|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ritmična gimnastika MB
23.3.2009 9:49:17   
Anonimen
Zanima me, če ima katera hčero vpisano k ritmiki v Mariboru.

Razmišljam o vpisu za mojo pupo, pa bi rada o tem več informacij:

- katero šolo ritmične gimnastike obiskujejo/ so obiskovale
- kolikokrat na teden poteka vadba
- kdaj so vpisi
- zahtevnost
- kako ste zadovoljne z napredkom otrok
- mnenje o učiteljiih
- cena

Lahko tudi na ZS

Hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ritmična gimnastika MB
1.6.2009 10:01:46   
k1
če boš dobila kakšne info mi prosim javi, tudi mi bomo našo vpisali jeseni. je pa 4 leta stara. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ritmična gimnastika MB
26.8.2009 15:36:36   
mala zirafa
Jaz bom tudi mojo  5 letnico vpisala v gimnastično društvo.Sicer ne v MB, ker nismo od tam.Zanima pa tudi mene čim več o tem.Ko sem bila v športnem centru v mb(ŠTUK?) kot študentka, sem vedno videla te male punčke, ko so skakale in se zvijale kot čigumiji s trakovi in žogami.Mogoče so imele 4 leta, če ne manj.Res so ble očarljive.Mislim da je to super stvar za otroka, se cel razmiga, razvije spretnosti in držo..Raje kot kakšna šola jezikov itd..Vsaj to je moje mnenje,in komaj čakamo na urnik za vpis, pa še 100m od doma je telovadnica.user posted image
Na plan z več info.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ritmična gimnastika MB
27.8.2009 11:30:29   
dps1
jaz sem se malo pozanimala za gimnastiko in ritmično, pa smo se odločili za gimnastiko. šd center ali nekaj takega - 60 eur za 3 mesece. če mi posreduješ mejl ti pošljem, kar mi je gospa napisala, kaj počnejo vse pri gimnastiki. je v bistvu dobra podlaga za karkoli dalje, kar bi otroka zanimalo.



(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ritmična gimnastika MB
10.9.2009 12:57:47   
PIAF
Na Pobrežju v Šoli borci za severno mejo jo imajo tudi; kolegica bo tja vpisala hčero, tudi so ji napisali, kaj vse delajo deklice.

Jaz pa iščem za fanta navadno gimnastiko.

(odgovor članu dps1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ritmična gimnastika MB
15.9.2009 9:02:16   
dps1
naša je pri gimnastičnem vrtcu - šd center v mestu, ampak je vse fuuuuul polno in se že delajo rezervacije, če bi kdo odpovedal. naša je ful navdušena in komaj čaka da gre.

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?