|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rabim malo tolažbe
18.6.2007 16:41:19   
amaya
Zanima me, a je katera imela že kdaj ful velike probleme s sosedi. Danes so me čisto zdelali, da sem se kar tresla, pa še vedno ne dajo mira. Zanima me, kako ste ve reševale take situacije?
ah, da opišem sploh za kaj se gre: s fantom prenavlava hišo v mestnem jedru, kjer so hiše vse zlepljene med seboj (na žalost). Za prenovo imava pravnomočno gradbeno dovoljenje. Sosedi, s katerimi se stikamo, na samo obravnavo niso bili klicani. Zakaj? ker niso vpisani v zamljiško knjigo (hišo pa so kupli pred 13 leti-če do zdaj niso imeli časa....) Še preden smo sploh gradbeno dobili je moj, kot dober sosed šel do vseh sosedov in razložil zakaj se gre, kaj bova delala, ali jih kaj moti itd. Nič jih ni motlo, z vsem so se strinjali. Na obravnavi za gradbeno jih ni bilo. Moj je mislil, da so pač odsotni, nakar zvemo, da je bila namesto njih kliana Občina, ki je še vedno v ZK zavedena kot lastnica. Bwha...In tu se problemi začnejo...od kričanja na naše delovce, do groženj, bomo klicali policijo,...moj je danes tako popizdil, da jim je rekel, da lahko tudi dedka mraza pokličejo user posted image . V glavnem cela štala.
Ima katera podobne izkušnje? Ker sem v 5 tednu, sem se danes kar malo ustrašila, saj me je dol kar malo špikalo. Zdaj grem pa meditirat, da se umirim....

Zaskrbljena


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rabim malo tolažbe
18.6.2007 18:02:57   
corfu
O, dobrodošla med gradbenikiuser posted image  Čez eno uho not, drugo ven, tudi to je del prenavljanjauser posted image

Čestitke za nosečnost, pa čim manj stresno obnovo vama želim!!!

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rabim malo tolažbe
18.6.2007 19:16:09   
Anonimen
Pravnoformalno tvoji sosedje niso lastniki nepremičnine!!!!!!!!!!!!!

In to jim vrži pod nos, ko se bodo spet usajali. Kot lastnik nepremičnine se smatra tisti, ki je vpisan v ZK!!!!

TO SI ZAPOMNI!!!!!!!

(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rabim malo tolažbe
18.6.2007 22:43:16   
amaya
pa sej to vem...ma kako boš bedaku razložil, da je bedak? samo živce nam parajo in čas zgubljamo.
hvala vsemuser posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rabim malo tolažbe
19.6.2007 7:48:02   
Anonimen
drugič jim reč da bosta vidva poklicala policijo, nimajo se kej vtikat

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rabim malo tolažbe
19.6.2007 13:23:17   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: amaya
...moj je danes tako popizdil, da jim je rekel, da lahko tudi dedka mraza pokličejo user posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo za tvojega. Kar tako naprej! Nič se ne sekirat, pa bo. Ignorirajta jih in se jim sam nasmejta nazaj.


_____________________________



(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rabim malo tolažbe
20.6.2007 17:47:01   
amaya
Ma sej zdaj sem se malo potolažila. Hvala vam user posted image (bi poslala smajlija ki pošilja ljubčke, pa ga ni!!!)user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?