|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rodos ali Kefalonija....
8.8.2010 11:54:38   
diana 28
Ker se odločamo med dopustom na Rodosu in Kefalonijo me zanima, kateri je lepši otok .... na katerega se bolj splača iti....

Vem, da sta oba bolj mirna otoka in to nam tudi ustreza. Zanimajo pa me predvsem vaša mnenja v kolikor ste na teh otokih bili.....

Hvala že vnaprej... user posted image


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rodos ali Kefalonija....
8.8.2010 13:17:24   
jullie
..na Rodosu sem že bila in tja se zagotovo še vrnem.. Samo mesto Rodos ni mirno..se kar dogaja..tukaj sem tudi imela hotel..če pa seveda izbereš druge kraje ala Faliraki, je pa seveda mirno..ampak tam pa ni ničesar za videt v smislu večernih sprehodov.. itak je pa najboljše rentat avto in se sam zapeljati po otoku...je kaj za videt...
Rodos ti skratka priporočam..

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rodos ali Kefalonija....
8.8.2010 15:25:13   
Felicita
Rodos je fin, sva bla z mojim lani septembra, pa je blo mesto čist znosno; sva pa hotel mela 5 min peš stran... je pa res fajn avto najet, midva sva ga mela 3 dni pa je blo rabno prov. Za vidt je več kot dovolj, tut plaže so lepe. pa če maš dovolj stare otroke je vodni park super.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rodos ali Kefalonija....
8.8.2010 17:08:11   
smeška83
Kefalonija!!! Če rabite mir in lepo naravo, ste zadeli v polnouser posted image Je pa precej draga, zato vam priporočam tudi otok Lefkas, ki je precej podoben, a cenejšiuser posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rodos ali Kefalonija....
8.8.2010 18:08:23   
jar
diana, sem ti poslala ZS.

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rodos ali Kefalonija....
8.8.2010 19:10:58   
diana 28
Hvala vsem.... Verjetno bo precej težka odločitev.... Upam, da se dobi še kaj prostega glede na to, da se odločamo zadnji trenutek....user posted image

(odgovor članu jar)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rodos ali Kefalonija....
8.8.2010 19:23:01   
Spiria
Mi imamo septembra rezerviran Lefkas user posted image
Sem pa prav vesela, ker vidim, da je bila First minute rezervacija kar precej cenejša, kot jih zdaj ponujajo v Last minute varianti user posted image

Ko sem malo brskala in se  odločala, na kateri otok iti, nisem ob slikah krasnih plaž na Lefkasu  niti pomislila več na kakšen drug otok user posted image

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rodos ali Kefalonija....
8.8.2010 19:34:48   
diana 28
Ja, na Lefkasu sem bila dve leti nazaj in zahodni del obale ima res čudovite plaže...Kar ne moreš verjet svojim učkam..... user posted image Prav zaradi tega se odločam tudi za Kefalonijo, ker kot je rekla smeška ima menda podobne plaže ... vendar ker je verjetno tudi dražja user posted image še malo oklevam.... Ma upam ,da se dobi kakšna cenejša varjanta še na razpolago... Ena ali druga varjanta so verjetno vredne ogleda...

Verjetno bom morala kar na oba it pogledat.... user posted image



(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rodos ali Kefalonija....
31.12.2010 10:40:18   
elevitka
in kako je bilo ? kam ste se odločili iti?

tudi mi se odločamo da bi šli tja naslednjo pomlad (se še odločamo kateri otok) ...mislite da bi bilo preimerno za 20 mescev starega lumpa? če ni skrivnost kakšni so bili stroški (okvirno)



_____________________________

Biti pripravljen je veliko, znati čakati, je še več, toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rodos ali Kefalonija....
3.1.2011 19:32:25   
diana 28
No, na koncu smo se odločili za Kefalonijo, ker še nismo bili tam in smo dobili ugodno last minute ponudbo za 389€ na osebo NZ.
Na tem otoku je najlepše, če si v mestecu Sami, ker se od tam res najlažje potuje po otoku in je zvečer zaprta promenada (za promet) skozi mestece, kjer je veliko tavern. Skoraj vsak večer je živo vendar ne preveč. Sprehajajo se večinoma družine, pari in domačini. Začutiš prav tisti njihov utrip. Prav lepo je in prijetno. Vsaj takrat ko smo bili mi je bilo veliko domačinov in otrok zunaj.

Ceste se mi sploh niso zdele slabe, nasprotno so mi bile še dobre napram drugim otokom. Zdi se mi tudi bolj primeren za potovanje z otrokom saj ima veliko tavern, cene so tudi dokaj zmerne in je malo bolj razvit od ostalih. So pa tam zelo lepe in dostopne plaže, zanimiva mesteca na severnem delu in tudi narava je zelo lepa.
Glede stroškov pa je nas prišlo poleg 389€ še cca 200€ na osebo s tem, da smo si privoščili kosilo in večerjo, ker nam je njihova hrana res dobra in sva dala cca 20 € za kosilo/večerjo. Najeli smo pa tudi motor za cel teden in dali 120€+bencin.. Za avtomobile pa se plača precej več , mislim da je bilo cca 50-60€ /dan. Sigurno se pa da prit tudi ceneje skozi. user posted image

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rodos ali Kefalonija....
5.1.2011 10:21:24   
barni
Če bo kateri pomagalo pri izbiri; priporočam Lefkas. Kratka vožnja, otok je lušten, plaže so fajn, naš družinski hotel je imel zajtrk na terasi skoraj na plaži in plažo na dosegu roke. Pred hotelom je bil travnik s stoli in mizami...edino plaža ni vrhunska, samo meni je bilo čisto ok, ker smo bili z majhnim otrokom in mi je bilo pomembno tudi, da je senca. Na plažah, ki so sanjske je potrebno vedeti, da ni sence in da tudi tisti senčnik ni boh ve kaj + dragi so. Aja in v hotelski sobi smo imeli mini kuhinjo, ki se je izkazala za izredno koristno stvar.

Skratka, se splača it pogledat, ker je luštno. Sicer pa vsem predlagam še otok MENORCA. Krasen otoček, ravno prav velik, ljudje strašno prijazni, plaže lepe, mivkaste, ni na ful pozidan, krasno staro mesto na enem koncu in čudovito pristanišče na drugem koncu. Mene je zelo fasciniral in da ni vedno ravno Grčija....Tudi tja ni veliko vožnje in je zelo prilagojeno za majhne otroke  - polno igral, čisto in prijetno. Tudi tukaj smo imeli v sobi kuhinjo v bistvu cel apartma; kuhinja, dnevna, spalnica in kopalnica. Krasno. Hotel je imel spodaj bazen in trgovino, kjer je bila hrana cenejša kot pri nas! Je pa treba vedeti, da so tukaj precej visoke obale in da je veliko hotelov na hribu nad morjem in da je klanec do morja. Samo nam to tudi z majhnim otrokom ni predstavljalo nobenega problema.

Če bi pa želeli malo dlje, pa TENERIFE. Odličen kraj, večji in izredno raznolik otok. Veliko za videti, krasne plaže, vulkan, gozdovi in vsa mogoča turistična ponudba. Sicer gredo vsi večinoma na jug otoka, samo meni je sever ne primerno bolj všeč, manj turističen, popolnoma druga klima in drugačen. Je pa treba vedeti, da je okoli otoka ocean in temu primerna temperatura morja in valovi. SPloh pozimi.

Morda bo katero premamilo... mi že gledamo ponudbe, da spet odrinemo v tople kraje....

(odgovor članu diana 28)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
Tudi na dopustu ne pozabimo na okolje!
Ali ste vedeli, da je turizem odgovoren za kar 14 % vseh nastalih komunalnih odpadkov na globalni ravni in da evropski d...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?