|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razočarana
2.6.2005 11:26:25   
LANA37
Pozdravljene!
Žal je danes :hudicek: prišla. Tako da je ne čakam 29.6.-nov datum in v nove boje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Razočarana
2.6.2005 11:30:11   
kajča
Žal mi je, pa tako sem držala pestke tudi zate.

Vse bomo enkrat :nosecka:, zato pa čimprej spet v nov boj.

:miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska:

(odgovor članu LANA37)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Razočarana
2.6.2005 11:39:08   
aljča
Lana sva na istem,jaz sam čakam še, da si mi ulije,ker imam ta blesavi rjavi izcedek:zmeden2::zmeden2:.Pa gremo v nove boje s skupnimi močmi.:miska::miska::miska::miska::miska:
l.p.in drži se Alja:metulj::metulj:

(odgovor članu LANA37)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Razočarana
2.6.2005 11:43:21   
kylie
ne obupaj in držim pesti za dober :sloncek: in dober rezultat ;) :modri:!!

(odgovor članu LANA37)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Razočarana
2.6.2005 11:52:34   
metka11
Živjo!

Tudi jaz sem v istem zosu. Moj ne čakam datum je 04.06., pa že čutim, da prihaja.
Tako da bomo počakali na nov datum, ki bo julija, takrat pa bova na dopustu, pa upam, da bova pritihotapila kakšnega otočana.

Držim pesti zate.
Lp metka11

(odgovor članu LANA37)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Razočarana
2.6.2005 11:53:15   
Mediteranka
Tudi pri meni se je rjav izcedek obrnil v rdečega, torej :hudicek: je tu. Žal. Sem vseeno upala, da se bo vse skupaj ustavilo, ampak očitno se pikica ni prijela. Malo me je potrlo, ampak bom čimprej pozabila in se osredotočila na nov ciklus. Zgleda, da tale maj za nas ni bil ravno uspešen mesec in gremo vse naprej v boj. Jaz se bom poskušala čim bolj odklopiti in uživati v teh toplih dneh. Nobenih merjenj BT, nobenih tuhtanj, nobenih živciranj.

(odgovor članu LANA37)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Razočarana
2.6.2005 12:01:32   
LANA37
Ko bi se vsaj dalo kar tako odklopiti, pa ne gre. Sem že tisočkrat sklenila odklopiti in se nekaj prepričevati, pa mi to sploh ne uspeva.

(odgovor članu LANA37)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Razočarana
2.6.2005 12:46:50   
Sulfinija
Ojla!!!

Najprj lep pozdrav ti pošiljam.Ups vem kako je vse skupaj hudo,vendar ne bit razočarana zaradi njenega prihoda :hudicek: drug mesec bom mogoče končno ugledala svojih:modri: na testu.
Joj kaj pa pol bi jaz morala naredit v kaki kši sem jaz.
V ponedelejk sem po tretjem IUI delala test,ki je bil pozitiven,v torek ponovno in pol sem šla na kri v MB in tam mi je pokazalo hormon 16,voda pa negativno,...Kaj pa pol bi jaz morala naredit,ker vem dase je mogoče nekaj dogajalo,ali se še bo zgodilo pa mi niso vedli razložit kaj je,...V glavnem ne od izcedka in ne od :hudicek: ni duha in ne sluha pri meni.
Če do ponedeljka seveda ne bo nič pol bom šla h svoji G in bom dala ponovno kri da vidive če hormon narašča ali pa je žal padu.In tako se že matrama iz meseca v mesec že dve leti in še vedno nisva dobila svoje :duda:,ki si jo oba močno želiva.
In dopust trka na vrata in sploh ne veva kako bo sedaj vse skupaj s tem kajti veš,če bom vseeno dase bo pikica obdržala si že ne bom reskirala in šla nekam daleč saj mi :duda: pomeni več kot pa en dopust.

Upam,da sem te kaj potolažila in te prav lepo pozdravljam.
Če pa rabiš še kakšno tolažbo,pomoč pa mi lahko pišeš kar na privat,a je prav?

LP Mojca:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu LANA37)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Razočarana
2.6.2005 14:28:46   
LANA37
Mojca9000!
Hvala za spodbudo. Se strinjam s tabo, jaz bi se verjetno tudi odpovedala dopustu v tvojem primeru. Če tako dolgo čakaš, pa ti uspe, potem je en dopust res ničvreden.

Lep pozdrav!

(odgovor članu LANA37)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Razočarana
2.6.2005 15:54:27   
girly
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

zate, po :hudicek: pa spet veselo :sloncek:

(odgovor članu LANA37)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Razočarana
2.6.2005 20:19:14   
fionaP
Saj bo hitro odšla. Prvi dan je pa res grozno, a ne? Tako čustveno, pol pa še, če te kaj boli... Ampak potem se pobereš in greš naprej. Ženske res veliko prenesemo...
sploh če imamo pred očmi cilj, za katerega se je vredno boriti.
:nosecka:9nebesa:modri::roza::duda:

(odgovor članu LANA37)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Razočarana
3.6.2005 9:34:18   
PiaM
Lana, pogumna bodi in ne vdaj se! Tudi tebi bo uspelo, verjami v to!:rozica::miska::rozica:

(odgovor članu LANA37)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?