|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Reductil
3.3.2008 16:27:45   
Jessy
Je katera to sprobala?

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Reductil
3.3.2008 16:34:40   
Anonimen
Ne, jaz nisem, bi pa takoj, če bi imela možnost dobiti recept.

Kaj je že to, a tisto, da si manj lačen, ali tisko, ki topi maščobe?

Ker vem, da sta dve taki zdravili na recept, pa sem že pozabila, katero od teg je Reducvtil.

Jaz sem enkrat imela nekaj za zmanjšanje občutka lakote, reklo se je Adipex retard, pa je EU potem prodajo tega brez recepta prepovedala, tako da se zdaj v Avstriji, kjer se je to prej dobilo, več ne dobi. Za na Hrvaškem se pa še nisem pozanimala. Je pa bilo zelooooo očunkovito. Ampak je resnično delovalo na možganskem centru za prepoznavanje lakote, ker je imelo še druge "možganske" učinke zraven. Npr. nervozo, pa kot da bi preveč kave popil ali tako nekako. Tajkrat sem še kadila in sem ob jemanju teh tablet pokadila 2-krat več.

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Reductil
3.3.2008 16:39:14   
Jessy
Reductil naj bi ti dajal občutek sitosti, oz. zmanjševal apetit.

Jutri sem namenjena do osebne zdravnice. Upam, da mi bo hotela napisati recept. Zato tudi tukaj sprašujem, če mi katera kaj ve povedati, če komplicirajo pri izdaji tega recepta ali ne!?!? Mislim si, da ne, ker ga itak sam plačaš. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Reductil
3.3.2008 16:52:16   
Carovnica Mica
Potem pa poročaj če jih boš dobila-jest bi jih tudiuser posted image ....

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Reductil
3.3.2008 16:55:59   
Jessy
Zbiram informacije kako argumentirati uporabo le-teh! user posted image  Jaz mislim, da bi mi jih mogla dati, ker sem zdrava, pa s preveliko telesno maso. Že ko sem zanosila, mi je ginekolog povedal, da sem bila že ob štartu s previsoko težo, pa sem jih takrat imela 8 kg manj kot zdaj. user posted image
Če pridem jutri do nje (je urgentna, pa ne vem kakšno gužvo bo imela), bom že sporočila, kaj sva se zmenili. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Carovnica Mica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Reductil
3.3.2008 17:05:01   
Anonimen
No, daj, Jessy, to pa tudi mene zanima.

Drigače je pa Lunca1 enkrat prav o tem Reductilu pisala. Nekaj da sta to imela dva, ki ju pozna, in je na enega delovalo, na enega pa ne.

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Reductil
3.3.2008 18:42:12   
Jessy
Splišni, to sem tudi sama uspela prebrati, ko sem vtipkala v iskalnik. Sem pa našla še en forum, kjer jih full hujša s pomočjo teh tabletk in so rezultati presenetljivi.
Sama se spomnim ene zdravnice, ki je pred nekaj leti bila skupaj z nami v šoli v naravi in je rekla, da sama pred poletjem shujša s pomočjo teh tablet. Da ti tako zavrejo apetit, da se moraš prav kontrolirati, da nekaj sploh poješ, ker po občutku hrane sploh ne potrebuješ - tega pa res ne smeš početi.
Nekako sem optimistična, da mi s tem uspe.
Pri meni je problem ravno apetit, ki je res velik. Imam obupno željo po hrani, predvsem po testeninah. Sem pa sprobala tudi ločevalno, pa sem bila proti večeru vedno preveč lačna in sem podlegla skušnjavam.

No, bomo vidli, če mi jih uspe dobiti.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Reductil
3.3.2008 21:17:00   
Sibil_
Reductil je tudi na recept?Koliko se ga pa doplača?user posted image

< Sporočilo je popravil Sibil RR -- 3.3.2008 21:19:27 >


_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Reductil
3.3.2008 21:23:56   
Jessy
Zdaj, ko sem ti že napisala odgovor, sem pa videla, da si spremenila soje mnenje. user posted image

Doplača se ga 44€. 

< Sporočilo je popravil Jessy -- 3.3.2008 21:24:59 >


_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Reductil
4.3.2008 9:12:10   
melani99
Mislim, da se na Hrvaškem dobi brez recepta, cena pa naj bi bila okoli 50€, samo nisem čisto 100%, se še osebno nisem šla pozanimat.

_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Reductil
4.3.2008 10:04:30   
Naty_ka
Jaz sem pred leti jemala reductil. In shujšala. Mislim da nekje 10 kil-z eno škatlo. Ker več si jih nisem bila sposobna privoščiti. Ker je leta 2000 škatla stala 17.000 SIT.
No, potem mi je nosečnost malo podrla ritem in sem se zredila nazaj. Kakšno leto po porodu sem zopet probala shujšati z reductilom, a več ni deloval. Povzročal mi je slabosti in tako slabo počutje da sem ga bila prisiljena opustiti. Cena: za kanček višja-18.000 Sit.

Hm... KAr se tiče zaviranja apetita, bi rekla da kar zavira. Jaz sem bila takrat študentka in že zaradi natrpanih urnikov ni blo časa jesti. Tako da sem bila več ali majn na kavi in cigaretah (kakšne so posledice me ne sprašujte, ker je moj želodec totalno fuč). Zdaj , kaj je več pripomoglo k hujšanju: ali tablete ali zelo majhna količina vnešene hrane, to ne vem.

Bi pa vam svetovala, da vseeno premislite in se posvetujete z več ljudmi preden začnete uživati tablete. Zadeva deluje na živčni sistem in nikoli se ne ve, kakšne so lahko posledice.

Kakorkoli že, želim vam veliko uspeha pri hujšanju.



_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu melani99)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Reductil
4.3.2008 21:38:12   
Jessy
Samo sporočam, da do zdravnice nisem prišla, ker je bila urgentno odsotna. Sem se najavila za naslednji torek in bom poročala o uspehu oz. neuspehu.

Natyka, verjamem, da si imela v drugo stranske učinke, ampak vsaj probala pa si, a ne?! Tudi jaz si močno želim to sprobat! Če mi ne bo ustrezalo, bom pa opustila.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Reductil
5.3.2008 23:05:50   
Anonimen
ojla,za vse ki vas mika da bi sprobale reductil.
 
lp mary
 
 
MOŽNI NEŽELENI UCINKI
Kot vsa zdravila ima lahko tudi Reductil neželene ucinke, ki pa se ne pojavijo pri vseh
bolnikih.
Vecina neželenih ucinkov se pojavi v prvem mesecu zdravljenja. Njihova izrazitost in
pogostnost se scasoma zmanjšata. Praviloma niso resni, ne zahtevajo prekinitve
zdravljenja in po dolocenem casu izginejo.
Najpogostejši neželeni ucinki (pri vec kot 10 % bolnikov):
Prebavila: zaprtje.
Navodilo za uporabo Reductil 10 mg
Reductil 15 mg
5
Osrednje živcevje: nespecnost, suha usta.
Drugi pogosti neželeni ucinki (pri 1-10 % bolnikov):
Srce in ožilje: pospešen srcni utrip, palpitacije, zvišanje krvnega pritiska, valovi vrocine.
Prebavila: siljenje na bruhanje, poslabšanje hemeroidov.
Koža: znojenje.
Cutila: motnje okusa.
Osrednje živcevje: omoticnost, glavobol, mravljincenje, anksioznost.
Redki neželeni ucinki (pri manj kot 1 % bolnikov):
Bolezni krvi in limfaticnega sistema: znižana koncentracija trombocitov v krvi, Henoch-
Schonleinova purpura.
Srcne in žilne bolezni: atrijska fibrilacija, paroksizmalna supraventrikularna tahikardija.
Bolezni imunskega sistema: opisane so alergijske preobcutljivostne reakcije, od blagih
kožnih izpušcajev in koprivnice do angioedema in takojšnje preobcutljivostne reakcije.
Psihiatricne motnje: huda tesnoba, depresija pri bolnikih s predhodno anamnezo
depresije ali brez nje.
Bolezni živcevja: napadi krcev, serotoninski sindrom med uporabo v kombinaciji z
drugimi zdravili, ki vplivajo na sprošcanje serotonina, kratkotrajne prehodne motnje
spomina.
Ocesne bolezni: zamegljen vid.
Bolezni prebavil: driska, bruhanje, gastrointestinalna krvavitev.
Bolezni kože in podkožja: alopecija, izpušcaj, urtikarija, kožne krvavitve (ekhimoze,
petehije).
Bolezni secil: akutni intersticijski nefritis, mezangiokapilarni glomerulonefritis, zastoj
urina.
Motnje reprodukcije in dojk: motnje ejakulacije/orgazma, impotenca, motnje
menstruacijskega ciklusa, metroragija.
Preiskave: reverzibilno zvišanje jetrnih encimov.
Drugo: redko so opažali odtegnitvene simptome, npr. glavobol in zvecan apetit.

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Reductil
11.3.2008 19:37:24   
Jessy
Se javljam, da sporočim, da sem dobila Reductil brez težav. Je bila zdravnica razumevajoča, v lekarni pa so mi poleg tablet ponudili še nekaj literature s pomočjo katere se bom lahko naučila zdravo prehranjevati. Bom napela vse sile in se potrudila, da mi uspe.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Reductil
11.3.2008 20:48:10   
mojcaziga
Si jih mogla kaj doplačati? In koliko si jih dobila oz. za kako dolgo?

Hvala za info in lp, Mojca

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Reductil
11.3.2008 21:12:52   
Jessy
1 škatlica je za 1 mesec. Vzame se 1 na dan. Plačala sem pa nekaj centov manj kot 44€. Kar dosti, ampak bom reskirala.
Zmenili sva se za 1 škatlico. V 1 mesecu moraš shujšati za 2 kg, če ne, se ti odmerek poveča na 15 mg. Meni je rekla, da če bo učinkovalo, mi jih potem napiše še za 3 mesece.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Reductil
12.3.2008 8:21:53   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

1 škatlica je za 1 mesec. Vzame se 1 na dan. Plačala sem pa nekaj centov manj kot 44€. Kar dosti, ampak bom reskirala.
Zmenili sva se za 1 škatlico. V 1 mesecu moraš shujšati za 2 kg, če ne, se ti odmerek poveča na 15 mg. Meni je rekla, da če bo učinkovalo, mi jih potem napiše še za 3 mesece.


Hvala in pa uspešno hujšanje.

Sicer spremljam več debat tukaj, ampak mogoče sem zgrešila ali pa nisi omenila (če seveda ni skrivnost user posted image ) koliko kg imaš preveč, da ti je dr. te tabletke predpisala.

Lp, mojca

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Reductil
12.3.2008 14:57:04   
Jessy
Moj ITM je 28, tako da spadam v skupino s prekomerno težo.
Imam pa namen izgubiti od 10 do 15 kg, če pa bi jih 20, pa tudi ne bi bilo slabo. Pa ne bom zadajala previsokih ciljev. 10 zaenkrat! user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Reductil
17.3.2008 14:44:30   
Anonimen
U, Jessy, tole je pa fajn. Dobro, da vem.

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Reductil
18.3.2008 16:05:30   
Jessy
Splišni, ti povem, da je meni to vredu zadevca!
Danes je točno 7 dni, ko jih jem in sem izgubila 1,5 kg (trenutno je to šele voda, ker maščevje se topi po 5-ih tednih). Apetita nimam in se komot odrekam jedem, katerim se prej nisem mogla. Lačna sem edino zvečer, okrog 23. ure, ker hodim bolj pozno spat, ampak ni panike.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Reductil
18.3.2008 16:11:41   
Anonimen
U, madonca, zdaj bom pa pogum zbirala, da še jaz za to zadevo rečem moji zdravnici. Ampak najprej se moram sploh pripravit, da bom šla do nje. Kwer to je meni itak strašna muka, ful mi je odveč okoli zdravnikov hodit. Že če sem bolana, kaj šele, če sem zdrava.
Ampak tole pa vseeno bi ...

(odgovor članu Jessy)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Reductil
18.3.2008 16:30:46   
Anonimen
Sam tega naj nebi predpisovali ljudem k majo ITM manj kot 30. Ker je le kemija in ima lahko kar nekaj neželenih učinkov na telo. Moj vem da ne predpiše če nimaš več k 30 ITM.
Ker to pač ni rešitev. Ko jih nehaš jest si spet na istem.
Te tablete so za res predebele ljudi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Reductil
18.3.2008 17:26:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Ko jih nehaš jest si spet na istem.


No, čisto na istem nisi, ker se ti skrči želodec, če manj ješ. Moraš se pa potem pazit in zdravo jest.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Reductil
18.3.2008 17:28:41   
kofetek2010
 
Drugače pa se dobi podobna zadeva brez recepta - reče se ji Hoodia, pa še cenejša je. Več Tukaj:

http://www.fit-shop.si/izdelki.php?go=i&id=243


< Sporočilo je popravil jana73 -- 18.3.2008 17:33:58 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Reductil
18.3.2008 17:31:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Ko jih nehaš jest si spet na istem.


No, čisto na istem nisi, ker se ti skrči želodec, če manj ješ. Moraš se pa potem pazit in zdravo jest.


Kolk pa maš ti ITM. Nekak mislim da ga nimaš čez 25. To je meja, vse pod 25 je kul. Tko da resno dvomim če ti bo predpisala tablete. Mogoče bi blo fejst s čem drugim, cenejšim probat. Prodajajo ful tega za zmanjševanje apetita. Sm glih dns v dmju vidla eno tako stvar. Pa je bla ful cenej .... 12€ se mi zdi da je blo.
Pa vse k jeste te tablete, al pa kterekol druge za zmanjševanje teka, morte ful vode pit. To pa nujno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?