|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Raziskava za nosečnice in njihove partnerje
14.6.2018 12:32:57   
renata7
Sem Renata Javornik, študentka zaključnega letnika podiplomskega študija psihologije v Mariboru. V sklopu magistrske naloge raziskujem povezavo med kakovostjo partnerskega odnosa in občutkom kompetentnosti za opravljanje starševske vloge med nosečimi pari.

Drage nosečke in bodoči očki,
vzemite si par minutk in mi s tem pomagajte pri magistrski nalogi.
POZOR!
Raziskava je namenjena tako bodočim mamicam KOT TUDI OČKOM! :)

Hitro klik na naslednjo povezavo: https://www.1ka.si/a/175908

Če pa poznate še kakšen par v veselem pričakovanju, pa zadevo le sporočite naprej:)

Obenem upam, da vprašanja ne bodo namenjena le raziskovalnim spoznanjem, temveč bodo z refleksijo izhodišče za boljše spoznavanje vas samih in vašega partnerja.
Zahvaljujem se vam za sodelovanje in hkrati vam želim veliko občutene (partnerske) ljubezni ter uživanja v vaši novi vlogi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Raziskava za nosečnice in njihove partnerje
14.6.2018 13:52:48   
Anonimen
Pozdravljena,

iz navodil ni povsem razvidno ali lahko anketo reši zgolj eden izmed partnerjev ali jo morata oba.
Prav tako v odgovorih ni prepoznano, da obstaja možnost splava (vprašanju ali je to prva nosečnost, na katerega posameznica, ki je že bila noseča pa ni donosila odgovori ne, sledi vprašanje o starosti otrok, pri katerem ni možnosti odgovoriti, da otrok pač ni). Verjamem, da to ni fokus raziskave, a vseeno trenutni format za (najbrž majhen odstotek) ljudi ne omogoča realnih odgovorov.
Samo nekaj dobronamernih pripomb. Vso srečo pri raziskavi!

LP

(odgovor članu renata7)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Raziskava za nosečnice in njihove partnerje
15.6.2018 10:44:25   
renata7
Pozdravljena!

Raziskava je namenjena tako moškim kot tudi ženskam, sem se trudila, da bi bilo to tudi iz navodil razvidno (krepko označen tekst, kjer je zapisano, da je namenjena obema).
Za komentar se zahvaljujem, tega pa resnično nisem vključila. Bo vsekakor prišlo prav pri interpretaciji, saj sedaj ankete ne morem več spreminjati.
Hvala,lp.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Raziskava za nosečnice in njihove partnerje
15.6.2018 16:06:36   
Anonimen
Sem prebrala navodilo oz. spremni tekst a (vsaj meni) še vedno ni jasno. Pove mi le, da lahko rešijo tako ženske kot moški, ne pa ali je nujno (ali morda zgolj zaželeno), da rešita oba partnerja. Če je to nujno, bi moralo biti bolj konkretno navedeno, sicer bo najbrž kup neveljavnih anket (ki jih bo rešil zgolj eden v paru). Jaz sem anketo sicer izpolnila, a je moj partner ni.
Lep dan in držim pesti za čim več odgovorov!


(odgovor članu renata7)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Raziskava za nosečnice in njihove partnerje
15.6.2018 17:04:07   
renata7
Super, me veseli, da ste opozorili, da ni dovolj razvidno. Sem uvodni tekst malo preuredila in še dodatno poudarila, da je zaželeno, da vprašalnik rešita oba v paru. Če reši samo eden v paru, rezultati ne bodo neveljavni, bo pa raziskava dobila dodatno vrednost, v kolikor bom informacije pridobila tudi s strani bodočih očetov. V kolikor še poznate kakšen par, ki bi bil pripravljen rešiti, se seveda priporočam:)

Hvala za izpolnitev vprašalnika in veliko veselja v času nosečnosti :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Raziskava za nosečnice in njihove partnerje
13.7.2018 22:18:41   
Anonimen

Drage nosečke in bodoči očki,
vzemite si par minutk in mi s tem pomagajte pri magistrski nalogi.
POZOR!
Raziskava je namenjena tako bodočim mamicam KOT TUDI OČKOM! :) Zato le rešita oba:)

Hitro klik na naslednjo povezavo: https://www.1ka.si/a/175908

Če pa poznate še kakšen par v veselem pričakovanju, pa zadevo le sporočite naprej:)

Obenem upam, da vprašanja ne bodo namenjena le raziskovalnim spoznanjem, temveč bodo z refleksijo izhodišče za boljše spoznavanje vas samih in vašega partnerja.
Zahvaljujem se vam za sodelovanje in hkrati vam želim veliko občutene (partnerske) ljubezni ter uživanja v vaši novi vlogi.



(odgovor članu renata7)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Raziskava za nosečnice in njihove partnerje
18.7.2018 22:04:45   
renata7
Pozdravljeni:)

Še zadnjič nosečke in bodoče očete vabim k sodelovanju v raziskavi na temo Povezava med kakovostjo partnerskega odnosa in občutkom kompetentnosti za opravljanje starševske vloge.

Link do raziskave: https://www.1ka.si/a/175908

Hvala za pomoč!:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?