora človek dosti negative preživeti, da je lahko pozitiven. Fizika tukaj zataji user posted image

mateyka, a se ti sploh zavedaš, da nas rajcaš z 13°C?

RAKICA1, čisto noben izgovor ne sprejmem, ker 1 leto je prekleto dovolj za karkoli. Ne ga sr***!

danyy, predvidevam, da si z nami, če tak veselo pišeš o teku user posted image

tix, rabiš motivacijo? Evo, poglej se... na seznamu si user posted image

Tippi, hvala za nasvet, bom imela v mislih, ampak začetek brez glasbe ne bi bil. Bi kar stala na mestu user posted image  Bom pa tudi brez probala v prihodnosti. Glede na to, da muziko poslušam preko telefona, pa včeraj mi je nekaj nagajal... se to lahko hitro zgodi.

miška17, zakaj se ne bi udeležila? Saj lahko tečeš manj kot 42 km. Moj cilj ni 42, se mi zdi malo nerealno do naslednjega leta. Ali pač? user posted image
Jaz te bom kar na seznam dala, pa če ti je prav ali ne user posted image  Ko boš našla dober razlog, da ne greš z nami, pa javi in se brišeš. Prej pa ne user posted image

JUUPIII!!!! user posted image  Hvala vam!

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
8.8.2012 19:42:58   
LuLu
1. LuLu
2. pomar*ANČA*
3. Julija08
4. Najaa
5. RAKICA1
6. danyy
7. tix
8. miška17

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
8.8.2012 20:13:03   
danyy
Lulu, sem z vami ja user posted image .To leto pa je res polno novih izzivov, če bi mi kdo v začetku leta rekel, da bom z navdušenjem tekla bi ga malo čudno gledala.user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: RR-ovke bomo tekle l. 2013
8.8.2012 20:24:04   
LuLu
danyy,
jaz sem tudi mislila, da bom tekat začela nič prej, kot pa takrat, ko mi bo kak dr. omenil zakajena bolana pljuča ali pa osteoporozo user posted image

(odgovor članu danyy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?