|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rože na balkonu
10.6.2010 10:26:04   
Virtualna
Zanima me ali se da in na kaksen nacin "resiti" roze na balkonu, ki so (ocitno) prevec zalivane...kajti dve tretjine listov v loncnicah je cisto rumenih!?

Ce potrgam rumene liste, bo vlaga iz zemlje "napadla" tudi zelene liste? Ali naj nic ne trgam stran in cakam, da se zemlja v loncnicah posusiuser posted image

KATASTROFAAAA...pa tako lepe so bile user posted image

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 10.6.2010 11:46:19 >


_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ROZE NA BALKONU
10.6.2010 11:18:45   
Ribi Bibi
Sicer ne vem, če sem pravi naslov za odgovor na to (ker uspem doseč, da mi od preveč zalivanja zgnije kaktus!user posted image ) Ampak v tej vročini je najbrž vseeno, če počakaš, saj se bo zemlja hitro posušila, listke pa še vedno lahko odtrgaš, če se izkaže, da jim ni več rešitve.

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rože na balkonu
10.6.2010 12:22:17   
kristinaj
kupi plastične, nobenga dela in vedno lepe

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rože na balkonu
10.6.2010 13:11:09   
norge
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

kupi plastične, nobenga dela in vedno lepe


No, ja o lepoti bi se dalo razglabljat....

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rože na balkonu
10.6.2010 21:27:37   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Virtualna

Zanima me ali se da in na kaksen nacin "resiti" roze na balkonu, ki so (ocitno) prevec zalivane...kajti dve tretjine listov v loncnicah je cisto rumenih!?

Ce potrgam rumene liste, bo vlaga iz zemlje "napadla" tudi zelene liste? Ali naj nic ne trgam stran in cakam, da se zemlja v loncnicah posusiuser posted image

KATASTROFAAAA...pa tako lepe so bile user posted image


A si slučajno kupila nove lonce za rože, ap nimajo spodaj luknje? Nekateri lonci so namreč taki, da moraš luknje šele naredit. Morda imaš lonce z vodno rezervo, pa si pretiravala. V tem primeru se da korito nagnit in zlit ven odvečno vodo - v vsakem primeru moraš to naredit in pustit, da se zemlja presuši. Katere rože pa imaš in na kateri strani (neba)? Včasih listi porumenijo tudi iz kakšnega drugega razloga - recimo meni je okrasni krompir zgoraj malo pomrznil ta mesec, ker je bilo mrzlo - rumeni listi.

Liste pa le potrgaj proč, ker nazaj oživeli ne bodo - če so rumeni, so brez klorofila in ne delajo več. Se bo pa tako rastlina lažje razvijala oz. si opomogla.

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Kupovanje hrane
Michonne RR

Kje kupite večino hrane?

V trgovinah (85%)

Na tržnici (0%)

Pri kmetih (8%)

Pridelamo sami (8%)


Število vseh glasov: 26

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!