|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rodos, 5* hotel z lepo plažo? Prosim za predl...
15.3.2009 9:12:24   
skokica01
Sredi junija bi se radi odpravili na Rodos v 5* hotel.
Zanima me ali mi lahko kdo priporoči res dober hotel na lepi lokaciji, s plažo, ki je primerna za 3-letnega otroka, z mini klubom?

Ali bi mi priporočili all inclusive paket ali raje nočitev z zajtrkom? Zanima me predvsem zato, ker lani ko smo bili v Grčiji se je izkazalo, da bi bilo bolje, da nismo vezani na hotelsko hrano, saj je mestece ponujalo cel kup lušnih tavernic in nam je bilo kar žal, da se nismo odločili le
za nočitev z zajtrkom.

HVala za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rodos, 5* hotel z lepo plažo? Prosim za p...
15.3.2009 12:00:04   
kokoska007
najprej nekaj vprašanj: ali je 4* res premalo? v katerem kraju bi bila raje (ixia, kjer malo piha; rodos, kjer plaža ni nevemkaj; kalitea, ki je le 6 km od rodosa; faliraki, kjer je veliko dobrih hotelov, menda tudi največ angležev; kolumbija, ki je hotelsko naselje; lindos, ki je najmanj 30 km od rodosa in zelo mirna vasica; kiotari, ki je že dlje) evo zemljevid: http://www.faliraki-info.com/rodosmap.htm.

hotele s 5* imata npr. tui in gulet, jaz sem gledala tega: http://www.esperia-hotels.gr/EsperosPalace/index.html v falirakiju. problem je le, da moraš vzeti malo večjo sobo, da je možna dodatna postelja, to se je meni zdelo predrago, mal poglej po ceniku kako je s cenami za junij. imajo pol penzion. no, mi gremo v sosednjega, ki je 4* in od iste firme.

zelo veliko hotelov je v kolumbiji, ampak meni se zdi kolumbija predaleč o gl. mesta rodos, da o lindosu ne govoroim. na vzhodnem delu otoka tudi skoraj ne piha. v ixiji je tudi veliko hudih hotelov, ampak tam malo bolj piha, plaža pa ni mivka ampak pesek. v ixiji smo bili, pa gremo ravno zato sedaj na vzhod.

meni je v grčiji uredu, če je kategorija A, kar je v grčiji še vedno uradno veljavna kategorizacija; oz. to je dobre 4*. 

kje ste bili lani?

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rodos, 5* hotel z lepo plažo? Prosim za p...
15.3.2009 12:16:09   
jagoda
Esperides beach - Faliraki! Mega!

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rodos, 5* hotel z lepo plažo? Prosim za p...
15.3.2009 12:22:16   
kokoska007
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda

Esperides beach - Faliraki! Mega!


a si bila tam? mi gremo letos. a se da it v esperos palace kopat v tisto počasno reko?


(odgovor članu jagoda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rodos, 5* hotel z lepo plažo? Prosim za p...
18.3.2009 12:23:16   
skokica01
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda

Esperides beach - Faliraki! Mega!


Jagoda! Ali imajo kakšen kids club, otroško igrišče, ipd. Zanima me predvsem zaradi naše 3-letnice!
Kakšna je plaža?
Ali ste imeli All inclusive?

(odgovor članu jagoda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rodos, 5* hotel z lepo plažo? Prosim za p...
18.3.2009 12:26:33   
skokica01
IZVIRNO SPOROČILO: kokoska007

najprej nekaj vprašanj: ali je 4* res premalo? v katerem kraju bi bila raje (ixia, kjer malo piha; rodos, kjer plaža ni nevemkaj; kalitea, ki je le 6 km od rodosa; faliraki, kjer je veliko dobrih hotelov, menda tudi največ angležev; kolumbija, ki je hotelsko naselje; lindos, ki je najmanj 30 km od rodosa in zelo mirna vasica; kiotari, ki je že dlje) evo zemljevid: http://www.faliraki-info.com/rodosmap.htm.

hotele s 5* imata npr. tui in gulet, jaz sem gledala tega: http://www.esperia-hotels.gr/EsperosPalace/index.html v falirakiju. problem je le, da moraš vzeti malo večjo sobo, da je možna dodatna postelja, to se je meni zdelo predrago, mal poglej po ceniku kako je s cenami za junij. imajo pol penzion. no, mi gremo v sosednjega, ki je 4* in od iste firme.

zelo veliko hotelov je v kolumbiji, ampak meni se zdi kolumbija predaleč o gl. mesta rodos, da o lindosu ne govoroim. na vzhodnem delu otoka tudi skoraj ne piha. v ixiji je tudi veliko hudih hotelov, ampak tam malo bolj piha, plaža pa ni mivka ampak pesek. v ixiji smo bili, pa gremo ravno zato sedaj na vzhod.

meni je v grčiji uredu, če je kategorija A, kar je v grčiji še vedno uradno veljavna kategorizacija; oz. to je dobre 4*. 

kje ste bili lani?



Seveda bi bila zadovoljna tudi s hotelom 4*, v kolikor bi nama ga kdo priporočil. Kar se stroškov tiče, še toliko bolje!!! Je pa kar razlika tudi med hoteli s 4*, zato je res fino, če ti pri izbiri lahko pomaga nekdo, ki je bil dejansko tam.

Lani smo bili pa v Pargi. Zeloooooo lepo! Predvsem, če si želiš mirne počitnice, brez nočnega divjanja. Plaža je bila prečudovita, mestece tudi. Priporočam.

(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rodos, 5* hotel z lepo plažo? Prosim za p...
21.3.2009 13:57:18   
matejat
Tudi jaz imam pohvale nad hotelom Esperides. Ko sva bila na počitnicah v Grčiji še sicer nisva imela otroka torej sva bila še sama. Ampak same pohvale ( dobra hrana, ki je je bilo ogromno, lega hotela, ki leži neposredno ob peščeni plaži s čistim morjem, animacija ves dan, sobe lepe, prijazno osebje). Skratka brez pritožb. Midva sva imela polpenzion in sva se za zajtrk tako najedla, da do večera nisva rabila nič (drugače je seveda sedaj, ko je z nama sinček). V Grčiji ni panike, ker imajo tavernic in gostilnic s hrano ogromno. Imajo pa tudi v hotelu možnost, da zamenjaš večerjo s kosilom vendar jim moraš en dan naprej pač to omeniti (to je super, če imate namen iti na kakšen popoldanski izlet).

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rodos, 5* hotel z lepo plažo? Prosim za p...
21.3.2009 19:30:14   
sanja nk.
mi smo bili v miramare beach hotel , bilo je nepozabno in nahaja se tudi blizu glavnega mesta.user posted image priporočam!
lp

(odgovor članu matejat)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rodos, 5* hotel z lepo plažo? Prosim za p...
22.3.2009 10:52:26   
kokoska007
še nekaj o otoku: rodos je nekaj čisto drugega, kot miren grški otok. ponuja aktivnost za vsak dan. predvsem glavno mesto je očarljivo, stari del izgleda kot vi v splitsko staro mestno jedro dali piran, rovinj, poreč in zadar in modne trgovine vseh priznanih kreatorjev. obiskati ga morate podnevi in zvečer. brez vozička, ker so tla kamnita. na rodosu je treba it tudi v vodni park, zares eden lepših. na rodosu ni veliko majhnih ljubkih hotelov, prevladuje masovni turizem, zato pa je dobro razvit tudi otoški promet z avtobusi, rentanje avta je dokaj poceni.  imajo kar nekaj naravnih znamenitostin, npr dolino metuljev, kjer je obisk v enem dnevu tak kot v blejskem vintgarju v celem letu.  ....... 

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rodos, 5* hotel z lepo plažo? Prosim za p...
22.3.2009 22:22:38   
sanja nk.
IZVIRNO SPOROČILO: kokoska007

še nekaj o otoku: rodos je nekaj čisto drugega, kot miren grški otok. ponuja aktivnost za vsak dan. predvsem glavno mesto je očarljivo, stari del izgleda kot vi v splitsko staro mestno jedro dali piran, rovinj, poreč in zadar in modne trgovine vseh priznanih kreatorjev. obiskati ga morate podnevi in zvečer. brez vozička, ker so tla kamnita. na rodosu je treba it tudi v vodni park, zares eden lepših. na rodosu ni veliko majhnih ljubkih hotelov, prevladuje masovni turizem, zato pa je dobro razvit tudi otoški promet z avtobusi, rentanje avta je dokaj poceni.  imajo kar nekaj naravnih znamenitostin, npr dolino metuljev, kjer je obisk v enem dnevu tak kot v blejskem vintgarju v celem letu.  ....... 


se strinjam z tem , rodos je otok takoj za ibizo po žuranju, zato ni ravno primeren za turiste ki iščejo mir , zasebnost ....
je pa idealen za uživanje med ljudmi in skoz se nekaj dogajauser posted image


(odgovor članu kokoska007)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?