|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rojstnodnevna zabava s kostumi
5.7.2011 15:42:31   
lumpika35
Ola mamike in ocki

Mene pa zanima kako je vase mnenje o zabavah za otroke v kostumih? Ponavadi so to rojstnodnevne zabave ceprav v tujini se zelo popularne tudi druge vrste zabav za otroke npr.: poletna zabava, zabava ob koncu sole, zimska zabava, noc carovnic itd
Sem videla da je zdaj mogoce to zorganizirat tudi v Ljubljani. Ne vem pa koliko to otroke in starse zanima. Moja dva ima skupaj rojstni dan (dva dni razlike) pa smo mislili kaj takega nardit za pet in 7 let. Sam smo v dilemi kako bodo reagirali drugi starsi in otroci. Ce jim bo to sploh vsec. Me pa tudi splosno mnenje zanima. Ker njih bom itak vprasala user posted image

Se vasi otroci radi maskarajo?
Kateri kostumi bi bili vasim nadebudnezem najbolj zanimivi?
Puncke naprimer: balerina, vila, princesa, trebusna plesalka, sneguljcica itd
Fanti naprimer: vojak, policaj, gasilec, ninja, pirat, gladijator itd

Ste si kdaj ze sposodili kostume ali najeli kaksno agencijo za organizacijo in kako je vse skupaj slo????

Hvala

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rojstnodnevna zabava s kostumi
6.7.2011 11:49:47   
blemma
Mah, men ideja ni všeč, s tem obremeniš starše, da poleg darila za slavljenca iščejo še kostum, razen če ti to priskrbiš. Pa še zdajle poleti zna biti v kostumu kar fino vroče. Ne vem no, men ne potegne.

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

(odgovor članu lumpika35)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rojstnodnevna zabava s kostumi
6.7.2011 13:28:59   
Kasija
Lušna ideja. Moja otroka se rada našemita, če ni kostum preveč omejujoč - da ni cel, se da v njem tekat in ga lahko sama oblečeta in slečeta.

Vsekakor starši verjetno ne bodo veseli, če bo treba kostume kupit. Ampak če jih misliš sama našemit, se mi zdi krasna ideja. Ne poznam agencije za to, niti si nisem še sposodila kostuma. Tako da tu ne morem pomagat. Se mi pa zdi skoraj bolje, če otroci sami deloma izdelajo kostume na zabavi. Jim prej pripraviš "polizdelke".  recimo pripraviš krone izrezane iz papirja, ki jih sami okrasijo z barvicami, svetlečimi koščki, ipd. pa recimo vitez - iz kartoma meči za pobarvat in sešito ogrinjalo. ne vem kako si z ročnimi spretnostmi. v mothercare sem videla enkrat neke sete za izdelavo mask živali iz papirnatih krožnikov. ušesa tudi ni težko izdelati, če kak starš pomaga zraven. jih izrezeš iz papirja in povežeš z elastiko ali trakcem.

pa poročaj, kako je šlo, če se odločiš za tak rojstni dan. da si potem sposodim idejo user posted image

(odgovor članu blemma)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rojstnodnevna zabava s kostumi
16.7.2011 10:12:42   
Srčekgirll
Pr nas je sosedov tmali mel za 4. rojstni dan v stilu indijancev. Od sosede sestra pa njen fant sta se našemila v indijanca in indijanko, mel smo tud loke (doma narejene) izdelovali indijanske bobne (čist simpl) pa ogrlice, trake indijanske (s papirja ki so ga sami pobarval in peresa so bla kupljena)...vglavnem bilo je super pa za zelo mal dnarja...obiski niso nč sabo nosil (da bi bli maskiran) vse so tam izdelovali. 

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rojstnodnevna zabava s kostumi
13.4.2017 10:26:31   
mpritr1
Nekaj dodatnih idej, v katerih boste morda našli navdih za nepozabni otroški rojstni dan: Rojstnodnevna zabava za otroke

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...
Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?