|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rab - Lopar
28.1.2014 22:02:37   
dayya
user posted image Letos bi dopustovali na Rabu, pa rabim majhno pomoč user posted image

Šli bi v apartma, ki ni pretirano odaljen od morja, da je v pritličju z dvoriščem ali travco
Mi zna katera predlagat kak apartma?

Zanima me še, tiste ki ste tu že bile, kam ste hodile ob večerih na sladoleduser posted image , je možno kaj kolesarit, ali se nam splača vzeti s seboj kolesa?
Raba ne poznam zato bi bila vsaka informacija dobrodošla, aja smo pa trije 2 odrasla en otrok.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rab - Lopar
29.1.2014 8:28:10   
alda
Lopar za kake turistične podvige vsaj zame ni bil nič posebnega.
Promenada tj. uličica z nekaj stranskimi s štantki, slaščičarne, lunapark  in to je to.
Plaža je edini raj za otroke zaradi mivke in nizke vode.
S kolesi se da fajn raziskovat okolico, samo je treba imeti kar malo kondicije.
Je pa zato mesto Rab kar lep -je pa res da ni tako blizu, da bi se vsaj nam zdelo vredno se vsak dan zapelat ke.

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu dayya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rab - Lopar
29.1.2014 9:51:01   
asyka
Zdaj kaj je blizu in ne je relativno. Med rabom in loparjem je z avtom max 15 minut. Midva sva lani bila blizu mesta Rab in sva se na plazo vozila z avtom. V samem Loparju ravno ni neko nocno zivljenje. Je bolj kot apartmajsko naselje. Zvecer napihnejo nekaj igral pa par stantov ozivi.


S kolesom se da. Vecina kolesarskih poti je po spodnjem delu otoka, ki je edini pogozden. Tam je polno takig majhnih zalivckov. Lustno

Ce se bote kopali na Loparju pa ibvezno sencnik. Razen ce imas res sreco le te naravno ni. Imajo nekaj sencnikov na plazi ampak vecina je imela tiste sotorcke.

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rab - Lopar
29.1.2014 17:45:05   
aprilčica07
Mi smo bili lani poleti na Rabu, v kraju Barbat. APP smo imeli blizek morja (par minutk hoje), apartma je bil super, opremljen z vsem, pa še v pritličju, zunaj krasna terasa, senčka. Lastnika sta bila res prijazna gospod in gospa.
Edini minus je bila plaža. Nobene sence nikjer - se je bilo treba vozit drugam. Vse ostalo pa res super. user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rab - Lopar
29.1.2014 21:51:14   
dayya
super punce, zdaj pa k bistvu mojega vprašanja:

RABIM KONTAKT ZA DOBER A NE DRAG APARTMA
sama okolica in vse ostalo bomo že raziskali smo pravi mali raziskovalci, rabim predvsem KONTAKT za kak apartma

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rab - Lopar
30.1.2014 7:44:28   
Anonimen
Ko sem bila majhna smo s starši veliko v Barbat hodili pa sem ga imela v blazno lepem spominu ... do pred par leti, ko sva šla z mojim z družbo spet tja ... res prav ne vem kaj mi je tako v lepem spominu ostalo, ker je plaža en sam ljubi beton s pomoli in privezi user posted image ... smo se pa takrat dosti vozili na plažo v Lopar in med tem ko so se vsi grebli za tisto mivko, smo šli mi v tale gozdiček in imeli ful naravne sence:

user posted image

Mi je bila pa čist huda ena družina ki si je vsak dan v plitvino prinesla arafata (ja prav v vodo so postavili), spodi sta imela starša vsak svoj ležalnik, nasredi hladilna torba, okoli sta se pa otroka igrala user posted image

Glede kontaktov ti pa žal nebom v pomoč user posted image

(odgovor članu dayya)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rab - Lopar
30.1.2014 7:55:03   
aprilčica07
http://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=7&ved=0CEUQFjAG&url=http%3A%2F%2Fwww.inselrab-barbat.com%2F&ei=HPfpUsKcE-GP0AWLjYGIDA&usg=AFQjCNEHjB01LAd9ODJscKgpwie0IJTiJQ&sig2=jvw72AZx7V1skNHh8fw0pg&bvm=bv.60444564,d.d2k&cad=rja

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rab - Lopar
30.1.2014 7:55:45   
aprilčica07
Poglej si zgornji link, tle smo mi bili lani.. Upam, da link dela.. Nisem glih vešča tehnike user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rab - Lopar
30.1.2014 8:32:52   
mari1234
O, kako dobro izgleda aprilčica! user posted image
Kakšne so pa cene (ne najdem na strani).
Pa še to - piše 2 min do plaže, jo lahko malo opišeš? Hvala!

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rab - Lopar
30.1.2014 10:04:53   
aprilčica07
Mi smo lani dali 50 eur na dan. Prvotna cena je bla 65 eur, ampak tisti teden so imeli vmes prazno in moj je rekel, da če zniža pridemo, drugače pač ne (smo iskali v zadnjem momentu, ker nismo vedeli ali nam bo ratalo ali ni). In je znižala user posted image
Apartma je res lep, lepa kuhinja, dnevna, kopalnica, soba, klima, vse obnovljeno in na novo poštimano. Pa zunaj krasna terasa, senca... Roštilj, če rabiš.
Šibka točka je plaža. Beton, nobene sence. Je sicer blizu, par minutk hoje, ampak meni to ni to. Par dni smo sicer bivali na tej plaži, ker je bilo tudi malo slabše vreme in ni bilo neke hude vročine... Pol se pa enostavno ni več dalo. Je ratalo vroče ko satan in smo se vozili v en drugi zalivček. No, tam je sicer bla senca, ampak samo dopoldne.
Popoldne smo potem prakticirali to našo plažo, šli ob 17 in nekako zdržali. user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu mari1234)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rab - Lopar
30.1.2014 10:39:25   
asyka
http://www.lopar-apartment.com/si/

Jaz sem lani iskala na tem linku in bila zadovoljna. Ga sicer ne bi priporočala družini z majhnim otrokom, ker je verjetno na edinem hribu tam okoli in je res potrebno vsak dan z avtom na plažo.

Dobro povprašaj kakšna in kje je plaža. Pri najnem apartmaju je npr pisalo 50m od apartmaja... Ja zračne linije po sredini hriba navzdoluser posted image nama to sicer tako ni bilo pomembno, ker sva že od začetka vedela, da bova hodila na Lopar pa malo okoli, ampak verjamem da nekomu pa lahko kar zagreni dopust.

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Rab - Lopar
21.3.2014 14:27:38   
anaskajo
Mi gremo letos na Rab četrtič. Nam je super. Hodimo pa v mobilne hiške. Enkrat vmes smo bili v apartmaju, pa je bilo neprimerljivo z mobilnimi hiškami. V hiški imaš vse - kuhinjo z dnevno sobo, 2 spalnici, 2 kopalnici, tv, klimo, teraso ... Sploh ne pomislimo več na apartmaje. user posted image
Otroka uživata v plitvi vodi, na mivki, seveda pa je obvezen senčnik, še boljši pa so šotorčki. user posted image

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako organizirati prvomajske šolske počitn...
Tisti starši, ki med počitnicami nimate na voljo "servisa babic in dedkov", se lahko znajdete tako, da se dogovorite s...
Na izlet v Škratovo deželo
photo
Ste že kdaj videli škrate? Ne? Potem pa se le odpravite na obisk Škratove dežele, ki jo boste našli le streljaj od Kranj...




Praznik češenj - Goriška brda
Miška2006

Se boste udeležili Praznika češenj 5.,6. ali 7.6.2009 v Goriških brdih (http://www.agency-jota.com/index.php/praznikcesenj/splosnopraznik)?

DA (10%)

NE (90%)


Število vseh glasov: 212

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!